bugün

dün oynanmış maçtır. mesut özil bir kez daha ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu göstermiştir. öyle bir vurmuştur ki harika bir gole imza atmıştır. hiç işte mesut aslında türk filan diyip sahiplenmeyin. hem de eğer mesutun almanyadaki maçta türkiyeye attığı gol de böyle türkün ben diyenlerdenseniz, muhtemelen şuan ırkıyla ilgili yorum yapıyorsunuzdur. kendisi bir futbolcudur. almanyayı tercih etmiştir çünkü fatih terimden kaçmıştır. vesselam...
mesut özil ile türkiyenin barıştığı maçtır.
milli takım gibi değil de, şey gibi biraz.
(bkz: #13379817)
ilk golü mesut un atması manidar olmuştur, harbiden gazetelerde yazana uydu, siz yenin biz onlara yeneriz garantisi vermişlerdi golü atarak teyit etti bunu.
3-1 oldu.
3-0 devam etmekte olan maç. 3. gol mario gomez'den.
2-0 oldu.
almanya'nın 2-0 öne geçtiği maç.
asist mesuttan 2-0.
Mesut Türkiye'ye asistini yaptı. Biz de golü atarsak olay tamamdır.
kralsın mesut abi. içlerindeki iskoçyalısın.
iteledi mesut. koçum benim.
özil çaktı. cansın sen can.
- maç nerede beyler
+ samanyolunda kanka
- komik değil.
bizim için çok önemli bir maçtır. olası azerbaycan maçını yenersek oturup almanya'nın belçikayı yenmesini bekliyeceğiz.
almanya yenilince sadece biz yenilmiş sayılacağız. onlar yenik sayılmayacak. işin kötü yanı bu galiba. ulan almanya kurtar bizi.
zdf nin süper görüntüsüyle naklen yayınladığı karşılaşma.
ntv nin süper karıncalarına selam olsun..
almanya'nın 3-1 alacağı maçtır.
maç düsseldorf´ta takım gayet iyi, joachim löw 10´da 10 yapmak istiyor.

yalnız şunu mutlaka sözlük yazarına yetiştirmek isterim. dün dfb basın toplantısı yaptı (bilmeyene "dfb" - deutscher fussball bund" -alman futbol federasyonu) theo zwanziger´le jogi löw oturuyorlardı. löw şöyle bir cümle kurdu basın mensuplarına " belçika nın ofensifitesi türkiye´den çok daha güçlü, bizim defansımızı buna hazırlıyoruz"...bu türkiye futbolunu dev aynasında görenlerin bir değerlendirmesi lazım. joachim löw alman futbolunun en sağlam adamlarından birisi. bu cümleyi aynen de böyle söyledi, zaten türklere gıcıklık olsun diye yakında almanlar o bölümü kesip youtube´a koyarlar. ama böyle bir cümleyi söylemiş olması ilginçtir.

tanım ; düsseldorf´ta almanya´nın 10´da 10 yapacağını sandığım maç. adam kendi evinde oynayacak. ben almanya nın belçikayı yeneceğini sanıyorum.
hollanda'yla birlikte 10 da 10 yapma şansı olan iki takımdan biri olan almanya'nın gruplardaki son maçı. umalım rahat rahat kazansın, biz de işimize bakalım.

http://babatorik.com/futb...anya-belcika-11-ekim-2011
başkasının şeyi ile gerdeğe gireceğimizi gösteren maç olacaktır.
evimde lcd ekran 3d televizyonumda hd kalite'de seyir edeceğim maç.
sikmişler türkiye'sini.

edit: adamlar kıskanç abi ne yapayım.
sikmişler azerbaycan'ını.
Almanya yenilirse bizim de yenik sayilacagimiz mac...
belçika'nın iddaasız almanya'yı evire çevire yeneceği maç olacaktır.
o zaman anlayacağız. her turnuvada başkasının şeyine bakmamamız gerektiğini.
böylece bir ders olsun bize.
güncel Önemli Başlıklar