bugün

gecenin bir yarısında ulaşım alış veriş gibi imkanların minimum olduğu vakitde canın birşey çekmesi durumu. özellikle tatlı olabilir. yada uykunuzu kaçıran bişey damlayan musluk gece gece gezinen fare. akşam huzurlu bir gece düşlerken dumura uğrama durumu.
iki adet sivrisinekten daha kötüsü olmayan şeylerdir. bütün gece ağzınıza sıçarlar tabiri caizse . sinirden çıldırtırlar insanı.
izlenen paranormal activity filmi sırasında elektriklerin kesilmesi.*
sabit hattı olmayan evde, tek başınayken bi tarafını sakatlamak. ne kontör ne de taksiye verecek para olmaması. ölürsün artık. güzel senaryo oldu.

edit: zikimdenassaakasimpasa uyarısı ile 112'yi aramanın beleş olduğunu öğrendim. senaryoyu güncelliyorum:

yukardaki cenabet benim. gece gece 112'yi beleş aramak aklına gelmeyen ben. bu sefer kötü oldu.
sigaranın bitmesi.
evin içine fare girmesi, bişiyleri kemirmesi ve sizin korkudan bir şey yapmamanız.
Dışarıdan çığlık duyulması, elektriklerin kesilmesi, seri - oy veren ibneye denk gelmek, hastalanmak.
aklın kafadan çıkıp uzaklara gitmesi, ardından ertesi günün uykusuzluktan heba olması...

(bkz: iş görüşmesi)
evdekileri uyandırmamak adına parmak ucunda yürüdüğünüz bir anda, elinizdeki batasıca çaykaşığının mermer zeminle müzik ziyafeti vermesi. *

ek olarak televizyon sesi bir gidip bir geliyor, e tabi o da feci.
işte bu;
(bkz: #7312029)
herkes uyurken ve siz uyanıkken elektriklerin kesilmesi.
gecenin bir vakti dışardan alkollü gelip apartmanda elektriğin kesik olduğunu görmek ve 8 katı merdivenden çıkmak.
yalnız yaşıyor olmak ve anahtarları evde unutmak.
(bkz: çükün düşmesi)
(bkz: niyet ettim anket doldurmaya)

gece gece yatağı ıslatmak, halk arasında yatağa işemek. regl sıvısının yatağa, çarsafa neyin geçmesi. en kötüsüde bu ıslaklığın farkına varamayıp, uyumuş olupta sabah şok haline uyanmak. *
valla bir kısım düşmanımın başına gelebilecek en kötü şey benim. bir cinnete bakar.
(bkz: ölüm)
- horlaya horlaya uyurken açık ağızdan içeri koca bir yengeç büyüklüğünde tarantula girmesi.

- kulak, burun, boğazın birleştiği yere binlerce yumurtasını bırakıp çıkması

- artık geceleri siz uyuduğunuzda ara ara gelip larvalar olgunlaşmışmı diye girip çıkması ve bunu yaparken 8 bacağındaki tırtıklı kılları boğazınıza dökmesi.

- gecenin kör karanlığında öksürerek uyanmanız ve bu sırada sıcak, nemli ortamda büyüyüp serpilen binlerce yavru örümceğin ağız, burun ve kulaklarınızdan fışkırması, akabinde acile kaldırılmanız ve ultrason çekildiğinde doktorların kusarak dışarı fırlamaları.

- iç organlarınızı kemiren yavru örümceklerin beyninize kadar ulaşmış olduğunu ve malesef gün bitmeden delirerek öleceğinizi öğrenmeniz.
*
evde yanlız kalınan bir gün, gece tuvalete kalkmışken tansiyonun düşmesi ve neticesinde bayılmak...
sigara içmek için çıktığınız balkonda * bir peygamber devesi ile burun buruna gelmek.*
sabah erken kalkmanız gerekmektedir ve beş saniye uyku bile çok değerlidir. uzun zamandır ziyaretinize gelmeyen görünmez karabasanınızın bu sefer bir suretle gelmesi ilk başta sizi ürkütür ama alışmışsınızdır, iki bağırıp çağırıp def edersiniz. sonra uyanırsınız, ev sessizdir ürkersiniz. ulan gece gece nedir bu diye diye söylene söylene uyuyuverirsiniz.
Gece salonda oturken kapıdan bir ses gelmesi, önce pek önem verilmemesi, ondan sonra sessizce kapıya yanaşıp hırsızın kapıyla yakın temas kurup kurcaladığını anlaşılması. Sonrası pek hatırlanmaz.
internetin gitmesi, çok zor olur.
uyur gezer yegenın asansöre işemesi
fazla merak zarar ıste ne bakıosun kapı acık die bakma.
yakınının bir kaza geçirip acilen acile gidilmesi.