bugün

entry'ler (820)

ülkeyi karıştırdılar oyumu tayyipe vericem

her eylem sonrası dile getirilen söz. iktidar partisinin ekmeğine yağ sürmeye devam.

akp kayseri milletvekilinin istifa etmesi

insanı hayrete düşüren olaydır. adam demişti beyler.

https://twitter.com/fuata...status/450265182879903744

https://twitter.com/fuata...status/450265982486204417

alternatif wifi isimleri

hayratdegil

mancini nasıl okunuyor sorunsalı

mançini.

(aynştyan was here)

magnum yerken hiç çatır çutur ses çıkmaması

ironik şekilde kepsi de vardır.

görsel

umuttepe

umudun bittiği yer olarak bilinir.

doğum gününde kimsenin aramaması

gerçekten de çok üzücüdür.

görsel

instagram

video yükleme özelliği gelmiş uygulama. instavine olmuştur kendileri.

twitter a bilgisayardan giren insan

rahatına düşkün,keyif çatan insandır. hele ki mini bir fenomense benim gibi daha da rahat etmektedir. *

ben bu yazıyı hamster a yazdım

(bkz: hamster)

günde 50 tane entry giren başıboş insan

dünyayı kurtarmaya çalışmıyosa şayet çokta büyütülmemesi gereken insandır.başlıklar çok güzel olur 50 de girer 100 de girer bu kimseyi ilgilendirmez.yadırgamayıp desteklemek lazım.

starbucks a ilk kez gideceklere tavsiyeler

sözlük yazarlarının olası rezillikleri önlemek ve oraya gideceklerin memnun kalması adına verecekleri tavsiyelerdir.

edit:olayı küçümsemeye gerek yok.bu başlık işe yarasın diye açıldı.gitmek isteyipte gitmeye çekinen çok fazla insan var.bunları hor görmemek lazım.
edit2: bu başlık türkiye'de açılır zaten demiş birisi.türkiye'DE yaşıyoruz lakin oradaki her kelime ingilizce.bu da işin ironik kısmı ya.söyleyemeyen anlayamayan var arkadaşım.

zengin kız fakir erkek

yaşananan en sıkıntılı olaydır.itiraflarda yazdığım yazım buraya da uygun o yüzden paylaşmak istiyorum.

amınakoyayım hayatının da ızdırabının da ulan.kaderime yana yana kahroluyorum artık.

çok zengin bi kız sizden hoşlanır,siz de ona kaç aydır yanıksınızdır ama atağa geçemezsiniz.. neden? siz fakirsiniz çünkü.oğlum bu evrenin işleyişine ters bi olay mümkünatı var mı?

o şu anda istanbul'un en lüks cafe'lerinde gününü gün edip eğlenmekte,belki de (evet burası kesin aslında) sizden mesaj beklemektedir.sizse eviniz de asosyalliğin dibine vurmuş bi şekilde evde malak gibi yatarsınız neden? paranız yoktur.hatta şu ana kadar onu yüzyüze görüşmeye bile çağıramamışsınızdır.neden? paranız yoktur,ya lüks bir yere gidelim derde rezil olursam diye bunu ona teklif edemezsiniz.
o altında son modelin ötesinde bir araba nereye gitsem diye düşünür,sizse otobüs kartı'mı kaç lira doldursam ki lan? ay sonunada çok var parayı ya denkleştiremezsim diye düşünürsünüz?

adaletini sikeyim dünya adaletini.o bana gel buluşalım dese şu dakka,bunu ilk diyen ben olmadığım için kaderime mi söveyim yoksa kabul edip gidip yanında kendimi küçük mü düşüreyim?yazık ulan valla yazık.

not:üzerine sizce gitmem gerekir mi yoksa kardeş sen en iyisi bir bardak su iç mi diyosunuz.cevap atın lan.

sözlük yazarlarının itirafları

amınakoyayım hayatının da ızdırabının da ulan.kaderime yana yana kahroluyorum artık.

çok zengin bi kız sizden hoşlanır,siz de ona kaç aydır yanıksınızdır ama atağa geçemezsiniz.. neden? siz fakirsiniz çünkü.oğlum bu evrenin işleyişine ters bi olay mümkünatı var mı?

o şu anda istanbul'un en lüks cafe'lerinde gününü gün edip eğlenmekte,belki de (evet burası kesin aslında) sizden mesaj beklemektedir.sizse eviniz de asosyalliğin dibine vurmuş bi şekilde evde malak gibi yatarsınız neden? paranız yoktur.hatta şu ana kadar onu yüzyüze görüşmeye bile çağıramamışsınızdır.neden? paranız yoktur,ya lüks bir yere gidelim derde rezil olursam diye bunu ona teklif edemezsiniz.
o altında son modelin ötesinde bir araba nereye gitsem diye düşünür,sizse otobüs kartı'mı kaç lira doldursam ki lan? ay sonunada çok var parayı ya denkleştiremezsim diye düşünürsünüz?

adaletini sikeyim dünya adaletini.o bana gel buluşalım dese şu dakka,bunu ilk diyen ben olmadığım için kaderime mi söveyim yoksa kabul edip gidip yanında kendimi küçük mü düşüreyim?yazık ulan valla yazık.

en iyisi bunu dinleyip bu sevda'dan vazgeçeyim.

http://www.youtube.com/watch?v=H2fInJ1T7OI (işin ironik yanı kendisi doktor olcak,şarkıdaki uyuma bakar mısınız?)

20 ocak 2013 fenerbahçe sb elazığspor maçı

AYKUT'UN YiNE BÜTÜN FENERLiLERi KAN AĞLATTIĞI MAÇ.

Takımın tek sorunu Alex'ti... Neyse ki gitti de fırtına gibi esiyoruz !!!!!!

sözlüğün facebook a dönmesi

yeni tasarımla bariz görülen gerçektir.

yalnızlığın iki kelimelik tanımı

nasırlı el.

sözlük yazarlarının itirafları

Sınav notuma baktım "15"...zannedersin bi ergene yaşını sordum,zannedersin yanlışlıkla hava durumuna baktım.

onemliolansigaravarmiyokmu

uzun bir süredir tergediğim sözlüğe tekrar geldiğimde ilk aklıma gelen insandir kendisi.iyi insandır.iyi yazardır.anmak istedim sadece.* *

28 kasım 2012 fenerbahçe pendikspor maçı

pendik'e tecavuzun gerceklesecegi mac olacaktir.en az 6 gol sallayacaktir kanaryam.