bugün

11 Aralık 2013' ü ifade etmektedir. Sayıların düzgün bir şekilde artışı insanın hoşuna gitmektedir.

12 12 12 Parsellenmişti ben napayım?

(bkz: 12 13 14)
(bkz: başlık parsellemek)
Evleneceğim tarih. *
ardisik sayilardir.
evleneceğim tarih. *
sıradan bir gündür.
Yıldırım aşkına tutulursam evlenmek için seçeceğim tarih olur kendileri kesinlikle.
çarşamba gününe denk geliyor.
anlamsız sıradan yılın son ayı son günüdür.
benim de evleneceğim tarihtir. o kiz benim lan.
Evlenmeyeceğim tarih.
besmele besmerello ile ozgetemma'nın evleneceği tarih. tam o sırada el nickiyle sozluge giren adam düğünü basacaktır.
son bir ayı kalmış tarih. evlenenler, evini yenileyenler acele edin, hazır kasımsa aşk başkayken.
kasım geçerse ondan sonraki ilk çıkış, yılbaşı gecesi taksim.
ritüeller önemli tabii.
Havaların buz gibi olacağı tarihtir. Millet de yok evlenecem yok sevgili yapcam falan diyor yav. Sonucta güzel bir tarihtir.
Yüzyılın seks patlaması yaşanacaktır.
kalitesiz yazar nesilleridir.
25 dakika sonraki tarih.
Yüzyılın seks patlamasının yaşanacak olduğu gün.
kankaların kankalarına teklif etmek için arayıpta bulamadığı hatta ne bulamaması yahu 14:15'te kombini bile tamamlayacağı tarihtir.
kankamdan 'bir anlamı olsun' diye evlilik teklifi aldığım gündür. çıkma teklifi falan anladık ama peki ya evlilik?
Tarihin ardisik sekilde siralandigini gordugumuz son gun. Zira En yakin sirali tarih; 01.02.03 yani 1 subat 2103'te.
bir düzen içindeki son yıl, son gün ve son aydır. bir daha buna benzer bir sıralama görülemeyecektir 90 yıl boyunca. ulan şaka maka öleceğiz lan. çok yaklaşıyor .mına koyim. uzak dur azcık uzak.
görünüşten ibaret bir gün, hani çok güzel ama gerizekalı kadınlar olur ya aynen öyle. keşke tabi bahaneyle evlilik teklifi alsaydım. kabul eder miydim bilmem. *
cok da bi albenisi yoktur. 6.6.6 yi hatirlarim da o guzeldi iste, hatta omen filmi vizyona girmisti, gidip korkudan icimize sica sica izlemistik.
an itibari ile içerisinde bulunduğumuz, karlı, buzlu, fırtınalı bir gün.