bugün

saat 19.00da başlayacak olan 18 hafta mücadelesi.
elazığın feneve boru döşeyeceği maç.
hala fenev diye dalga geçen mal kafalıları bize gösteren maç.mal her yerde mal amnk.
günün gerçekleriyle bienvenue'nün fenerbahçeye karşı oynayacağı maçtır.
tetikçi, piyon bir hakem yüzünden meireles'ten mahrum oynayacağımız maç.
alex olmadan oynanacak olan bir başka fenerbahçe maçı.

(bkz: çok üşüyoruz be reis)
fenerbahçe'nin 6-0 kazanması muhtemel maç.
yılmaz vurallı takımların fenerbahçe maçları ilginç olmuştur. bazen çok açık farkla yenilsede yılmaz hocanın hatırı sayılır bir fenerbahçe galibiyeti sayısı vardır.
fenerbahçemizin puan kaybedeceği maç. galatasaray puan kaybetti.
ayküt kocamal'a rağmen kazanmamız gereken maç.
fenerbahçemin kazanıp aradaki puan farkını kapatması gereken maç.bazı eziklerede kapak olacaktır muhtemelen.
şampiyonluğa oynayıp oynamayacağımızı belirleyecek maçlardan biri. kazanırsak puan farkı üçe inecek, ki haftaya galatasaray'ın yine puan kaybedeceğini düşünüyorum. 4'te 4 ile başlarsak şu ikinci yarıya şampiyonluk uzak değil.
zevkli geçeceği aşikardır.
en çok entryi yine kediciklerin yazacağı fenerbahçe maçlarından biridir.
fenerim alacaktir kesinlikle.
olası yılmaz vural enstantaneleri için şimdiden takibime giren maçtır.

(bkz: reserved)
5-2 bitecek olan maçtır.
yılmaz vural ın ekibinin ne yapıp edip puan alacağı karşılaşmadır.

Edit: demedim mi lan bana güvenip paraları basanlar şimdi miami ye bilet aldı uçakla yolda ama ben yine burdayım. para beni bozmaz.
fenerbahçe'nin ne yapıp edip kazanması gereken maç.
fenerbahçe'nin

Volkan Demirel, Gökhan, Serdar, Egemen, Caner, Mehmet Topal, Salih Uçan, Cristian Baroni, Milos Krasic, Dirk Kuyt, Moussa Sow

ilk 11'i ile başlayacağı maç.

salih ilk 11'de. çok heyecanlıyım. allah yolunu açık etsin çocuk.
3-2 fenerbahçe galibiyetiyle tamamlanacağını öngördüğüm maçtır.
kadroyu gördükten sonra tüm her şeye ana avrat küfrettiğim karşılaşma. umarım egemen iyi oynar da formayı bekir'den alır, keza krasiç şov yapıp formayı caner'den.

salih son maçta gayet iyi AMC oynamış olmasına rağmen tekrar DMC'ye çekilmesinin sebebine de ayrıca küfürlerimi sunuyorum, sayın bonusa. geçen maç iyi oynadı diye savunmayın, bir maç oynayıp 5 maç yattığını bilmeyen yok..
salih bu sefer gol atacaktır.
belli ki krasicin solda oynayacağı maç. allahım sen sabır ver.
gözlerimizin stoch'u aradığı maç. aykut bey oynatın şu çocuğu küstürmeyin amk