bugün

entry'ler (917)

fethullah gülen

(bkz: #14463004)

fahriye evcen

bu kadar güzel gülebilen bi kız yoktur sanırım. çok sevimli bir hanım kız.

canan arıtman

çirkef, sinir bozucu, itici ses tonuna sahip, akla mantığa uymayan söylemler içinde olan ve en üzücüsü de millet vekili olan şahıs. güzel ülkemi böyleleri temsi ediyor ya ne diyelim.

zubi dubi

çok hoş bir haraketli şarkıdır.

balıkesir de kara çarşaflı türkçe öğretmeni

normal karşılanması gerekir. okula çıplak gelse bu kadar konuşmayacak insanlar var.

ağzını kapatmadan şapırdatarak yemek yiyen insan

burnundan rahat nefes alamayabilir.

otobüste yarım saat tacize uğrayan türk kızı

taciz edildiğini iddia eden kızdır. toplumun önüne birini tacizci diye attığı için hakkında yasal işlem başlatılmalıdır.

facebook ta vefat haberini beğenmek

saçma sapan bir olaydır. zaten vefat haberini cenazenin nereden kalkıp nerede defnedileceği haberini vermek dışında da facebookta paylaşmak saçma sapan bir olaydır.

ekşi sözlük

an itibariyle yeniden hacklendi.

ekşi sözlük

içimde hep ukte olan sözlük. bir türlü yazar olmayı başaramadım. başarınca buralarda da durmam heralde.

dış görünüşe önem vermeyen erkek

yoktur. dış görünüş kadın için ayrıt edici birşeydir. sakallı kadın olmaz.

yazarların aklını alan yemekler

(bkz: mastuva)

allahın sözlük entrylerini silip değiştirebilmesii

komik bir fıkra ile anlaşılacak hadisedir.
bir gün papazın biri deniz yolculuğuna çıkar. ve beklendiği gibi gemi batar. herkes filikalara binip gemiyi terkederken papaz " tanrı beni kurtaracaktır. filikalara binmeyeceğim " der. sonrasında gemi batar. ve papaz denizde çırpınırken bir kurtarma gemisi gelir. papaz yine aynı şeyi tekrarlayıp tanrının kendisini kurtaracağını söyler. daha sonra bir kurtarma helekopteri gelir ve papaz yine binmez. papaz sonunda boğularak can verir. ve tanrının huzuruna çıkar. papaz tanrıya neden beni kurtarmadın ben senin sadık bir kulundum dediğinde şu cevabı alır. " sana filika gönderdim binmedin, gemi gönderdim binmedin. helekopter gönderdim yine binmedin. " anlaşılacağı üzere allahın herşeye gücü yeter ama bazı insanlar bunu başka türlü yorumlamak isterler. doğa üstü güçler beklerler. ki inanmak istemeyen bir mucize görse dahi inanmaz. hızır aleyhiselam bir gün bir adamla karşılaşır. adamın bu dünyada en çok görmek istediği hızır aleyhiselamı görmektir. adam hızır aleyhiselam a derki bana dua et de şu dünyadan gitmeden önce hızır aleyhiselamı göreyim. hızır aleyhiselam dua eder ve der bak eğer hızır aleyhiselamı görürsen o bu yerdeki taşı böyle un ufak ederse gerçekten o dur. der ve taşı un ufak eder. adam da tamam der ve yoluna devam eder.
ez cümle : mucize bekleyip durmayın. mucize burnunuzun dibinde zaten ama siz farketmiyorsunuz.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

(bkz: hmm)

esrar içen akp li

içki içen chp li kadar kemikleşmemiştir.

türkiye nin ilk internet korku dizisi

korku dizisi ? ilk kez duyduğum bir dizi türü. bir de türkler çevirecek ...

bir üniversite öğrencisinin aylık masrafı

sigara kullanan, evde kalan bir öğrenci için hesap :

sigara = 225
ev kirası = 125 ( 4 kişilik ev ortalama )
ev giderleri = 175 ( şehire göre değişir ortalama diyelim )
yol = 100 ( şehire göre değişir minimum alınan değer )
öğlen yemeği = 100 ( evde öğlen yemeği pek pişmez )
sosyal aktivide = 100 ( ara sıra çay may işte )

total = 825 üç aşağı beş yukarı bu değerlerdir. hadi biz minimum 700 diyelim.

sözlük yazarlarının itirafları

liseden arkadaşlarımın mezuniyet fotoğraflarını gördükçe çıldırıyorum be kardeşim. bu da mı mezun oldu lan ben hala okuyorum diyorum.

öğrenciliğin de bir gün biteceği gerçeği

o günün iple çekildiği ile paralel bir gerçektir. üç aşşağı olur ama beş yukarı pek tahammül edilecek bir durum değil. psikolojisi bozuluyor insanın. depresyona felan giriyor.

yazarların favori kedi cinsleri

ankara kedisi ve van kedisidir. ikisi arasında kararsız kaldım.