bugün

Bugün kız arkadaşım facebook hesabında kuzeniyle olan yazışması sonucu öğrenmiş olduğum olay. Şaşırdım sözlük ve kötü hissettim kendimi. Bir de o 14 yaşındaki kuzeni öyle bir cinsel içerikli şeyler yazmış ki sanırım burda yazsam hesabım silinir. Gerçekten ilerde kızım olmasını istemiyorum.
Normal bir şey, 9 yaşında bile yapabilir.
14 yaşında bende yapıyordum şaşılacak bir olay yok.
Günümüz Türkiyesinde vatandaşlarımızın çektiği cinsel açlık durumunun genç yaştaki çocuklarda yansımasıdır efendim. Kızı suçlamayın biz suçluyuz.
son derece doğal bir durumdur. doğal olmayan mastürbasyona hayret edip o yaşta çocukla evlenen ikiyüzlülük abideleridir.

evet, o yaşta ** da hormonları çalışıyorsa cinselliği keşfetmiş olmalıdır. kendi kendini tatmin de bunun ilk adımıdır. ama 30 yaşında 15 yaşında bir kızla evlenmek eylemine girenlerin cumhurbaşkanı oldukları ülkede genç bir kadın** kendi bedenine dokununcu voooo! bir siktirin gidin amk ya!
ortalama bir sübyan tecavüzcüsünün kullanacağı cümle. herkesi kendisi gibi sanması sapkınlığını daha da tetiklemektedir.
ergenlik çağında gayet normaldir.
kendini keşfediyor, duygularını ve vücudunu keşfediyor.
bu çok normal.
ayrıca belirtmek gerek ki kadınların ereksiyon gibi bir dertleri olmadığından bu işlere erkeklere göre çok daha erken başlayabilirler. hormonların durumuna da bağlı olarak 5-6 yaşlarındaki çocukların bile kanepelerin kolçaklarına falan sürtünmekten zevk aldıkları bilinen bir şeydir. bu demek değildir ki bu çocuklar cinsel olgunluğa erişmişler. bu demek değildir ki dedelerinin dedesi yaşlarındaki adamların koynuna sürülmeleri tecavüz değildir.
yanılmıyorsam ayşe arman'ın bir ara bir yazısında bahsedip baya bir ortalığı karıştırdığı hadise.
14 yasinda hangimiz yapmadik eyy sozluk ne fark eder kiz veya erkek olmasi.
Ergenlik caginda bir genç için normaldir.
normal olandır. 9 yaşında falan ergenliğe giriyor arkadaş. Erkek 12 13ünde ergenliğe giriyor da girer girmez eli zikinden gitmezken kız niye cinsel dürtülerini bastırsın.
Cinsel dürtülerini bastıran kızlarda ilerde ciddi psikolojik sorunlar oluyor. genelleme yapamam ama eski sevgilimden biliyorum bunu.
Hayır kızın mastürbasyon yapmasını yadırgayıp önüne gelenle yatmasını hoş karşılayan bir güruh var bi de. Onlar ayrı mal zaten.
Cok normaldir, hormonal duzeyde birseyler baslamissa bu tarz eylemler tatmin isteginden daha cok kendini kesfetme cabalaridir. Bu eylemlerin tecrubesi sonucu tatminkarlik istekleri gelecektir.
80 yaşında ölmek kadar normaldir.
erkek yapıyorsa, hatta erkek daha erken yaşta yapıyorsa kızın yapması da normaldir...
beyler, cinsellik sadece sizin için yok... şunu anlayın artık!
erkeğin yapınca bir şey olmadığı, kadının yapınca ulusal sorunlara dönüştüğü konular arasına girer. çünkü bu kadar bağnazsınız ve aklınız çükünüzün ucunda. çünkü insan vücudunun üreme faaliyetlerinin başladığı yaşın ortalama 13 olduğunu bilmiyorsunuz. bunu da geçiyorum, size babalarınız amcalarınıza bamyanızı göstermenizi söylerken övünüyor, odanızda gizli gizli sıvazlarken bunun pekala farkında olup "babasının oğlu" diye gurur duyuyordu. siz öküzler böyle ailelerin ferdisiniz...

ama haşa! kız kardeşiniz aynı ilkel duygularla mastürbasyon yapsa namussuz, orospu, kaltak olur sanırım.

neyse... doğru yoldadır bu kız. aynı şeyi yapan erkek de öyle.
bir 12 yaşındaki kızın mastürbasyon yapması kadar anormal değildir.

(bkz: ayşe arman ın ilk mastürbasyon deneyimi)
4 yasinda yapanlar da vardir. Evet dort.
Yaptığının ne olduğunun farkında olarak veya olmayarak isteyerek veya istemeyerek 2 yaşında her çocuk mastürbasyon yapmaya başlar. Fakat bebekliğinden beri zikini elinden dilinden düşürmeyen türk erkeği 14 yaşındaki bir kızın mastürbasyon yapmasını yadırgar. Değişik çok değişik.
bi yerden baslamasini bilen ergenlik dönemindeki ergendir. Etrafta o kadar cok sey olurken bir ergenin bu yasta bunu yapmasini anormal karsilamamak gerekir. Kötü olan tek sey bunu yapanin disinda birisinin bilmesi olabilir.