bugün

sormak isterim o ergene geçmişte ne yaşadın ne gördün de eskiyle ak parti dönemini eleştiriyorsun sivilceli ergen .
ömründe sadece akp'yi görüp, savunan 12 yaşındakilerden daha bilinçlidir.
(bkz: #20992219)

sorulara cevap alamadıkça, siyonistliği kabul ediyorsunuz.
yetişkinlik yaşının 18 yaş olduğunu bilmeyen kişi söylemi. Bu tür söylemlerde bulunan kişiler oldukça ülkemizde ne bilim ne siyaset ne demokrasi ne felsefe... kısacası hiçbir şey gelişmez. Eksik olmayın emi...
Eleştirmek için yaşın değil bilginin önemli olduğunu bilmeyen kişi söylemidir. (bkz: akıl yaşta değil baştadır)
düşüncelerine saygı duyulması gereken kişidir. sorulması gereken soru şudur; peki siz bahsi geçen sivilceli ergenden bir yaş küçük ali ismail korkmaz'ın neyini gördünüz de katlettiniz?
Ulan daha hayatında kaç parti gördün bi geçmişi araştır. Geçmişteki rezilliği gör. Şimdi altında arabası olmayan yok denecek kadar az. Ama bu partiden önce balık kokusundan kimseye yaklaşılmıyordu.
tuvalete ettiği daha denize ulaşmamış ergendir.
soru cevaplamaktan aciz malların eleştirisini dikkate almayan ergendir.

o zaman paraya, ananızıda satın israil'e mümin kardeşlerim.

hepimiz din kardeşiyiz ama halife kim yani?

adnan oktar'mı? fethullah gülen'mi?

yoksa israil, büyük israil projesinden önce daha o fırsatı vermedimi siz arap dönmelerine?
elestiren insanlara sormak lazim on sene once mahallede kisa donla top oynarken siyaset mi yapiyorlardi. adam 12 yasinda kufur bile edebilir siyasilere bana gore gayet normal.
20 yaşında bir ergen olmasına rağman 25-30-35 yaşındakilere göre daha zekidir.
eğer kötü bir yanı varsa insan eleştirir, iyi yönlerini eleştiren insan yoktur.
On birinci nesil Uludağ sözlük yazarı profili. Evet.
Kafa çalışıyor demek... Hayırlı nesil evet.
ülke siyasetine deneme yanılma yoluyla yön vermeye çalışan bir geri zekalı değildir.

kaç tane iktidar görmüşmüş. şu an ülkede yaşanan haksızlık, hukuksuzluk, hırsızlık ve arsızlıkları anlamak için 80 yaşında olması gerekmez. beynine oksijen giden herkes olayı idrak edebilir.
20 lerini geçip de adam olamamışlara 2 gömlek büyük gelecek "ergen"dir. Bizzat benimdir.
(bkz: 20 yaşındaki ergen)
En azından elestirebiliyor ya siz ? Koşulsuz şartsız ne derlerse evet.
referandum da evet veren 18 yaşındaki ergenlerin meclise girmesini istemeyen ergendir.
13 yaşında çocuğu anne adayı görüp, 20 yaşındaki gence ergen diyen tip kadar geri zekalı değildir.
2001'de AKP kurulduğunda 14 yaşındaydım. Siyasetten hiç anlamazdım. Anne-baba solcuydu ama sadece Refah Partisi'ne babam laf ederdi.
Ancak ben AKP'ye kurulduğu günden beri hiç güvenmedim. ilk 5 yıl, ekonominin Kemal Derviş politikalarıyla düzeldiği, AB yolunda adımların atıldığı, Nazım Hikmet'in mezarının Türkiye'ye getirilmeye çalışıldığı yıllardı.Ben bu yıllarda AKP'yi samimi bulmadım, hep gizli ajandası olduğunu düşündüm, 2006 yılına bunlar sertleşmeye başladı bu gidiş iyi değil dedim.2010 referandumunda dertleri demokrasi değil yargıyı ele geçirmek diğer maddeler tatlandırıcı dedim.
Bugüne geldiğimizde tüm dediklerim doğru çıktı. Ben 14 yaşından bugünü gördüm.
18 yaşındaki versiyonları akp tarafından milletvekili yapılmak istenen ergendir.

lan eblehler, daha askerliğini yapmamış 18 yaşındaki çocuğun milletvekili olması makulse, 20 yaşındaki yetişkinin akp'yi eleştirmesi neden olmuyormuş?
Ne yani 20 yaşındaki insan eleştiremez mi ne demek istiyorsun onunda aklı var beyni var düşünceleri var ve belli ki bu başlığı açan kişiden de daha zeki büyük olmak zeki olmak herşeyi bilmek değildir 16 yaşındayım ve akp yi eleştiriyorum hayır diyorum benimde düşüncem bu hayır akp çomar partisidir koyun partisidir .
Mazisi çok eski ve köklü olan 1969'da kurulan bu büyük partiyi eleştirmek için önce bütün dönemlerine hakim olmak genel başkanı olmuş onca siyasetçiyi araştırmak gerekir.Zaten insan ömrü de 369 yıl olduğu için seçilme yaşı da 69 olduğu için gayet haklı bir beyandır.
Kızsa hollanda biletlerinin hazır olduğunu belirtmek istediğim ergendir.

Gelsin evime, başımın tacı olsun; sonra da ayaklarımı yıkasın, elma soyup yedirsin bana...
20 yaşında olup hastanelerde sıra beklerken sabahladığını, elinde karne ekmek sırası beklediğini, tüp kuyruğunda beklediğini, camilerin "ahıra" çevrildiği günleri, 80 darbesi ve sonrasını yaşamış gibi anlatan angusların yakın akrabası olan tiplerdir. muhalif kuzenler diyelim bunlara bir tanesi iktidarı yalıyor diğeri de ona ayak uyduruyor fazlasını beklememek lazım..