bugün

ya tabi ki leziz bir erkek:)
buna sozum yok.
ben hayatımın ozel hayatım basladıgı yastan itibaren bir 10 senesinde "yapılı olmayan, 1.80 altı erkekle hayatta olmaz" diyordum ve hep de oyle oluyordu zaten.
son 10 senemde kısa erkek de oldu, zayıf ciroz gibi erkek de oldu.
insan hep koydugu sınırlardan sınanırmıs ya..
artık kısa boylu erkek o kadar da rahatsız etmiyor beni mesela.
ya da cok ince erkekleri de gayet cekici buluyorum mesella.

hayatımda duydugum en guzel sozlerden biri: -gonul kimi severse guzel oymus.
(bkz: hey sözlük erkekleri ben kadınım)
motorcu ve müzisyen değilse bakmaz bizim kezolar.
kültür hariç hepsi mevcut hadi evlenelim.
--spoiler--
artık kısa boylu erkek o kadar da rahatsız etmiyor beni
--spoiler--

sanki korkudan atılmış bir geri adım söz konusu. acaba uzun boylu yapılı erkeklerin ürkütücü gerçekliği ne olabilir?
Eski kocamdır. Hep iltifat ederdi, ben hep çok iyiydim.
--spoiler--
eski kocamdır. hep iltifat ederdi, ben hep çok iyiydim.
--spoiler--

hep iltifat ettiğine göre pek zeki sayılmazmış rahmetli. saf da olabilir yavşak da.
ben tarif edilmişim ; boyum her ne kadar 10 cm. daha kısaysa, espriden de o kadar anlamasam da vasat kültürümle bu benim. tişikkürler !..
1.80 kurtarırsa balıklama atlayacağım başlık.
Söyleyin kendisine şuralara da uğrasın.

görsel
ata demirerdir.
Boyu 1.85 olmasa diğer özellikleri hiçbir anlam ifade etmeyecek erkek.

itiraz edecek kadınlar için: '' 1 65 boyunda zeki esprili yakışıklı kültürlü erkek ''. Size aynı hissiyatı verdi mi ? Dürüst olun.
186 boy olması lazım.
Yoktur ya. Varsa da bana yoktur.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
görsel
bir kere zeka ve kültürü çıkartın. 15 senedir gözlemliyorum, zeka ve kültüre hayran kalarak biriyle çıkan bir kadın görmedim. varsa da istisnadır zaten.
diğer özelliklere bakalım, 1.85 boyundaysa kadınlar beğenir, yakışıklıysa kadınlar beğenir, espriliyse zaten kadınlar ciddi konularda konuşmak yerine gülmeyi istediğinden yüzde 200 beğenir.
dolayısıyla 1.85 boyunda, yakışıklı ve espritüel olması zaten kadınların onu havada kapmasına sebep olacağından zeki ve kültürlü olması anlam taşımayan erkektir. çünkü uzun boylu, yakışıklı tiplere kadınların nasıl yiyecekmiş gibi baktığını gördüm ama zeka ve kültürden etkilenip birine yaklaşan bir kadın göremedim.
varsa da özür dilerim arkadaşlar ama hangi kadını görsem en kötü ihtimalle kendisinden uzun boylu ve espritüel bir erkekle çıkıyor. bunları görüp de ne düşünmemi bekliyorsunuz ki ? ben gördüğümü söylüyorum, lütfen kızmayın bana.
18.

Size yok kızlar.

Aşk yok.

Ent.
boydan kaybettik amk.
Yetmez. Asalet, kibarlık, olgunluk, kadına saygı, sadakat, vs vs de olmalı.
22.

Sadece bir Tl farkla gecede en az 7 versiyonunu da tadabilirsiniz.

Ent.
bir ara bir espri vardı, "biz altı kişi toplandık ama bu kriterleri gene karşılayamıyoruz" diye.
(bkz: serbest çağrışım)
-yanında; patates, kola ve salata olsun mu?
+olsun.
-Ardından Tatlı da alır mıydınız?
+Almış olacağım zaten, sağ olun. Ne kadar tuttu?
-Hesap, hemen bakıyorum. Karakteriniz kadar tuttu efendim.
+Buyurun, Teşekkürler.
-Buyurun, bu da fişiniz. Afiyet olsun. iyi günler.
+iyi günler.

(bkz: aşıları tam damızlık erkek arayışları)
(bkz: alış verişe alışmak)
günümüz dünyasında çok bilmesi, çok okuması, çok araştırması kadınların büyük bölümünün ilgisini çekmeyecek ancak uzun boyu, yakışıklılığı ve şamata becerisi ile aşka ve sekse doyacak kişidir.
90% gaydir lan bu.
cunku sozlugun muzmin eziginin dedigi gibi kadinlari kolay elde edip aska ve sekse doyup zor elde edilen farkli seylere yonelecektir. erkek avcidir, av olmaktan hoslanmaz.