bugün

2014 yılında gerçekleşecek olaydır. gerçekleşmemesi için de hiçbir neden yoktur, aksine gerçekleşmesini hızlandıracak birçok yeteneksiz muhalefet partisi vardır..mhp, dsp, dtp..chp'yi hiç saymıyorum, onların zaten meclise girdikleri yok..
gönlümden geçen 11.cumhurbaşkanı seçilmesiydi, fakat bazı antidemokratik müdaheleler yüzünden bu gerçekleşemedi, artık 2014 yılını bekleyecez..ben demiştim demek için girdim bu giriyi..

(bkz: başlık parsellemek)
(bkz: kesinlikle)
bence 12 yıl sonra yani 2019 yılında gerçekleşecek olaydır. zira abdullah gül 7 yıllığına seçildi. referanduma götürülen 5+5 de yasalaşırsa 5 yıl daha görev yapma şansı doğacak. bu durumda abdullah gül bu fırsatı tepmez ve 5 yıl daha görev yapar. tayyip erdoğan da ancak 2019'da cumhurbaşkanı olabilir.
2014 yılında, eğer sözlük hala kalırsa, o gün, bu entrymi gördüğümde, ulan hiç mi ilerlemedik diyeceğim.
yolsuzluk iddialarından milletvekilliği arkasına sığınarak kaçan rte'yi, şu an yaptıklarından kurtarmanın tek yolu.
(bkz: yormayin cocugu)
aman allahım dedirten olay. ülkeyi terketmek sünnetlikten çıkıp farz olur artık.
o kadar abartılmaması gereken durumdur. zira gölgede olsa 11. cumhurbaşkanı da kendisidir.
başbakanlık daha makbulken neden cumhurbaşkanı olsun ki delimi bu adam.
o vakitlerde asılmış ve gömülmüş olması muhtemel rte'nin asla gelemeyeceği konumdur.
(bkz: 13 üncü cumhurbaşkanı fethullah gülen)
(bkz: tayyip harikalar diyarında)
ülke menfaatine uygun çalışmaya çalışırsa o zamana kadar bi şekilde pasifize edilecektir. büyük bir ihtimalle abd tarafından kaza süslü infaz gerçekleştirilir...ha ülkeyi düşünmeden yönetirse o zaman ancak dış ülkelerin birinde hayat sürdürebilir...çünkü tüm emperyalistler bir ülkeyi hakimiyetleri altına aldıklarında önce işbirlikçilerini silerler piyasadan...bunun tersi durumundan ise allah cümle müslümanı ve türkü korusun diyoruz.
hiç gereği olmayan mevzudur.

zira hali hazırda padişahtır kendisi.
recep tayyip erdoğan'ın yaptığı konuşmalar ile her geçen gün dolaylı olarak bu durum belli olmaktadır.
Seçim sonrasi yaptiği balkon konuşmasi ile kendini belli etmiştir.
Sonunda gerçekleşmiştir.
Katil ve hırsız olduğunu değiştirmeyen ünvan, makam.
yarıştığı adaylar aday olsaydı değişebilecek ünvana sahip olan.
abdullah gül'ün deyimi ile
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)