bugün

entry'ler (330)

insanı mutlu eden küçük şeyler

profiterol.

emily bett rickards

arrow da taktığı sekreter gözlüğünün hayvani bir şekilde yakıştığı hatun. severek izliyoruz.

midem kirlendi deyip sabun içen adam

bir de bunun ağzına ampul sokanı vardı ama ne diye yapmıştı bilmiyorum.

(bkz: yurdum insanı)

yoğurtsuz mantı

kumandasız televizyon gibidir ayrıca.

adamın ağzına sıçan şarkılar

apocalyptica- i don't care .

günün erdoğan sözü

Afrika'nın, örnek gençlerisiniz..... (??!?)

kafam koparsa ölürüm

Hamam böceği değilsen evet ölürsün qnq. Bi dk zaten hamam böceği konuşamaz.

ıslak saçlarla uyumak

ilk dakikalar serin serin gelse de birkaç dakika sonra saçlarımın ısınıp kafamın alev almasıyla saçımı tepeden toplamama neden olan eylem.

arda erel

Vıcık vıcık isyan, umursamazlık ve ego damlayan yazılar paylaşan eleman. Kezbanın erkek versiyonu. Sürekli "hayaat beni neden yoruyosaaun" temalı sözlerini görüyorum internette. Hayır paylaşan da ayrı kezban zaten gördüğüme unf u çakacam artık amk. Zamanında çok boynuz yemiş olmalı o kadar sitem tek bir şeye olamaz.

platonik aşık bir insanın yaptığı hareketler

görsel

imdb top 250 yi 50 günde bitirmek

ttnet in izin vermeyeceği şeydir. bir filmi zor yüklüyor amk.

espri yaptıktan sonraki üç saniyelik sessizlik

eheehe gülsenize diyerek sessizlik bozulabilir.

kapıda bekleyen ters ayaklı yabancı teyze

kafasını 360 derece çevirme potansiyeline sahip olabilir.

powerpuff girls

kötüler takımında ibne bir iblisin de bulunduğu, 3 süper güçlü kızın bu kötülere karşı dünyayı koruduğu çizgifilm.

sözlük yazarlarının itirafları

kalbim sıkışıyor düşündükçe, uyuyamıyorum. sedyeye yatırılırken çizmesini çıkarması gerektiğini düşünen madenciyi, ölen 282 insanı, babasını kocasını oğlunu kaybeden aileleri, elinde oğluna yazdığı notu tutan madenciyi, vatandaşını yumruklayan başbakanı, acısını dile getiren adamı yerlere yatırıp tekmeleyen özel kalem müdür yardımcısını düşünmeden edemiyorum. aklım almıyor artık acıdan parçalandı yüreğim. yazıklar olsun bu ülkeye, milletine gram değer vermeyen devlete. türkiye kan ağlıyor, sokaktaysa gaz fişekleri patlıyor. kimseye hakkını arama imkanı verilmiyor, kimse sesini çıkarmasın diye işkence edilerek susturuluyoruz. yetmedi mi çektiğimiz acılar?

adam gibi adam recep tayyip erdoğan

adam gibi adam bunca olaydan sonra gururuna yediremez istifasını verirdi paşa paşa. adam gibi adam tabiri ancak buna uyar. yok arkadaş yapışmış koltuğa kalkmıyor.

spor yaparken dinlenecek şarkılar

eminem - berzerk

75 kuruşluk tavuk döner

ekmek 1 lira amk. yarım ekmekten 50 kuruşu ekmek ediyorsa 25 kuruşu içindeki tavuk mudur? tavuk değil o zaten 75 kuruşluk martı döner desenize şuna.

(bkz: geçen yine matematik yardırmışım)

domuz eti bulunabilecek yerler

hipermarketlerde ayrı reyonlarda jambon, sosis türevleri satılır.

anneannelerin telaffuz hataları

temizlik malzemesi cif e bim diyordu gülmekten getiremiyordum. swh