bugün

hoşgelmiş yazarıdır. aferim eleman yaz böyle. *
(bkz: gül gül öldük)
diche dokunur entryler yazar diye umuyoruz. hoş gelmiş yazar. *
görsel
14 nisan 2012 antalya da pastırma yazı zirvesinin en cana yakın yazarı seçtim kendisini. edebiyat dostu bir insan. ayrıca o bir antalya'nın yerlisi.
edebiyat sevdalısı arkadaşş yer altı edebiyatına olan ilgisi takdire şayan.
ilk zirvesini pek bir sevmiş, gelecekteki yazar.
ee, biz yaptık hacı, parmaklarını yirsin böyle. *
sözünü de unutmuş değiliz, gönüllerin birincisi.
en 1. yazar kendisi. * antalya nın yerlisi ve macera tutkunu. umarım o çok istediği zirvede yeniden karşılaşırız. *
çok efendi, saygılı, sohbeti güzel bir insan. bize verdiği sözü unutmasın bak buradan gözüne gözüne sokuyorum. sen bizim birincimizsin boşver gitsin başka birincilikleri. *
yaz sıcaklarında bakıp serinleyeceğim bir başlık olarak anılarda ki yerini aldı.
Ilk başta adapte olamadim dedi, yer değiştirsin dedik. Yine adapte olamadim dedi, e anlat hafız dedik. Açılamadım dedi, sonunda yanında im schizophrenic'i gördük. O saatten sonra normale döndü ehi. Gerçekten doğal, sevecen bir yazar. inşallah hayallerine ulaşır yazarı. Takipteyiz hafız.
(#15432661) zirveleri zorlayacak gibi gözüken yazar. iyi yazmış ellerine sağlık.
her zirvede önce konuşmayıp zirve bitimine doğru çenesi açılan, meslek seçiminde kararsızlığı nirvanada olan iyi niyetli yazarımızdır.
yalnız bir dahaki zirvelere +1 siz gelse tam süper olacak. *