bugün

her geçen gün daha bi yayılan bu sitede yapılan yorumlar da en az videolar kadar zevkli hale gelmeye başlamış gördüğüm kadarıyla.. videoyu değil de diğer yorumları yorumlayanlar hele gülme krizine sokabiliyor bazen.. gerçekten de video kadar zevk verdi bana hepsi..

neyse, hemen bir örneğini gösteresim geldi!!

http://www.youtube.com/co...ode%3Drelated%26search%3D

özellikle yabancı kişilere açıklananlar pek komik. arasından birine gerçekten koptum..

"Yes he is, he just talked about you and your mother."

videoyu izleyin hele bi, anlamlandırılır o şekilde..
(bu başlığı oldukça klişeleşmiş hale gelen "yaran" kelimesiyle açmak istemezdim amma ve lakin böyle gelmiş böyle gider sanırsam..)
ajdar-çikita muz' a yapılan yorum:

ben bu adamı(?) gece muz yerken görsem altıma zıçarım.O nasıl bi ısırıştır , o nasıl bakıştır.Eğer bu klip tv'lerde yayınlanacaksa "+18 , şiddet/korku , olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar" sembollerinin hepsi birlikte kullanılarak yayınlanmalı.Ya da rtük bu klibe özel yeni bi sembol de yapabilir.
klip: ajdar - çikita muz

yorum: ulan ajdar, otobüs olur, seni terminale çeviririm!

(bkz: küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler)
ajdar ın çikita muz klibi.
yorum: allah ım yaratıyorsun bari takip et.
holy mountains videolarına yapılan hemen her türk yorumu. sadece tarzanca küfürden ibaret ama cidden yarıyor. seviyorum ülkemi...
otisabi&mengus un hazirladigi dikkat et video klibi altına yazilan yorumlarin cogu.

--spoiler--
3210king (1 week ago)
buraya yorum yapanlarin hic biri eksi sozluk süseri degildir. hepsi 16 yas alti embesil krodur. ben dahil. tesekkur.
--spoiler--

(bkz: +rep pls)
Ezginin Günlüğü-bana bir koca lazım

Yapılan yorum;

"tarlaya darı lazım, kovana arı lazım ,banada bir karı lazım oda bu gece lazım napcaz şimdi "
video: record !! 55.000 fenerbahce fans jumping! great atmosphere!*

rum bir evladımız temenni de bulunuyor:

-i wish the stadium falls. faggots

türk genci hiç beklemeksizin lafını vuruyor:

-dude, first it's not a cheap british/greek construction to collapse. second speak more and we'll this time conquer the rest of the island with just half of this stadium and call there fenerbahce republic
fenere opera videosunun altına gavur ivan3x şöyle bir şey yazmış:
-wuoahaa this is really fantastic. could you explain the meaning of ja rae me yeah . this sound really has an artistic aspect..

yardımsever bir türk genci hemen açıklamış durumu:
-hey ivan3x we say that fenerbahce ought to eat our dick. in effect "yarragimi ye fener" means "fuck of fenerbahce !"
cinsel organıyla oynayan kedinin vidyosunu altındaki 2 yorum
ecnebi bi kişilik: ooo this cat gettin hot...hahahah...very funny

vatandaşımız: hay kedi gibi senin ta ananı zikim.
video: metallica- Fade To Black

yorum:
hep ağlıyorum bu parçada..
yoruma gelen cevap:
nie arkadasım manyakmısın sen?
ingiliz gerizekalinin biri fener taraftarlarina dair bir vidyoda soyle der:

broersz (1 month ago)
turkish queers!

hemen cevap gelir:
"Just giving you tips on how to get your ass kicked on the street, you seem to need better skills on that part. You clearly haven't experienced an "Osman" yet..."
-isi gucu olmayan dangalaklar toplulugu
cevap:-sen naaptin molekuler tranportasyonu mu buldun ?
Tarkan - Beckle subtitulada en español

Yapılan yorum;

