bugün

14 nisan Cumartesi 18.00'da Leman Kültür Cafe de yerimizi 15 kişilik olarak * ayırtılmıştır. hesaplar alman, hizmet italyan, masalar uganda, sandalyeler papua yeni gine ve peçetelikler de irlanda usülüdür*. hadi bakalım beklemedeyiz hüstın*.
arkadaş gelecem diyecem de leman kültürden de hiç haz etmiyorum. ayyaş dururken leman da ne işiniz var lan. hasan ağa'da olur.
3 gün kalmış zirvedir. zirvebox da onaylayıp da gelmeyenlere işkence yapılacak diyolla. ben değil arkağaş.
çok cafcaflı bir zirve olacaktır.*
kaçıracağım için çok üzüldüğüm zirve. bir sonraki için bana mesaj atın olm.
yirmi dört saatten daha az bir süre kalmıştır an itibariyle.
katılımcıların, saate riayet etmelerini şiddetle rica ederim.
gelecek olan Beşiktaş'lı ve Galatasaray'lı yazarlara ayrıca teşekkür ederim. futbol keyiflerinden fedakarlık yapıp, aramızda olacakları için.
saatler kalmış zirvedir. nefesler tutuldu. heyecan dorukta.
(bkz: bi siktir git)
(bkz: peki)
gerçekleşmesine saatler kala katılacağımın kesinleştiği zirve.
heyecanla bekliyoruz efenim.
gerçekleşmesine saatler kalan ama gerçekleşmesi zor olacak gibi görünen zirvedir. zira sabah sabah antalya'da hava pek bir sevimsiz, yağmurlu, kasvetli. bu hava böyle giderse hava muhalefetinden dolayı üç-beş kişiyle gerçekleşecek olan zirvedir.
(bkz: kehanet)
hevesimin kursağımda kalmamasını istediğim zirve. havaları, maçları bahane etmeyin gelin olm.
yaz derken? yağmur yağacak len.
benım nıye haberım yok denılen zırve.
(bkz: nısanda pastırma yazı)
lemanda ıslanma ihtimali bulunan zirve.kapalı bi yer olsun muhabbetin suyu çıkmasın.
Nisanda pastirma yazi mi olur.
mekan müdürü ile kurulan irtibat sonucu, ıslanmayacağımızın garantisi alınmıştır.
hava şartlarının olumsuz olması durumunda, iç kısımlarda da gerçekleştirebileceğiz zirvemizi rahatlıkla.
pastırma yazı deyimi, havanın sıcaklığına ithafen kullanılmış olup, her ne kadar görünen hava şartlarına göre götümde patlasa da, sonbahara ait bir terim olduğu bilinmektedir.
şimdilik bu kadar, vakit geldiğinde görüşmek üzere sözlükçü dostlar.
müdür "hacular merak etmeyin kapalı alan da var " diyerek gönüllere su serpmiştir. 80 kişi alıyor diyorlar.
son bulmuş zirvedir.
zirveboxun tozlu raflarına uğurlamadan önce, genel bir değerlendirme yapalım.

lalelide bir yer
magrul
winston ve +1'i.
mervet
im schizophrenic
moruk
uzun namlulu cetvel
cok hucreli hayvan
the kene
anguis
iche iche oldu nietzsche ve mahalle arkadaşı.

yukarıdaki dostların katılımı ile gerçekleşmiş ve büyük keyif alınmıştır.
bir daha olsa, en önde depar atılarak gidilecektir ki, tepkilere bakılırsa, serinin devamı niteliğindeki organizasyon da yakın zamanda gerçekleşecektir.
herkesin keyif alabildiği ve gelmekten pişman olmadığı bir zirve olmuştur umarım.
gelirim deyip gelmeyenlerle olan hesabımızı, nick altına taşıyacağımızı da bildirelim. *
sözlüğe daha yazar olmadan katıldığım ve dışlanmadığım için mutlu oladuğum zirvedir. zirveden kalanlar ise the kene nin yaşımla yaptığı espridir.

-18 yaşında mısın ?
+evet.
-sen doğmadan önce ben okuma yazma biliyordum lan.

ortalığı bir gülüşme kaplar.
dalavera'nın geç kalıp, trafiği bahane ettiği zirvedir. olsundur, candır.
10 numara geçmiş zirvedir*. kendi adıma konuşayım ben sevdim arkadaş gelenleri de dönen muhabbetleri de. masa yuvarlak olaydı iyiydi hocu.
genel katılımın yüksek muhabbetin kral olduğu zirvedir. lakin masa şeklinden dolayı tüm permütasyonlar denenmiştir. caps'i yakındadır.
Muhabbettin sahane oldugu zirveydi. Masa yuvarlak olaydi iyiydi harbiden. Bi o tarafin muhabbetine katil, bi diger tarafin muhabbetine atla derken birtakim tepkilerle karsilasmis olsam da guzel zirveydi.ehe.
Editakalin= Arayi uzatmamak lazim yeni zirveler konusunda.
Editakbayram=yeni zirvelerde masalarin altina bir sey bulun da bazi yazarlar rahatsiz olmasin tekmelerden.öhöm öhöm
yuvarlak masa olsa iyiydi zirvede. muhabbet güzeldi hoştu. masada hukukçuların, tıpçıların arasında biraz ezilsemde eğlendiğim zirvedir. ah bide yolda üstüme gazoz dökmesem iyiydi.
kıskanıldığı düşündüğüm zirvedir. zira zirveden kimin nick altına yazsam seri eksileniyorum.
çok eğlenceli ve güzel geçen zirvedir. muhabbeti doyunulmazdı kendi açımdan memnun kaldığımı söyleyeyim. haydin arkadaşlar, haydin kardeşler bir daha, bir daha, bir daha toplanalım, kopmayalım, ayrılmayalım. * * *