bugün

bir gece vakti eski$ehir basligina yazdigimda (bkz: eskişehir/#14931892), lemmy k dostumun "hadi yapak la" önerisiyle kafama yatan, gecenlerde ek$i'nin in retro we trust eski$ehir zirvesinde karsilastigim niyetettim ile birlikte "yapsak mi ki?" diye konustugumuz, akabinde de open your doors kardesim ile "yapalim ulan artik havalar da düzeldi" diye düzenlemeye karar verdigimiz zirve.

mekanimiz henüz belli degil, muhtemelen sokak cafe, los amigos veya -yine- hangover olacak. bunu eski$ehir'li yazar arkada$lardan gelen görü$ler dogrultusunda mekanlarla yapilan görü$meler belirleyecek zira zirve alkollü olacak ve biz de ögrenci tayfasi oldugumuz icin, fiyat önemli.

yakinda zirvebox'taki yerini alacaktir, katilimlarinizi ve görü$lerinizi bekliyoruz.

not: haftasonu ke$meke$inden kacabilmek ve mekanlarda bo$ yer bulma safhasinda fahi$ fiyatlarla kar$ila$mamak adina, zirveyi hafta ici düzenliyoruz. ögrenci agirlikli olacagi icin, pek farkedecegini sanmiyorum.

not2: zirve 19:00'da ba$layacak.
hem doğumgünümde hem memleketimde olması hem de yaşadığım bunaltılardan dolayı kaçıp gitsem mi acaba dediğim zirvedir.
özellikle cuma ve cumartesi olmaması gereken zirve. millet zincirden boşanmışcasına mekanlarda. hafta içi olsun bizim olsun.
11 nisan 2012 car$amba günü saat 19:00'da ba$layacak zirve. +1'lerinizi getirebiliyorsunuz.
ertesi günün(12 nisan) doğum günüm olması sebebiyle ayrı bir güzellik katan, sevgili dostum they killed kenny you bastards öncülüğünde düzenlenecek olan zirve. benim önerim sokak cafe nin terasında toplanmak. zira özgür ve selçuk bizi iyi ağırlayacaktır diye düşünüyorum. ayrıca katılım ne kadar çok olursa, o kadar daha fazla eğleneceğimizi düşünmekteyim..
gidelim bakalım, umarım güzel olur zirvesi.
benim doğum günüm de bundan bir gün önce olduğuna göre pasta yemeli zirve yapalım mı lan dediğim ve katılacağım, uzun süredir beklenen zirvedir.
pasta yapılıp götürülmesi fikrine sıcak baktığım zirvedir. zira kelly pensi lemmy k ve cikolatakahve nin doğum günleridir. ama çikolatalı olsundur o pasta *
21 nisan da benim doğum günümdür, 9 gün eksik bir şey kaybettirmez. pastadan mıncıklarım zirvesidir.
eskişehir'de ilk zirvem olacaktır. hadi bakalım.
gözlüksüzleri almıyoruz zirvesisidir *
benim yoğun ısrarlarım sayesinde sokak cafede yapılacağı hemen hemen kesin olan zirvedir.

ayrıca sınırsız mısır olmasına rağmen, patlamış mısırlarıma yeltenenleri vallahi de döverim billahi de döverim. *
hala zirvebox'ta yerini almami$ zirve. moderasyon neredesin?
bazı sözlük zirvelerini yine sollayacağımız zirve *
katilmak icin alkol kullaniyor olmanin gerekmedigi zirve. alkol kullanmayan ama katilmak isteyen arkada$lar gelip tercihlerini alkolsüz iceceklerden yana kullanabilirler. alkol kullanan arkada$lar da alkol kullanmayanlari yiyecek degiller, bunu da belirteyim.
zirvebox'taki yerini almi$tir.
üye oluşumun kutlaması olacak olan zirvedir. hay hay efendim katılırız.
an itibariyle gördüğüm, ve kesin olarak katılacağım zirvedir.
nisan ayinin geli$iyle yakinligini hissettiren zirvedir, katilimlar beklenmektedir.
neden hafta sonu olmadiginin sebebi ilk entry'de aciklanmi$ zirve. cok kalabalik oluyor canlar, rezerve de pek almiyor mekanlar.
sonunda eskişehir'de bir zirve yakaladım dedirten zirve. şimdiden hayırlı olsun bol biralı olsun efendim.
keşke 11 nisan'da olmasa dediğim zirve.

hafta ortası falan. ah ulen.
çağırırsanız bende gelirim hacular zirvesi. askeri sınavlar öncesi bana moral verirsiniz. hediye filan alırsınız belki. gülücük.
acaba bezginde* indirimli bira gününe mi alınsa dediğim zirvedir.
keyifli olacağı aşikar durumdaki zirvedir. yaklaşık 4 senelik yazarlığım boyunca kimseyi tanımadığımdan mıdır, uykusuzluğun ve mutsuzluğun antipatisiyle midir henüz çözemediğim ama gelmiyoruuumm diye çemkirme isteğimin hat safhada olduğu zirvedir ayrıca.