"şerefsizim ilk işi deilki paso götten sallamış pezevenk allah bilir nasıl tercüme etmiştir ispanyolca kursuna yazıldım mna koycam ipnenin"
video: serdar ortaç, gitme.

yorum:

5 dakkada yazılan şarkı sözüne iki çift laf:
1) Birader, madem senin ilacın benim diye artistik yapıyosun, o vakit ne ağlıyosun nolur gitme diye üstüne
2) Delikanlı adam ufak tefek şeylere kızıp gidenin ardından s.ktiri çeker benim bildiğim..
ahmet kaya- giderim şarkısının altına:

1-*

2-kafama sıkar giderim diyor, gitmezsen sülaleni skim.
video: ajdar vs alihan

yorum1: Ajdar kalbimiz seninle moruq Alihanı kınım kınım kınıyoruz hayvan hakları savunucusu olarak !

yorum2: buraya ben hariç yorum yapan herkes oropudur.

yorum3: ölümüne hiperstarmıs hassiktir pesevenk aq krosu git sana barzani baban baqsın.
video : ozinin yediği pis tokat

yorum :

maslow80 (1 day ago)
şuraya yorum diye küfür yazan zavallılar, insanmısınız siz be !

hepinizin anasını s*k*m *
video: Ajdar Dayak Yedi.Hepimiz Ajdarız *

yorum:

butun suc medyada bence...su yozlasmis adami gundeme getirip duruyorlar...yazik be gercek sanatcilarimiza...agzinin ortasina sokacaktin kafayi be Alihan..ben bunu vatandasin birinden beklerdim ki, belki su yozlamanin sesi kesilirdi....ayip ulan milletin ailesi izliyor adamin kliplerini. Millet Mars'a teknoloji gondersin, siz cikita muz lu klip izleyin...aferin yani uyurgezer ahmak gerizekalilar

cevap:
teyyareabuzer abi milletçe senden özür dileriz, bi daha izlemiicez söz, millet marsa teknoloji (!) gönderiyor abi, saygilar
video : Nostalji Fenerbahçe

yorum : Bir Besiktasli olarak yakalamis oldugu performans ve hava dolayisiyla fener camiasini tebrik ediyorum. Bundan sonra liglerin kardeslik ve huzur dolu gecmesini temenni ediyorum.

yaran tarafı bunun beşiktaşlı olması halbuki beşiktaş taraftarı böylemi yorum yapmalı kendin ol ey beşiktaşlı kendin. söv say kardeşlik ve huzur sana batar.
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)*
video: oktay derelioglu nun belcika ya attigi gol

yorum1: cocuklar bu oktay nerede simdi
necdettin* :siktim öldü

burdan necdettin abiye sevgiler...
video: (bkz: Hindistanda Mahsur Kalan Küçük Cemil)
böyle garip garip dans eden hintli bir velet var..

yorum: dumur dumur dumur

bence her türlü animasyon lan

rest in peace ecevit

tamam da ecevit ne alaka kardeşim...
video: linkin park'ın sweet child o' mine'ı coverlamaya çalıştıkları şarkımsı şey

yorum: "olmamış be linkin park ama galiba ilk denemeleri"
kurtlar vadisi terör'le ilgili bir videonun altındaki yorumlardan;

x:

Polatlan basa cikilmaz pkk *

y:

y sen cok biliyon ***** ******* uyuzu Polat pkk nın anasını bile ***** * * sen kimle dans ediyon *** lalesi...

(sansürlenen yerler feci küfür içermektedir)
video: group cigar sex
mekan: group cigar kerhanesi *

izlemeyenler için son dönüş:

--spoiler--

video sigara kutularının sex yaşantısı hakkında ve alttaki yorumlardan biri:

dsadhashdad cıdden ıı olmus gaza geldım aq :D

sigara kutusundan gaza gelen abaza türk gençliği..

--spoiler--

ama süper yapmış adamlar, tebrik edip hakkını vermek lazım.