bugün

entry'ler (561)

erkege tanistigi gece veren kiz

cinselliği sadece almak ve vermek olarak düşünenlerin yazacağı tanımlama. *

aşkın bittiği yer

yalanın başladığı yerdir.

sevgiliyle aynı sözlükte yazmak

çoğu gizli olduğu için anlaşılmayan çiftlerin eylemidir.

uludağ sözlük yazarlarından istenenler

kendilerini ciddiye almasınlar. insan olmak nick altında bilmem kaç tane entry olması ile ilintili değil adam olmakla ilintilidir. yazar olmak demiyorum dikkat ediniz. bir sanal sitede iki cümle kurduk diye yazar denmesine anlam veremiyorum çünkü.

sevgili adayi ile yapilabilecekler

cilveleşmek. (ne kadar iğrenç ama öyle)

adım adım popüler yazar olma rehberi

14- elalemin derdi sizi gersin,hıncınızı nick altı entrylere taşıyın.

aşık olduğunu anlamak

(bkz: tebrik ederim)

en asil duygu

tanışmak isteyen sözlük yazarı duygusudur.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

herkesin bu kadar soğumasına rağmen, hala yazmaya devam etmesi.

cirkef yazar

en asil duygunun yazarı falan değildir. tüm derdi sağa sola sataşmak olan bu tip yazarlar da "ağır olayım da molla desinler" düsturu gözlemlenememektedir. bu yazarlara, tosun paşa filminin o unutulmaz hamam sahnesi tavsiye edilmektedir.

puzzle yaparken opusmek

özlü bir söz vardır anımsadım hemen;

"puzzle sensin öpücük de tüm ayar verdiğini sananlara.."

finalde göğüs ucu olan var mı diye bağırmak

bir diğer soru da;

-istediğimiz uzuvdan başlayabilir miyiz hocam?

olacaktır anlaşıldığı kadarıyla.

yazarlara yapilan yorumlarin yonja kivaminda olmasi

çoğu bu kapsama girer. sözlüklere yonja muamelesi yapan yazarların sayısı azımsanmayacak kadar çok olduğu gibi yazdığı bir yorum sonrası yazılma amacı güden yazar sayısı da az önceki istatistik ile kapışacak ölçüdedir.

ozel hayati sozluge tasimak

trajikomik hadise. sözlük içinde başlayıp özele taşınan ilişkilerin bitiş sonrası tüm kini sözlüğe kusma şeklinde vuku bulması olayıdır. komik olduğunuz kadar garipsiniz de tepkisini hak eder sadece.

ota boka siktir git cay koy yazmak

yazacak şeyi olmayanlarınm yaptığıdır. ne kadar güçlü bir anlatım tarzı ve kuvvetli dil bilgisi gerektirir gerçekten. takdir ediyorum.

seda17

(bkz: cedric)

çete halinde yazan nick altı yazarları

bireysel anlamda başlayan bir hareketin çetenin diğer üyelerince de devam ettirilmesi halidir. birisi bir yazar hakkında bir şey yazar, öbürü hemen peşinden bir şey yazar, sonra diğeri, akabinde öbürü derken hakkında yazılanlar bir anda 20-25 li sayıları bulur yazarın. sanırım nick altı entry sayısında rekor bir düzeyde olmamızın nedeni de budur.

laf sokma maksatlı entry

ayar vermekten farklı olarak yazılan entry çeşidir. burda olaylar yazarlar arasında sözlük arkasında gelişen olayların sözlük içine taşınması ile olur. misal bir yazarla gönül ilişkiniz olduğunda ve bittiğinde, yazarın yeni sevdiceğine laf sokmaya çalışırsınız. saçmasapan yorumlar yaparsınız. işte bu tam manası ile "laf sokma maksatlı entry"dir. insanı hiç olmadığı kadar komik gösterendir.

bir abazanin yazar olmasi

karşılıklı taraflar razı olduktan sonra buraya yazan üçüncü kişilere ne düşeceği belli olan konudur. "aaaa olur mu öyle şey burası sıcak aile ortamı!" diyenlere de gülüyorum sadece.

muhteşem üçlüler

uludağ sözlük, nick altı entry, sevgi pıtırcığı yazar.