bugün

entry'ler (349)

dila hanım

heyecanla takip ettiğim mükemmel dizi. elin ergeni polis izliycek diye yalan edilmemelidir.

4 ocak 2013 olympiakos beşiktaş maçı

8tas oyuncuları ilk dersi yunanistanda alıp eve dönecekler. dersin bitmesini bekliyorlar sadece. acıtmadan genşler.

leblebi gibi 3lük attıgımız mac. haydı dostlar sirtakiye *

http://www.youtube.com/watch?v=htJWPVShOvI

bildigin sozluk kizi

atarlı giderli bi apla.

ifşa etcem ben seni. meraklanma kuzum.

(bildigin sozluk kizi, 04.01.2013 22:23)

ilkan karaman

yakıştıgı yerde basketbol oynayan bir insan. euroligdeki amatör basketboluyla harikalar yaratmakta. siena karsısında cok begendim bu aksam kendisini. hahahahaha

erman kuntere laf eden 8taslıların oldugu mac bu. ulan gerzek sen 2 kurus ver adamın eline hadi de olimpia deplasmanında sov yapsın takım. sonra bana neden gerzek dediler.

saka maka +18 ibaresini koydu yunan televizyonu *

ömer çatkıç

6saray maclarında yaptıklarıyla gönlümde taht kurmus efsane kaleci yerli barthez.

fenerbahçe ülker

(bkz: 4 ocak 2013 fenerbahçe montepaschi siena maçı/#18131426)

yunan dostlarımızın topu cok iyi cevirdiği maçtır efem. böyle giderse 30 sayı farka yetmez ama evet diyebilirim.

kızların yavru insan görünce çıkardığı sesler

(bkz: başlık acayım derken cıgır acmak)

(bkz: yavru insan)

(bkz: bebek)

cemal nalganın oynadıgı mactır. serefli takımı aradım ama cevap yoktu.

oppa gangnam stayl ile costugumuz mactır efem.

4 ocak 2013 fenerbahçe montepaschi siena maçı

beni zevkten 3 bilemedin 4 köşe eden maçtır. sen avrupanın en iyi oyuncularını topla, türkiyenin en iyi oyuncularını gerekirse rakibinin elinden kap, avrupanın sayılı koclarından birini getir oynadıgın basketbol bu olsun. bosuna dememiş aziz baskan sikerim böyle fenerbahceyi diye.

http://desmond.yfrog.com/...p;xsize=480&ysize=480

yunan dostlarımız sirtakiye başladılar. ahahahah süpriz yapma sansı diyor ergen 8taşlılar. en son liverpool deplasmanına giderken böyle diyorlardı bunlar. liverpoolu göresileri gelmiş zaar.

seri artı oy veren melek

baglac olan de'yi ayırmayı bilmeyen öküzlere ugramamasını istiyorum.

ibrahim kutluay

fenerbahce amigolugu yaparak yorumladıgı maclarda ne kadar da ugurlu.

avrupalı kız ile türk kızı arasındaki farklar

türk kızı candır avrupalılar ise hikaye.

yunanların kartal martal dinlemeden inleteceğine şahit olacagız birazdan. düşünsene kıristophırla spanulis karsılasıyor. bence spa cıkmasın da formasını göndersin sahaya yeter.

türk kızının facebook kapak fotoğrafları

kapagında tuttugu takım fotografından baska bir şey olmayan basit sözlük erkeklerinin sıctıgı tespitlerle doolu sözlükte yazılanları. gayet hos kapaklar var bence. cekemeyen de anten taksın!!!bir!!!111!!!

4 ocak 2013 fenerbahçe montepaschi siena maçı

brown 41. sayısını soktu az önce. ciiiiik ciiiiik diye sesler yükselmeye devam etmekte. nooolmus ya bu televizyona *