bugün

hoşsohbet olduğu kadar samimi olan yazardır. hoşgelmiştir.
zirvede djarum black ve kırmızı şarap eşliğinde aramıza katılmıştır.
ayrıca bizede ikram edip ağzımızı tatlandırmıştır.* *
az buçuk dertleştiğimizde moralinin bozuk olduğunu söylemişti*, umarım kendine gelip yüzünde gülücükler açmıştır. *
zirvede kendisiyle yeterince ilgilenemedigim yazardir. bundan dolayi üzgünüm acikcasi. umuyorum bi'daha ki sefere daha fazla sohbet etme imkani buluruz. ama kirmizi sarap kadehi masadaki hic kimsenin gözünden kacmamistir.*
moral bozuklugunun nedenini bilmesem de ohh miss den hemen ögrenmeye gidiyorum su an. * *
sırf şarabıyla kadeh tokuşturabilmek için neredeyse barlar sokağının başından uzandığım ve uzadığım yazar. *
pek muhabbet fırsatımız olmadığından mütevellit, zirvenin tekrarında görüşmek ümidiyle.
özür dilediğim yazardır.
nescafe 3ü1 aradanın yeni çeşididir. *
o şarabı görünce tokuşturmassam ölürüm mantığı ile attım kendimi masanın üstüne. * pek muhabbet etme imkanımız olmadı ama kesin olan bir şey vardır o da; şarabıyla zirveye tat kattığıdır.
nahoş mayhoş ve hoş bir tat. mutluluk etkisi yapar.
bir dahaki zirve nerde olursa olsun farketmez (dag, orman, bayir, cayir, kumsal vb.) elinde sarap kadehi ile gelmesini diledigim yazardir.*
zirveden çok çok uzun bir süre sonra bir anda karşıma çıkıvermiş hoş sohbetli ve artık arkadaşım olan yazar. konuşmaya başladık mı sabahlar oluveriyor bir anda. her konuşmada ben bir şekilde acıkıp sohbeti bölsemde* güler yüzünü hiç kaybetmemiştir bana karşı. daha nice acıkmalara diyorum. *
über güler yüzlü yazar, öyle böyle degil.
(bkz: midye)
bütün zirve bira içerken +2 dahil, şarap içen yemek söyleyen güler yüzlü yazar kişisi. çok memnun olunmuştur. tekrar görüşene kadar o samimiyet akıllarda kalacaktır efendim. Saygılar efendim iyi ki varsınız.*
+1 e bile nick altı yazan yazar kişisi.* +1 in yerine cevap yazmayı bir borç bilir, en kısa zamanda onu da eklerim efendim
kahveyi en az benim kadar seven ve verdiği sözleri unutmayan yazar. ayrıca nedendir bilinmez, bu aralar alıngan olduğumu düşünmekte. hayırlısı diyelim. *

(bkz: kenya) * *
(bkz: bira)