bugün

baktık böyle olmayacak, antalyalı yazarlar olarak zirve fakiri kaldık, harekete geçme zamanı gelmiştir dedik.
14 nisan 2012 günü, muhtemelen güneşli bir antalya gününde kaynaşalım sevgili dostlar.
Zirvemiz zirveboxta onaylanmıştır. gelecek yazarlar orada da belli etsinler kendilerini.
Henüz bir mekan belirlememiş olmakla beraber, Cafe Days ve Leman Kültür tarafımdan ortaya atılmış fikirlerdir.
Mekan ve saat konusunda bir orta yol bulunur elbet, davranın antalyalı canlar.

edit: 14 nisan Cumartesi 18.00'da başlayacak ve Leman Kültür Cafe'de gerçekleştirilecektir.
Pastırma yazı sonbaharda yaşandığından adı bir kez daha düşünülmesi gereken zirve.

(bkz: Yaza Merhaba Zirvesi)
(bkz: Kışa Elveda Zirvesi)
(bkz: Bahar Böcek Çiçek Zirvesi)
(bkz: Saman Nezlesi Zirvesi)
öğrenciliğim sırasında maruz kaldığım 3 kişilik zirveler gibi olmamasını temenni ettiğimdir.

not: diğer ikisi ev arkadaşımdı.

yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, gördüklerinizi anlatın yeter zirvesidir.
kesinlikle katılmak istediğim zirvedir. bekliyorum.
Derbi kıvamında geçmesi beklenen güzel bir organizasyon.Katılacağım aynı zaman katılmanızı da tavsiye ettiğim zirve.Antalyada değilseniz bile bana pm atın antalyaya geldiğinizde tüm şehiriçi otobüs masraflarınız benden.
kesinlikle katılmak istediğim bir zirvedir. zaten güneşli, insana pozitif enerji veren bir antalya günü olacağından şüphem yok. herkesi bekleriz.
gelecek olan yazarların, kesin ve net katılım bildirmelerinin rica olunacağı zirve hareketlenmesidir.
zirve vakti geldiğinde, geleceğim deyip gelmeyen yazarlar tespit edilirse; sözlük üzerinden eshefle kınanacak, aile terbiyeleri sorgulanacaktır.
daha fazla katılım sözlük canları, daha fazla.
bir daha bulamazsınız bak, bayram abi de geliyo.
malesef katılamayacağım zirvedir. haziran'da olaydı iyiydi.
hep beraber konyaaltı'nda yüzmeyi, ardından hilmi'de kokoreç yemeyi önerdiğim zirvedir. bırakalım entel cafe muhabbetlerini.
kesinlikle katılacağım zirvedir.
beklenen zirvedir. katılması garanti olanlar zirvebox tan bi zahmet onaylarsa kesin rakamı falan görebilir ona göre yer ayarlayabiliriz.
ufaktan, hareketlenmeye başlamış zirvedir.
katılımcılar da kendini belli etmeye başladı, güzel olacak güzel.
katılımlar son sürat, yazdırmayan kalmasın.
uçak ve otel masraflarımı dalavera karşılarsa kesinlikle katılmayı düşündüğüm zirvedir. *
gerçekleşmesine bir ay kala, yaklaşık 10 katılımcıyı garantilemiş zirvedir.
yeterli midir ? güzel muhabbet için yeterlidir elbette ancak, neden daha fazla katılım olmasın ?
mekan olarak Leman Kültür en güçlü adaydır. saat olarak da 18.00 civarları uygun görülmektedir.
itirazı olan, daha dahiyane bir fikri olan paylaşmaktan çekinmesin.

zirve ekibi olarak 14 mart pi bayramınızı kutluyor, esenlikler diliyoruz.
heyecanla beklenen zirvedir.
sözlükten de kimseyi tanımıyorum ama, katılmayı hedeflediğim güzide zirve.
yer ve saat konusu kesin olarak belirlenmiş olup, geleceğini bildiren katılımcı sayısı 10'u aşmıştır.
3g ile 14 nisan biz sarhoş değiliz deprem oluyor zirvesi bağlanılırsa çok daha keyif yaratacak olan zirvedir. zirveleri birleştirip über bir zirve yaratmış oluruz.
yerinde bir zirvedir, çok da iyi olmuştur.
1 saat gecikmeli katılacağımın kesinleşmiş olduğu zirvedir. geldiğimde taşlarsanız anlayışla karşılarım.

not=leman kültür iyi olmamış bu arada con con mekanı ama neyse maksat muhabbet güzel olsun.
sayemde eğlenceli geçecek zirvedir. benden bir daha kopamayacaksınız o kadar yani düşünün. bu konuda kendimden emin gibiyim sözlük. aslında şu an tüm bunları baştan kendimi sempatik göstermek ve sevdirmek için söylüyorum. * sevin lan beni birazcıkta olsa olmaz mı ha? çok ihtiyacım var.
neyse sustum ve gidiyorum. ayrıca hiç eğlenceli biri değilimdir yalan söyledim fakat yinede aranıza kabul ederseniz sevinirim.
zirve saati görüşürüz. kçb öptüm. *
yapılacak bir iki sponsorluk anlaşması neticesinde, hakiki pastırma tadında da geçebilir fakat; oluşacak yoğun çemen kokusu nedeniyle, bu düşünceyi rafa kaldırıyoruz.
muhabbetin kayseri pastırması kadar lezzetli, esprilerin yine kayseri pastırması kadar ince olduğu bir zirve olacağından şüphemiz yok.
optimum katılımcı sayısını da yakalamış bulunuyoruz, satış mevzusu olmadığı takdirde tabi. *
güzel olacak, güzel.
çevre il ve ilçelerden de katılımda bulunmak serbesttir. ikametgah belgesi istemeyeceğiz zira.
pastırma tadında ki muhabbetin pastırmanın ta kendisini unutturmasının mümkün olabileceği tek yer olan antalya'da yapılan zirve. katılmayanı dövüyorlar.
pastırma yazının kayseri dışında yapılmasını kesinlikle kabul edemeyeceğim zirvedir. hayır ben de kayseride değilim ama pastırma yani... işin içinde pastırma ve mantı geçiyorsa kayseride yapılır o zirve.
spor toto süper finalin başlangıcına gelmesi kötü bir tesadüftür.
ancak; zirve hareketlenmesinin, tanışma ve güzel muhabbet uğruna bir maçlık fedakarlık yapan katılımcılardan oluştuğunu tahmin etmekteyim.
koyu bir Beşiktaş ve futbol taraftarı olarak, o fedakarlığı yapacağım ben.

bir önceki entryde de belirtmiş olduğum üzere;
ısparta'da yaşayanların, ısparta'da okuyanların, ısparta'da takılanların, ısparta'da herhangi bir amaçla bulunanların da can-ı gönülden davet edildiği zirvedir.
atlasın, gelsinler.
ısparta ekmeği getirmeleri şartıyla tabi. pastırmalı sandviç yaparız. *