bugün

1-deli gibi entry sayısını arttırmak adına, sol frame'nin ebesiyle ilişkiye girmeyelim.(entry girerken 25 sn. kuralı gibi bir kural konulmasına sebebiyet vermiyelim birileri kıçıyla gülmesin bize)(#284227)
2-az kişiyiz, az ve öz entryleri okuma sansımız olsun yazılan bir entryi 2-3 dakika içerisinde bir sonraki sayfaya ucuyor.Ayrıca sürekli aynı tarz entryler okumak başlığa ön yargıyla yaklaştığımızdan dolayı bazen kaliteli entryleri bile görmemize engel oluyor. (bkz: samanlıkta iğne aramak) * *
darwen halı saha maçında karşısına geçecek kaleciye normalde atacağının 3'te 1'i kadar gol atsın.
karanlikta artik ders çalışmasın.
kiraze bütün gün sözlükte olsun.
-sorunumuz olan yazarı entry yazıp, ayar verip uyarmaktansa, özel mesajla uyaralım.
-kimseyi tanımadan, etmeden eleştirmeyelim.
-kimseyi yargısız infaz yapmayalım.
-yıkıcı değil, yapıcı eleştirilerde bulunalım.
-kimseyi zan altında bırakmayalım.
benim kilom şu, burcum bu, kan grubum bu, boyum şu vb gibi saçma sapan konular açılmasın.
sozlukteki bayan yazar avına çıkarken lütfen
(bkz: sozlukte bayanların az olması)
(bkz: x burclu bayanlar) vs. şeklinde başlık açmak yerine, entryleri arayın ne bilim başka metodlar kullanın, akılcı olduğunuzu ve gücünüzü gösterin.Şaşırtın onları, tamam anlıyorum türk genci tanısmak ister ama bu tür başlık açtığınızda allah aşkına size "-aaa ne demek bayanların az olması ben bayanım adım elif 23 yasındayım sarısınım 1,79 boyundayım tanısalım mı?" şeklinde bir mesaj geleceğini hayal etmeyin.Hayal kırıklığı kötü bişi..
-bakırköyde kiralık ev
-borç para *
-ayrıca bol şükela
(bkz: a beautiful mind)
(bkz: akıl oyunları)
gibi sacmalıkar olmasın.
bir önceki entrye ayar amaclı girilen entryler..bıktırmaya başladı artık...çocuk değilsiniz ya...* * * ..*
arjen robben hergün ''abi benim başlığa entry girsene'' demese artık *
MaRTyNs'in dediği gibi ayar vericem derken evdeki karizmadan olmak yerine özel mesajla uyarsak.
seri eksi oy veren ibne oy verdikten sonra ''elalarını elalarını allah versin belalarını'' şarkısını dinlese.
ajdar anık ile ilgili başlıkları görmezden gelip hiç yokmuşçasına davranmaları. sözlük kaosa girmesin
en az adam akıllı 10 adet entry.
kendilerini ciddiye almasınlar. insan olmak nick altında bilmem kaç tane entry olması ile ilintili değil adam olmakla ilintilidir. yazar olmak demiyorum dikkat ediniz. bir sanal sitede iki cümle kurduk diye yazar denmesine anlam veremiyorum çünkü.
bir paket kısa marlboro, iki permatik bir de fotomac. (ganyani getirmeyi unutmasinlar)
-ikametgah senedi
-sabıka kaydı
-yarım kilo mercimek
(bkz: adam ol)
adam değil insan ol.
- güzel bir kadının baktığı yara bile iyileşmeyecekmiş ki artık diye çıngar çıkaracak
- stres topu vs. gibi şeyleri eline aldığında ''bunlar bende daha fazla stres yapıyor'' demeyecek
- denizden çıkan dayısı, kayınçosu, en önemlisi babası çıksa bilem yemeyecek.
- borç para istendiğinde buz gibi soğumayacak, sadece ''taksimler var, olmasa biliyosun'' deyip benim gibi uzaklaşacak
- eğer gerçekler teoriye uymuyorsa, gerçekler yerine teoriler değiştirecek, albert einstein ın kemikleri sızlatılacak * *
- viyana opera balesiyle halıs aha maçında topa en fazla sahip olan taraf olacak
- başı ağrıdığında kesinliklikle başına çit bağlamayacak
- 5 çayında, çaya bisküvi banmayacak
- yalana borcu olacak
- otobüsün camından kızlara kesik atmayacak *
- arkadaşının annesinin ve babasının gözüne girmek için yalan söylemeyecek * *
- ne zaman görse eşofmanla dolaşanları, ekseriyetle eşofmanlı adamları görmezlikten gelecek
- berber çıraklarını başından sekter edebilecek *
- olur olmaz yere imza atmayacak,
- gördüğü resimlerin üzerine gözlük, sakal, bıyık çiziktirmeyecek sadece kontur geçecek farklı olacak
- başkasının yanıda kendisini eleştiren ebeveyne o an tepkisi koyacak ağız burun girecek, estetiğe meraklı ebeveyne masraf çıkarmaycak
- sınavda ikinci kağıdı, mümkünse hiç bir kağıdı istemeyecek *
- küçük çocukları ısırarak sevenlerden olmayacak *
- tatil günleri erken kalkmayacak
- çocukluk arkadaşıyla mümkünse karşılaşmamayı yeğleyecek *
zeki, çevik, ahlaklı olmak..yok lan...nüfus cüzdanıı, ikametgah?.. onlar da değil...ya güzel yazsın, gezegeninin insanı olsun yeter abi.
-dur bir düşüniyim sonra idam et
- oylama yapmayı unutmamalıdır.
- eksi oylama yapma hevesinde olmamalıdır. hadi yaptı, takdir etmeyi de bilmelidir.
- kafayı bir yazara takarak bütün yazılarını eksi oylamaya çalışmamalıdır.
- sürekli ayar vermek için özellikle 1. nesil yazar ise 3. nesil yazarların peşinde koşmamalıdır.*
okunaklı ve düzgün yaz, canımı ye.
bayan olanlardan;
sürekli özel mesaj atsınlar, taciz etsinler beni götüm kalksın falan...
erkeklerden;
canlarının sağlıklarını...*
(bkz: tanımlanmadık tek bir kelime kalmayana kadar)
kendisiyle aynı görüşü taşımayan yazarları neden farklı diye yargılamamak. onu anlamaya çalışmak. sevmek, saymak.
hiçbirşey istemiyoruz, çünkü gelmiş geçmiş tüm sözlüklerin içinde barındırdığı en düzgün insanlardır. kendi fikrimi söylemkte bir sakınca görmüyorum. bu güne kadar pek çok sözlükte yazdım fakat buradaki yazarlar kadar, sezarın hakkını sezara veren başka bir sözlüğe rastlamadım. istenecek sadece bu tutumlarının devamıdır. burada huzur bulan tüm arkadaşlara teşekkürler.