bugün

an itibari ile yiğit özgüre hasret duyan sekizinci nesil yazar.

(bkz: #11246640)
(#11258777) bu entry de kız olduğunu avazı çıktığı kadar bağırmış. neredesiniz beyler? bu hanım kızımızın nick altına bugün en az 50 enrty girilir. size güveniyorum. *

edit: bu arada tabi ki hoş geldiniz.
niyetettim sözlükten koca bulmaya diyen yazardır. (bkz: #11258777)hoşgelmiştir.
"niye tettin ki?" sorusuna cevap verme zorunluluğu bulunan yazardır. tanımam etmem ama hoşgeldin diyelim.
güzel yurdumun uzun boylu, tatlı kızlarından birisi. benzer dertlerimiz de varmış. hoşsohbet bulduk kendisini.

hoşgelmiş nesildaş.
neye niyet etti ki acep? moonlight ile yakın bir ilişkisi var. ona mı acep, bilinmez.
bir moderatörün sağ uzvuna aşkını canlandıran ya da konversiyon rahatsızlığı olan kişi.
tehlikelidir kendisi, dikkat edilmesi gerekir.
simdi özel mesajlarda yazdiklarimi yazsam, milletin pesinden ayrilmayacagi yazardir. onu kurtlarin önüne atmak istemiyorum. zaten pesinde bi ton öküz varken.. * * *
güler yüzlü, nazik, alcak gönüllü, bu yasta calisan, kendi parasini kazanan, bu nedenle bu yasta utanmama yol acan* , bi'dahaki sefere daha cok muhabbet etmeyi istedigim yazar. hos gelmistir sözlüge de, zirveye de. iyi ki gelmistir!
zirvede tanışma imkanı bulduğum zarif bir yazardır kendileri. nick tellafuzu mu bir türlü yapamadı ama olsundur. *
spontaneye takmış yazar. * * zirve devamına katılamama konusunda çok hayıflanıp bizleri üzmüştür.
sanki hala bir yerden tanıyormuşum gibi ama neyse *
uzak kaldık muhabbette girişemedik ama bir dahaki zirvede hemen yanına oturup nerden tanıdığımı tekrar soracağım yazar *
(bkz: #11613272) kendisine yazdigimi düsünen yazar. gece gece güldürdü beni ya. * * * *
parfume filminden fırlamış da yazar olmuştur.
beni kadın sanıp mesaj atan yazar. erkek olduğumu öğrenince beş adım geri kaçtı o ayrı.*
hoşsohbet bir nesildaş. hoş geldiği kesindir. lafını esirgememesi ile ünlüdür. sevgi ile koştursun efenim.
adımı öğrenince eli ayağına dolanan uuser.*
bu kadar büyük tepkiye gerek yoktu.*
hadi ya silik olmuş. en kısa zamanda geri dönmesi ümidiyle tekra görüşmek üzere *
çaylaklık günlerinin bitmeisni bekleyen yazar. *
(#11421225) abaza hatun.
akabinde allah rızası için guslün abdesti almaya şeklinde devam ettirilebilir.
niyet etti allah rızası için sözlük yazarı olmaya diye içimden geçirdiğim yazardır.
(bkz: ameller niyetlere göredir)
imalarla dolu bir yazar.
(bkz: #14277275)

obur yazar.
(bkz: #14276910)
(bkz: #14132978)

abazan yazar.
(bkz: #14257099)

dikkatli yazar.
(bkz: #14245080)

çok defa terkedilmiş yazar.
(bkz: #14204162)

yazara not: to be continued. uykum geldi.
(#18963859) Literatüre patır patır doğurmak deyimini eklemiş yazar. başbakanının lafını dinleyip seri üretime geçeceğinin sinyallerini vermiştir.