bugün

yiğit özgür karikatürlerinin birinde geçen acayip cümle.

(img:#111773)
geldiği gibi güldürmüş yazar.
tarzını çok sevdim lan hem de güldüren bi yazar.. bi ara entrylerine de bakmam lazım . senin kedi canını diyorum hoşgeldin..
(bkz: #14717203) çok komik bir yazar..
sözlüğün sol frame ini gece gece yemek isimleriyle dolduran sövülesi yazardır.
kendisine daşşak kebabını tavsiye ettiğim yazar.
kendisine yaprak dolmasını tavsiye ettiğim yazar.**
kıtlıktan çıkmış sanki mübarek.
an itibariyle popülaritesi artmış yazardır.
yol üstü lezzet durağı... sabah sabah midemizin ırzına geçti şerefsizim. birisi dur desin bak, klavyeyi kemiriyorum şu an!
3 idiots filminin hastası olan yazar. şahsım tarafından sevilmediğini öğrendiği zaman çok büyük hayal kırıklıklarına uğramıştır.*
matematikci olma olasiligi yuksek yazardir kendileri..
(bkz: amentobello)

hunidaşım.
karikatür sevdalısı, yiğit özgür hayranı bir yazar.
kariakatür sevdalısı olduğu nick altındaki 17. entriye bakmadan da anlaşılan güzel insandır. kalitemi farkedip beni onurlandırmış yazardır. tevekkeli bosuna kanım kaynamadı sana. hadi bakalım iyi sözlükler.
ayrıca toronto raptors sevdalısı olan yazardır.. allasen toronto mu kaldı ya.*
severek takip ettiğim yazarlardan birisi. *
(#14791281) nolu entrysinde sözlüğün nasıl adam olacağı hakkında fikir beyan eden yazar;

----spoiller----
formata aykırı girilen her entry için entry sahibi 1 gün çaylak olmalıdır. tekrarlanırsa iki, üç, ... en sonunda pes ederek doğru yazacaktır veya sözlüğü bırakacaktır ki, her iki seçenekte uludağ sözlük lehine olur.

----spoiller----

kendisine aynen katılıyor ek olarak da format ile ilgili olarak;

(bkz: soru başlığa cevap entry girmek)

ironi yapmış zira ironi yapmamışsa epey güldürmüştür.
(#14791281) ironi falan yapmamıştır efendim bal gibi cevap girmiştir soru başlığına, lakin unutulmamalıdır ki kendisi henüz dokuzuncu nesildir, bu sebeple yaptığı hataya epey gülünmesi çok mantıklı değildir.
ince düşünceli yazardır efendim. entrylerini de sevdim kendisini de.
ya artık bi siktir git denilen yazardır. sabah olacak neredeyse ve biz açız adam bütün yemek başlıklarını hortlatmış yine.
(bkz: ya bi siktir git)
257 pound olduğunu öngördüğüm ve herkesin kilo almasını şiddetli bir şekilde arzuladığını hissettiğim acımasız yazar.

edit: 145,5 poundmuş.
üst üste birkaç başlıkta yazmak istediğim şeyi çoktan yazdığını gördüğüm yazar. "gözüm üstünde" diyorum kendisine.
(#14922270) hediyesini almış bulunduğum yazar. buyrun bu da bizden;
http://galeri.uludagsozluk.com/r/kola-64142/
(#14974649) çok fena güldürmüş yazardır. çarpılcaz amk o değil de *
güncel Önemli Başlıklar