entry'ler (111)

kürt kızı

Hızma takmayı severler. Babasının başlık parasını fazla istediği kızına hızma taktırdığını söylemişti içlerinden biri.

show tv de doktorlar kabusunun yine başlaması

cimriliğin gözü kör olsun...

taş hatunların genelinin tipsiz erkekleri seçmesi

mesele taşlık topraklık değil. yakışıklı erkek olmamasıdır mesele. kıvanç tatlıtuğ geldi de bizmi kabul etmedik.

arabası olmayıp ötv zammını eleştiren fakirler

olmadığı olmayacağı anlamına gelmez dediğim durumdur... arabası olup eleştirenlerin muhteşem bi etkisi var sanki.

zamlara rağmen akp yi savunabilen insan

fakir insanlardır... çünkü zam onlara dokunmadı... onlar zaten alkol kullanamıyor. sigarada sağlığa zararlı. cep telefonuyla da çok konuşmuyorlar... bülent arınç gibi düşünenlerdir...

mesainin sabah 6 da başlaması

kriz var biz memleketi yedik bitirdik şimdide sizden çalıp ödicez diyemeden muhteşem bi kılıf uydurulmuş bi durumdur... yapılır... beklerim..

brad pitt ve kıvanç tatlıtuğ karşılaştırması

canım insanımın yıllardır ülkemizden çıkan tek yakışıklı genci dünyaya tanıtma çabasıdır...

erkekler neden yazın aldatır

kediler neden mart ayında azar?

pkk kürt ayrımı yapamamak

"kürt" kelimesinin kürt olanlara söylenmesinin bir aşağılama ibaresi olduğuna inanmıyorum zira bana "türk" derlerse gururlanırım... göte göre yorumlamaca derim bunada.

pkk kürt ayrımı yapamamak

söz konusu dahi edilmeyecek kadar saçma bi konudur zira fazla alıngan olan kürtler tarafından düşünülür. kimse bütün kürtler pkk lıdır demiyor. lakin her kürt pkk lı değildir diyerek özerklik isteyenleri bu gruba katabiliriz.

uludağ sözlük te yükselen kürt düşmanlığı

kendilerini dışarda ifade edemeyen, ırkçılıktan şikayet eden ama aslında ırkçılık yapan, her kürt pkk lı değildir diyen ama özerklik isteyen, bi grubun burada ileri geri konuşması hasebiyle gerçekleşen durumdur...

elektronik mağazalardan alışveriş yapmak

sevgiliyle yapılması gereken en son şeydir... zira size olan ilgi tamamen yokolur.

kadın kocasına itaat etmelidir

hz ali gibi bi koca olacaksa itaat edelim de şimdi adama sormazlar mı hakedecek naptın???

bir kadının erkeğe kendin bilirsin demesi

surat asıyodur... durumdan memnun değildir... bi kadın kendin bilirsin diyosa karşısındaki erkek asla kendi bildiğini yapmamalıdır...

nedensiz susan kadın aldatmıştır

sacide kabız mısın?
.
sacide cevap ver..
.
sen kesin beni aldattın kesinn..
nası la böle mantıkmı olur... kadın aldatmışsa nedensiz susmaz yani nedenli veya nedensiz farketmez SUSMAZ..

akp nin dinden chp nin atatürk ten soğutması

atatürk chp gibi bi topluluk yüzünden soğunmayacak kadar kutsal, din ise saten sıcacıktır... dert etme yeğen...

kendi doğrusundan başka doğru tanımayan erkek

sistemli olarak yaptığına inanmıyorum zira çoğunda sistem die bişe bulunmamaktadır... zamanla kendi bokunda boğulur.

rehberden sevgiliyi silince ayrılmış sayılmak

önce listenin başına gelsin die aaaa die kaydetmek daha sonra ayrılmak ve listeden silmek. sonra aniden gaza gelip seni çok seviyorum yazmak ve silinen aaaa yerine liste başına geçen ABiM e mesajı yollamak....

mesajlara hmm diyerek cevap atan sevgili

mesajda bahsi geçen konudan emin olmayan sevgili olabilir mesela... abartılacak bi durum değildir...

hatırlanmayan doğum günü

gün bugündür... üzücüdür...