bugün

torrent de download* sınırını 12 kbyte ayarlayıp. ya neden bu 12 kbyte dan fazla indirmiyor demek. ve bunun üzerine gördüğü her cihaza reset atmak.
evet yaptım ben bunu
Yuz kizartici, hayret edilesi dikkatsizliklerdir.
En malcasi bugun amfide tarafimca yapildi. Makro iktisat finaline girecegiz ve yoklama yapiliyor.
-Leyla Uzun?
Ben: burda.
Amfi kopar. Ben erkegim ve adim leyla degil.
leyla uzun'u facebook'ta aramak.
sözlük yazarlarının yaptığı saçma hal ve hareketlerdir.
bu başlığı görüp açmak son yaptığım mallıktır.
ben nerden bileyim, emine zola'nın türk ve kadın olmadığını.
(bkz: emile zola)
aynaya bakmadan bandana takmaya çalışmak.
planlamaktan yaşamaya vakit bulamamak.hatta ne zaman plan yapacağının planını yapmak.
sağ üst ocağa makarna suyu koyup sağ alt ocağı yakmak.
ilk defa dün üst üste 3 yazarı artıladım. aq hala ne kadar malmışım diye yakınıyorum. hak etmiyordu ki dürzüler...
ööööööööööööööııııııııııaaaaeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bu olur mu bilemedim!
bu akşam işten çıkarken ayakkabılarımı giymeyi unutmak.
boyalarımı kitaplığın dolabı diye gidip buzluğa koymak ve bunu 2 hafta sonra annemin neden bunları buraya koydun diye sormasıyla farketmek.
bundan üç beş gün önce ezan sesiyle uyandıktan sonra evde kimsenin olmadığını görüp ''allah allah iftar olmuş nerede bunlar'' demek ve buzdolabına yönelmek.
bir kaç damla su içtikten sonra hayvanlığın aç gözlülükle harmanlanması sonucu tatlıya uzanmak. o eşsiz görsel şöleni tezagaha koyup giriştikten sonra suya yönelirken saati görmek...

işte o an...
okunanın ikindi olduğunu anlamak...
dilde damakta ağızda midede kafada gözde yüzde kalan şerbetle suya hasret iftarı beklemek...
oruç bir öldürürken kadayıfla bin ölmek...
hafif çakırkeyif kafayla, stres atmış bi şekilde eve dönerken aşağı inen yürüyen merdiven yerine, yukarı çıkan yürüyen merdivene binmek.

sonrasında durumu kurtardım tabi.. amca-teyzeler "kafa iyi galiba genç" falan deselerde takmadım, sanki çok sıradan bişey yapıyomuş gibi birer birer atlayacağıma üçer-beşer atlayarak indim aşağıya. kafa felan kalmadı tabi.
koşu bandından düşmek. evet yaptım bunu. sor ama pişman mıyım? tamam lan artizliğin lüzumu yok sakarlık işte.
ilerde götlerine girecek mallıklardır. yapmayın !
büyük oranda dolmuş kül tablasına doğru 'ooffff içim sıkıldı' demek. ve o an bir daha bir daha hayattan soğumak.
mal mal başlıklar girip sözlüğü kabartmaları (bkz: oruç tutmanın saçma olması)
(bkz: yeşili seven) bir aile mensubu olduğumdan sofrada (bkz: otçul) tavırlar sergilerim.
yağmurlu bir günün ertesi günü güneşli günde terastaki pufa oturmam ve akabinde kıçımın tamamen sırılsıklam olması.
hadi öptüm kendine iyi bak cümlesine dalgınlıkla aleykümselam diye cevap vermek.
lise 2 de sınıfta kalmak. hemde devamsızlıktan.
herhangi bir vatandaş:ateş varmı kardeşim?
ben:yok saol.
önceden yazılmış entryleri okumaksızın yeni entry giriyorum havasında olmasına karşın yazdığı entrynin 2 hatta 3 kere girilmiş olması.