entry'ler (742)

15 temmuz 2016 sözde darbe girişimi

15 ay orduevi ve askeri tatil köyünde askerlik yapmış biri olarak böylesine saçma bir darbe planını ben bile düşünemem dediğim sözde darbe girişimidir.

Ülke devlet başkanının bu girişimi eniştesinden öğrendiğini bilmek ise başka bir saçmalık olarak tarihe geçecektir. işte böyle boktan bir girişimdir.

yuvama aşkıma geri döndüm

Hiçbir zaman tarafsız olmayacağını dile getiren partili cumhurbaşkanı söylemi. Yüzde ellinin cumhurbaşkanı.

meral akşener

Bir rüzgar ürünüdür. Liderlik vasıflarını hala göremediğimiz siyasi kişiliktir. Bir dönemin tansu çiller'i olma hevesindedir.

abdurrahman dilipak

Kendileri teknoloji ile pek bir içli dışlıdır. Hatta bu konuda bir aile şirketi vardır. Ayrıca Sanatçı kişiliği de vardır. Yanlış hatırlamıyorsam hat sanatı ile uğraşıyor ve evinde kendi el emeği göz nuru tabloları mevcut. Lakin gel gör ki zihniyeti ütopiktir. Yıllardır akit yazarlığı yapıp şeriatist tavır takınıp durur. Sevilmez ve iticidir. Kravatı hristiyan giysisi olarak görüp takmaz. Böyle garip bir kişidir.

türkiye

Garip bir ülkedir. Hep öyle kalacaktır.

Not: madagaskarlıyım.

türk dizilerinde kimsenin apartmanda oturmaması

istisnai bir durum olarak (bkz: bizimkiler)

rebel moves

Dün ilk kez dinlediğim harika müzik grubu. Bu adamları daha önce nasıl dinleyemediğim ezikliğini bu saat olmuş hala hissedebiliyorum. Babylon bomonti'de dün mükemmel denilecek 2 saat için teşekkür ediyorum kendilerine.

(bkz: pompala)

akit in sözcü logosundaki atatürk ü şaşı yapması

basit eylemler gazetesinin yediği bok.

sonsuza kadar sürecek savaşlar

nudistlerin elbiseler ile olan savaşıdır.

irem sak katy perry benzerliği

Vardır. lakin katy daha seksidir.

cinsel içerikli başlık gormek istemiyoruz

aşırısı hastalık olan cinsellikle ilgili olarak üremeye ve başkalarının üremesine karşı çıkmayacağını düşündüğüm kişinin kendisiyle çeliştiği istektir.

evet bazen dozu aşan paylaşımlar yapılıyor ona da yazmazsın olur biter. kasma rahat bırak kendini.

şimdi sen gidiyorsun ya

Eminim yarım saat sonra naptığımı soracaksın.

uludağ sözlük ü nereden duydunuz

Papua yeni gine devlet başkanından.

biradan başka bişey içemeyen fakirler

Viskiye kola karıştıran fakirlerdir.

43 numara ayakkabı giyen kadın

Erkeksi kadındır.

bim de satılan muhteşem ürünler

Let's marka kondomdan başkası değildir.

pink floyd 2000 ler popüler olsa kimse dinlemezdi

Gereksiz iddia içeren başlık.

bil

Tekrar tekrar dinlettiren büyük ev ablukada eseri.

ajax ın ajax olduğu yıllar

Öys-öss çıkmış sorular kitabının elden ele dolaştığı günlerdi.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

in time.