bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Bakireliği siktir et benden önce bi erkeğe yarım metre yaklaşmasını küfür sayarım. Dokunmuşsa bitmiştir hatta yani sen kimsin ki benim karşıma kirlenmiş olarak çıkıyorsun, o saatten sonra en fazla arkadaşım olabilir, fazlası değil. Temiz aile kızı olmayan her kız en fazla fakbadim olabilir yani. Folofoş a.cıkları eşimiz yapacak kadar uçmadık. Benim adım Batuhan yani iyiyle kötüyü ayırt eden demek. Ben erkek olarak bi milyon kadını s.ksem bi milyon çocuğum olur, kadınınsa 5-10 çocuk kapasitesi var maksimum, be hey am.na koduğum, sen bu sınırlı kapasiteni bana saklamayacak kadar aptalsan ve benimle tanışacağın günü beklemeyecek kadar sürtüksen senin hayatını s.keyim, banane senden. Beni en etkileyen şey bi kızın namuslu, sadakatli, itaatkar ve fedakar olmasıdır. Benim kafam demokratik çalışmıyor birader, ben ortaçağ adamıyım, aranana hoşumuza giderse çakar geçeriz ama kimse kullanılmış kızları evimizin kadını yapmamızı beklemesin amk. Bakire olmayanı üstüne bi de ben s.ker çöpe atarım, öyle leş bi şeydir yani o. Dellendim şu an. Dünyada evlencek kız bulmak, imkansızlıkların içerisinde hayallerimizde saklı bir umut gibi artık.