bugün

entry'ler (276)

türk erkeğinin genişlemesi

(bkz: gavat olacağıma yobaz olurum)

türk erkeğinin genişlemesi

Nasıl bir ortamda yetişirse yetişsin az da olsa geleneklerine örf ve adetlerine bağlı olan Türk erkeğinin günümüz şartlarında bunlardan uzak kalarak daha sapkın bir hayat yaşamak istemesidir efendim.
Mesela bundan 8-10 sene önce bakire olmayan bir kadınla uzun ilişki veya evlilik düşünemeyen erkeklerin bugünün şartlarında "namus bacak arasında değildir beni sevsin yeter" anlayışına sahip olduğunu görmekteyiz.
edit: Kimsenin namusuna şerefine söz edecek hakkımız yoktur

Ama fakat lakin benim düşüncem ortalıkta damacanaya bile hallenen abazanlar, bir kadınla birlikte olmayı marifet sanıp sağda solda anlatanlar (sanki ne kadar kadınla yattıysa o kadar erkek olacakmış gibi), dışarı çıkıp bir mekanda eğlenmeyi sadece karı kız düşürmek ( bkz: avlanmak ) amacıyla yapanlar olduğu sürece bu genişleme devam eder ; tertemiz kızlarımız da bu ortama ayak uydurmak zorunda hissederler.
Peki suç erkeklerde mi? Tabiki sadece erkeklerde değil. Kendinde beğenmediği yönlerini zaten her kıza havada atlayan tipleri tuzağına düşürerek tatmin eden kızlar, bir defa aşık olduğu erkekle beraber olduktan sonra (ki hiçbir şekilde sorun görmüyorum) battı balık yan gider hesabı metroda bakıştığı erkekle bile yatan kızlar, sırf dans öğreneceğim ayağına bachata kursuna gidip hocasıyla yaptığı hareketlere tahrik olup veren kızlar vs vs. ( Birde üstüne "her orospunun hayatını beceren bir 'o' çocuğu vardır" deyip kenara çekilirler )

Kimsenin yaşam tarzını eleştirmek yada değiştirmek gibi bir derdim yok fakat ortalıkta odun gibi yanan erkekler ve elde ettiği erkeklerle övünen egosunu tatmin eden kızlar olduğu sürece toplum sonu alınmaz bir felakete bozulmaya doğru gidiyor.
Sonuçta kimse çocuklarının annesinin zamanında başkalarının altında terlemiş olmasını istemez değil mi ?
Yada çocuklarını doğuracağı babanın belki de ondan habersiz kaç çocuğu olduğunu yada aldırdığını düşünmek istemez değil mi ?

Edit: Sevişmek sevmek kökünden gelir, sevişmek ise karşılıklı iki kişinin birbirini sevmesi demektir ve bu sevginin sonucu olarak sevişmek bir eylem olur.
Sex sadece hormonları dizginleyip ego tatmin etmekten başka birşey değildir zannımca.
Duygusuz sex hayvansal dürtüden başka birşey değildir.

hp laptop alan enayidir

Hala öyle midir bilmiyorum , son 4 çekirdekli işlemciyle ve pavlivion serisiyle ısınma sorununu aştı diye duydum , yinede alacaklara tavsiye edecek bir iki yazar kardeşim el atsa iyi olur.

erdoğanın bağırsak ve tansiyon problemi

Son zamanlarda göbek bölgesindeki iyice şişlikten belli olacağı şekilde sürekli bir hırka veya ceket giyme arayışı içindedir saklamak için. Bize yansitmiyorlar ama yaşlılık ve hastalık onu sarmış durumda. Sevinir mısınız üzülür müsünüz bilemem ama ; ömrü az 2-3 seneye gider diye duydum. Hayırlı uğurlu olsun

adalet ve kalkınma partisi

Müridlerinin zamanı geldiğinde asılacağı partidir.

evrenin sonu var mı

(bkz: başlarım evreninize ben gidiyorum)

utanmıyor musun türk bayrağını asmaya

Beğenmeyene direğini bizzat ben veriyorum dediğim olaydır efendim.

comolokko diyen güzel kız

(bkz: comolokko40)

masper

Selahaddin eyyubi'ye hakaret etmis kisiliktir.

harun abiler hala duruyor mu

Uzun zaman sonra sözlüğe tekrar girdiğimde aklıma dolanan sorunsaldır efendim. Merak etmekteyim hala erkek erkeğe miyiz?

lise mezuniyet balosu

Hiçbir halta yaramayan şeydir efendim. Kızların teyzeler gibi boyandığı, erkeklerin arabayı alıp seks hayalleri kurduğu gecelerdir. Fakat gece sonunda takım elbiseye verilen paraya pişman olunur.

lise mezuniyet balosu

(bkz: boş hayaller bunlar)

ygs lys ler 2016 dan itibaren yazılı sınav oluyor

Kesin haberdir. TRT NTV gibi kanallar duyurmuştur. Artık torpilin adam kayırmacılığın dibine vurulduğu günler yaklaşmaktadır.

ders çalışması gereken yazarın sözlükte sürtmesi

Çalışması gereken yazarlardır. Yaşamak için çalışıyorsun... Fakat neden çalışarak ölüyorsun?

bir kadının asla yapmayacağı şeyler

Prezervatif kullanmak.

ilkokul ve lisede yapılan sapıklıklarımız

Ilkokulda taşımalı gelenler vardı. Bir gün iki tane kız otobüsü kacirmislar. Dolmuşa binecek paraları yokmuş. Benden iki lira istediler. Bende o dönemler ergenliğin hat safhasındayım. Dedim ki onlara beş dakika okulun bodrum katına inelim orda vereceğim diye. Neyse onları orda şaka ile karışık elledim tabi. Şaka diyorum ama bi bilseler içimde ne fırtınalar kopuyor. Sonra verdim iki lirayi gittiler. Şimdi kendimden utandım lan.

Lisede hoca ders anlatırken en arkada çantalarla siper edilmiş bir vaziyette kızla ellesmek yiyismek vs. Ilkokulda bir türkçeci vardı taş gibiydi. Bir gün pencereden aşağıya birine sesleniyordu. Bende merak ettim bakmak için hocanın arkasına geçtim. Sonradan farkettim hocaya dayıyormusum. Tabi benim hoşuma gitti devam ettim. Elimi hocanın beline koydum. Hocada farketti hiçbirşey demedi. Çok güzel günlerdi ah 8. Sınıf ah .

Lisede merdiven altına geçip etek altı yapardık. Yetmezmiş gibi bide puan verirdik. Günün şampiyonunu falan seçerdik. Seçilen kıza sakız verirdik tabi neden verdiğimizi söylemezdik. Ilkokulda yere kalem düşürmüş gibi yapıp bakmalar falan güzel günlerdi.

Ilkokul ve lisede yaptığımız sapıklıklarımızdır. Misal ilkokulda oyun oynama bahanesi ile kızları ellemek. Lisede hocayı fortlamak vs vs. Asıl hikayeler sizde.

15 15 lik dambıl bulunamaması

Iki gündür yaşadığım durumdur efendim. Hiçbiryerde bulamadım. Spor malzemesi satan yerlerde de 500 lira diyorlar arkadaş. Ben o parayla bir yıl vücut geliştirmeye giderim.