bugün

entry'ler (162)

adet kanıyla pastırmalı börek yapıp okula götürmek

Niye bu kadar malsiniz? Silinicek bu entry ama böyle gerizekali başlığı aÇanları direk atsalar sözlükten de sözlük kalite kazansa biraz. Her şeyi geyiğe döken zihniyete en agir işkenceleri uygulamak istiyorum. Aynaya azcik bakıp ben insan miyim diye düşündüğün oluyor mu hiÇ cidden merak ediyorum. Nefret ediyorum ya boş beyinlerden. Var olan seyin azcik hakkını verin artık!

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılanlar

Sıcmak. Sinirlenince, üzülünce midem bozuluyor.

türkçe şarkılarda geçen acımasız sorular

yalnız kalmak bir ilaç mıdır, yoksa hastalığın ta kendisi mi?

eşeği bağlasan mezun olur bölümleri

işletme.
okudum ordan biliyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf etmeliyim ki 'Allah boy vermiş gerisini koyvermiş' cümlesini, birlikte olduğum onca adamdan sonra idrak edebildim. tüm kısa boylu ve orta boylu adamlardan haklarını yediğim için özür diliyorum.

bir insana edilebilecek en kötü beddua

Eski sevgilime gözlerin evde her gün beni arasın evlendiğin kadının bir hareketi hep beni hatırlatsın diye beddua etmiştim. Tuttu.

sevgiliyle tek kişilik yatakta uyumak

Yere düşmekle sonlanabilir.

gece yatmadan önce yapılan son şey

Twitter okumak. Başka türlü dalamiyorum.

öğrenci evi

Hayattaki en büyük eğlencenin döndüğü yer. Kıymeti bilinmeli. Sonra is hayatına atılınca daha guzel eşyaları olan hatta ev arkadasi problemi olmayan eviniz oluyor ama hiÇ biri öğrenci evinin neşesini vermiyor.

sözlük yazarlarının beslediği hayvanlar

Tavşan ve kedi. Kedinin yeri cok ayrı şimdi annemde cocuğum gibi özlüyorum.

yazarların istedikleri mucizeler

Çocukluğumdan beri işaret parmağımın birinin dokunduğum yerdeki tüyleri bı daha Çıkmamak üzere döken bı mucizesi olmasını isterdim.

sözlük yazarlarının ilginç zevkleri

Tuvaletimi yaparken bacaklarimdaki kıl dönmelerini sıkmak.

yazarların en son içtikleri ilaç

Buscopan mide krampalarina cok iyi geliyor.

yeni evlenenlere söylenecekler

Korunun.

uludağ sözlük

Yonetici gezegeninin Mars olduğunu düşündüğüm sözlük.

evli kadınla beraber olmak

Her genÇ erkeğin başına gelendir. Beylik laflara gerek yok.

kolsuz sevgiliye verilecek hediyeler

Sevgili dalga gecenler siz götünüzü aÇın kafasını soksun!

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum yakın arkadaşlarla yapılan grup seksi aklım almıyor. Bir cok erkek yakın erkek arkadaşlarıyla bi kızı beceriyor. Bu bana lackalikmis gibi geliyor. Bir de aklıma şimdi birinin sevgilisi olsa diğer grup arkadaşlarıyla buluştuklarında kızı nasıl becerdigi akıllarına gelmeyecek mi ? Ya of tamam sevgilimin yakın arkadaşlarıyla grubu olduğunu biliyorum ve grup yaptıkları arkadaşlarıyla buluşmak istemiyorum.

dünyanın en şerefsiz insanları

Güven bana yarışmasındaki cihan gümüş adındaki yarışmacı. Kur'an Çarpsın basmayacağım dedi bir de. Bir dizi kufrettim kızı hiÇ tanımadığım halde. Adiliği hiÇ bu kadar aleni görmemiştim.

eski sevgilinize geri dönme isteği duymak

Kukusunu özlemişsinizdir.