bugün

mark zuckerberg'in facebook için tanıttığı yeni görünüm modeli. artık profil zaman tüneli olarak görünecek ve insanlar istediği zamana ait profil bilgilerini bulabilecek. ayrıca bunu video, müzik, fotoğraf vs gibi seçeneklerle yapabilecek. gayet iyi olacak gibi görünüyor.
baktım da şimdi hoş görünüyor ama ben üşenirim bunları düzenlemeye falan. zaten sürekli bize sormadan etmeden değiştiriyor her şeyi çok anlaşamıyoruz facebookla bu konuda. *
görülüyor ki zuckerbergin kıroyum ama facebook bende mantalitesi devam ediyor.tamam sen buldun sen yaptın hakkındır ama basit kullanıcıyı da düşün biraz amk zırt bırt oynama şununla.
şöyle bir baktım, çok karışık. sadelik taraftarıyım, yarısında çıktım.
aslında çok karışık olmayan, güzel bir olaydır. tazelik getirmiştir.
profil fotosundan daha önemli olarak cover photo olayını getirmiş facebook yeniliği.
bu sabah itibariyle kullanmaya başladığım yenilik.
merakla beklenendir.
(bkz: timeline)
(#13539035)
çok sikindirik bir dalgadır. geçmek zorunlu değilse kimseye tavsiye etmem. facebook da developer kaydım olduğundan beni hemen geçirdi ibneler.
kullanmayı birtürlü başaramadığım lanet ötesi facebook uygulaması. bilen eden varsa mesajla yardımlara açığım.
iğrenç bir şeydir. benim ne yaptığımı kime yorum yazdığımı en ufak ayrıntısına kadar gösteren aptal alettir. hatun kısmından yemediğim fırça kalmadı azizim.
tüm kılıbıkların korkulu rüyası.

o değilde mesajlar yorumlar falan da gözüküyor muymuş panpalar caps atabilecek olan varsa bi anlayalım.
http://www.facebook.com/about/timeline

türkçe açıklamalı.
aksine mesajların yorumların görünmediği, haber bandında anlık geçerek farkedilmenin daha azalacağı yeni facebook tasarımı.
facebook'un herkesin kullanıma açtığı yeni özellik. nasıl açılacağına ve nasıl kullanılacağına dair rehber için: http://www.teknohaberim.c...eniz-gereken-her-sey.html
geçmi$inizi silmek için bileğinize kuvvet yakınlarınıza sabır dileyecektir.
gayet kullanışlı ve şık bir görünüme sahiptir.
duvarınız normalde açıksa bu yeni uygulamada da açıktır.

mübarekler, sanki cia tarafından aranıyorlar.
neyin peşindesiniz? haa madem pişmansın kapat kardeşim duvarını herkese, paylaşımda yapma, ot gibi yaşa.
ya kullan ya vazgeç.
mantıklı şeyler peşinde koşun, saçma değil.
utanmasa mesaj kutusunu ifşa edecek facebook zıkkımı.biraz daha gizlilik ulan!
feysbuk'un beni otomatik geçirmediği zamazingo. ben de kendim geçtim. şimdilik görsel açıdan gayet güzel gözükmekte. insanı eski zamanlara götürüyor. görsel olarak da mestediyor.
ayrıca gizlilik konusunda neden bu kadar sıkıntı yaratmış anlamadım. gizlilik ayarları kısmında malum paylaşımları vs. kimin görüp görmemesi gerektiğini ayarlayabiliyorsunuz. tabi benim gizlim saklım olmadığından hiç uğraşmadım. herkeşlere açığım. numaram da 10. http://www.facebook.com/rivne
diğer kullanıcıların profile girip en son paylaşımdan ilk paylaşıma kadar her haltınıza bakabileceği yeni tema.
Ara yüzüyle olmayanların kıskandığı ama olanların ise bazen paylaştıklarını bulmakta güçlük çekebildiği tema.
Not: Geçmişteki ilişkilerinizin kabak gibi gün yüzüne çıkacağının habercisi olan yeni arayüz.
facebook'un artık yararlı bir site olmadığını düşünüp, kişilerin eski arkadaş vs. gibi çevre yapmasını değilde paparaziliğini üstlendiğini anlayıp ışık hızıyla nefret edip facebookumu dondurduğum andır.
güzel olmuştur, iyidir, candır. gizlilik ayarları için de: (bkz: #13963840)
an itibariyle tüm kullanıcılara açılmıştır.