bugün

insan olmaya çok yolu olanlar tarafından taşınmak çözüm önerisi getirilen rezalet.

sen kimsin de doğup büyüdüğüm ve hayatımı kazandığım şehirden beni sürmeye çalışıyorsun?

melih gökçek gibi cevaplar verince ki aziz kocaoğlu da veriyor bu cevapları son zamanlarda haklı olduğunuzu mu sanıyorsunuz?

bitin artık ve çözüm önerisi sunun.
haklı isyan. benzeri durumlar her sabah 7.30 sonrası alsancak yönüne giden izbanlarda yaşanıyor, 10 dakikada bir sefer koyulursa olacağı bu.

izmirin nüfusu son 2 senede dev arttı, ama alt yapı hiçbir haliyle bunu kaldıramıyor artık, 1 ay oldu halen boru değiştiriyorlar yeşilderede, haftanın her gün ve saati dev trafik oluşuyor. zaten sıkıntı bir bölgeydi, iyice şişti. izban desen her durakta haddinden fazla bekliyor, bi tane dalyarak kapıya maymun gibi asılıp kapanmayı engellediği için koca tren bekliyor. utanmadan zam yapıldı bi de ulaşıma amk.

tramvay apayrı bi komedi zaten, nokianın yılanı gibi saçma sapan yollara rota çizmişler, nereden girip çıktığı belli değil, zaten 2 şerit olan ve anasının nikahı gibi tıkanan yolların tek şeridine ray döşediler, seyreyleyin şimdi komediyi, kazaları, sıkışmaları.

bilinçlenmek lazım mı, evet. ama konu izmir halkı dahi olsa bu bir işe yaramamakta zira türk toplumu olarak koy göte rahvan gitsin modundayız. kimse elini taşın altına sokmuyor

Rezalat puanım 10/10
altyapiyla falan izmiri bozmayin ne olur. birakin insanlar magdur olsun, birakin strese girsinler. belki boylece ozellikle istanbuldan gelip de sehri sisiren gereksiz nufusun tepesi atarda basip giderler geldikleri istanbul cukuruna. bir cogu da gorgusuz hanzo tipler zaten, zinhar yakismiyorlar bu guzel sehre.
ulaşımımı özel şoförümün sürdüğü son model cipimle sağladığım için beni ilgilendirmeyen rezalettir.
Ağlamaya sızlamaya gerek yok. Ortada ulaşım hizmetini almada sıkıntı çeken bir yazarın haklı bir isyanı var. Hemen izmir savunuculuğu yapmaya gerek yok.
Ahahah yemin ederim entryleri okurken kahkaha attim.

Istanbula,ankaraya yagmur dusse elestiren, bir sey deyince 'elestiri hakkimiz!' Diyen beyin yoksunlari, yazari izmirden kovmus.

Vallahi zihniyet hic degismiyor, harikasiniz*