bugün

sarılmak.
adilerin yaptığı gibi dalga geçmek değildir. ona sarılmanız, onu değerli hissettirmeniz ona en güzel hediye olacaktır.
kolsuz sevgiliyi tenis kursuna yazdırılması kolsuz sevgilinin de kendisini tenis kursuna yazdıran sevgiliye şapka alması gibi bir şeydir bu.
Beyni olmayan buna ragmen sevilen sevgilisi tarafindan alinacak hediyedir.
Karsilik olarak beyin nakli hediye edebilir beyinsiz sevgilisine.
Bulasik eldiveni. Bence olur yani.
(bkz: Protez)kol.
sevginizi hediye edebilirsiniz en nacizane hediye budur.
kolu olmayan bir sevgiliye alınacak hediyeler silsilesidir(bunun altını çizelim, tanım bu amınakoduğum çünkü).

orospu çocuğu bir sevgilidir.

Sayın tanrı'nın hediyesi de buymuş demek...

Yapacağınız geyiği sikeyim lan sizin.

edit: yalancıyı siksinler mi? olum bunun nesi subjektif? tamam "sikeyim" demişim, onun dışında bir kişisellik hali göremedim...

edit2: lan siz okuyun amıklar "entry canlandırma" hadisesini. formatla ilgili bir sıkıntısı yoktur şu entrynin, rica-minnet ile iş yapışınızı siktirtmeyin, hadi bakalım.
ona verdiginiz sevgi beslediginiz ask en buyuk hediyedir...
ayip su yapilan kolsuz insan olurda kollu hqyvan entry i okuyunca gordum.
protez kol.
Sevgili dalga gecenler siz götünüzü aÇın kafasını soksun!
beyinsiz sevgilinin, var olan kolunu hediye vermek için kullanamayacağı için verilemeyecek hediyedir.

insaf ya... bazen ekşi sözlükte sıra olmasına hak veriyorum, beynin eriyip erimediği test ediyorlar.

(bkz: başlık açmayı uzmanlık alanı haline getirmiş troll)
sorun koldaysa önce bi götü kontrol edin bakalım asıl sıkıntı sizde olmasın.

ayrılın, ona en güzel hediyeyi vermiş olursunuz, nasıl insansınız lan. nasıl pisliktir bu.
çok seviyorsam diğer kolumu verirdim. ancak götsüz sevgilim olmamalı. herşey verilmiyor bi yerde.