bugün

entry'ler (53)

penaltı

karşı tarafı cezalandırmak için konulan fantezi sapkını futbol kuralı

carlos alberto tevez

maymun yüzlü hayvani futbolcu

alternatif tuvalet duvarına yazılan yazıları

"azimle sıçan kapıyı deler" yazısı hemde kırık kapının üzerinde artık nasıl bir azimse

indirim yaptirtmak

tanım:etkili konuşma ve pazarlık teknikleriyle kıçı yırta yırta ürünün fiyatını indirtmek

alınacak ürünün 25 liradan etkili konuşma ve pazarlık teknikleriyle kıçı yırta yırta 17 liraya indirmek ancak 15 liraya satan başka bir yer görüp bi garip olmak.

alternatif amk açılımları

örnek vermek gerekirse: acayip macayip kısaymış

oldumu bence oldu.

500 tl verin istediğinizi vurayım

internet cafelerde counter strike oynamaktan beyni burnundan akmaya başlayan insanların televizyondan da aldığı gazla gazeteye ilan vermesi durumudur.

yaran yanlış okumalar

filmin ismi: angelo'nun öcü
okunan: angelo'nun öpücüğü
sonuç: filmi erotik sanıp 1 saat izlemek ardından "aaaa! cidden erotikmiş" deyip hayretlere düşmek.

cipslerin ambalajını sıkarak taso olduğunu anlamak

diğer çocuklara yapılan büyük adiliktir ben olsam yaparım o derece yani .

rakipleri tur atlarken mal mal bakan fenerli

bir çok insanın fenerli olmama sebebidir niye çünkü çok acıklı yazık onlara

asparagas transfer haberleri

kaynağı belli olmayan uydurma haberlerdir kaynağı genelde;
"arkadaslar ben almanyadanim.benim kuzenim gelsenkirchende oturuyor,ve hamit alintop kardeslerin cocukluk arkadasi.ve annesi ile hamitin annesi aile dostu.ve kuzenimden turkspor bilgi istedi hamitin nereye gidecegi hakkinda.kuzenim hamitin bayernde kalacagini eger bayern istemez ise yine almanyada bir kulüpte oynayacagini biliyordu,ama söylemedi.cünkü hamitin annesi bunu istemedi.yani anlayacaginiz turksporun kaynagi sen ben oluyoruz yani onlara fazla inanmayın." gibi halk efsaneleridir.

gereksiz bilgiler

kavanozda saklanan ossuruk* yanıcıdır ve benzeri

en mutsuz olduğunuz anda paylaşacak birini aramak

aradım meşgul dedi bi daha aradım googleda sonuç yoktu bi daha aradım içimden bir ses koro halinde "yeter lann " diye haykırdı birden tırstım

alternatif korku filmi isimleri

deliğin sonu erotikorku filmi *

sevgiliye söylenebilecek en ağır söz

sevgiliye mal mal bakıp "anaaa laan recebi gördüm" demek.

how i met your mother

cnbc-e'de yayınlanan annenle nasıl tanıştım adındaki dizi. Diğeri için (bkz: ananla nasıl tanıştım)

yazarların sevdiği bim ürünleri

yarısı hamur olan pizza diğer yarısınıda koymamışlar ağırlık olmasın diye *

silgiye uç sokup sonra ameliyat etmek

silgi on yerinden bıçaklanmış* bir şekilde masaya yatırılır ıslak mendille hijyenize edilen elleruçlu kalemle silgiyi ameliyat eder.

ölünce allahla karşılaşan kemalistin ilk sözleri

yolculuk baya sürdü, tuvalet nerde acaba

iskeletinizi bulan biliminsanlarının yorumları

bu ne laan gafa bi yerde kıç bi yerde orangutan mı bulduk acaba.

gece gece başa gelebilecek kötü şeyler

tuvale gitme ihtiyacı duyup tuvaletin olmaması yada bulunamaması yada tuvalette sıra olması yada tuvaletin tıkanık olması. gördüğünüz gibi çok tehlikeli