bugün

entry'ler (465)

2016 ygs sorularını tübitak ın hazırlaması

Tam puan alanlara çekilişle son model jaguar kazanma şansı falanda var oh mis attım hafızaya beyin bedava.

ergenlikte yapılan salaklıklar

Lise birdi sanırım kızın biri teklif etmişti kabul etmeyip ertesi gün ben teklif etmiştim tabi o ara racon değil kafa kesen bir polat abimiz vardı başka ne beklersin ki.

black

Küçük kız gerçekten kör ve sağır olsa o rolün hakkını ancak bu kadar verebilirdi.3.kez izledim bir sonrakinde neler bekliyor bakalım dedirten şaheser.

çocukluk kahramanın kimdi

Fiziksel olarak benden bir iki beden büyük abim ve ıspanak sayesinde abim gibi olabileceğim sevdasına düşüren temel reis.

ambulans siren sesi

Her duyduğumda ne olur onlar olmasın dediğim ses.

günün tek cümlelik özeti

Yine mi tek maçtan yattık.

ibb nin gine ye 50 otobüs hibe etmesi

Anayasada bulunduğun yerdeki halkın mahalli müşterek ihtiyacını karşıla arkadaş diye görev vermiş sana sen ne bok yemeye milletin parasını hibe adıyla gineye yollarsın.

nasıl ölmek istersiniz

Müslüman biriyse en güzeli mekkede uyurken ölmek yok değilse (bkz: lamar odom) un ölümü güzel bir seçenek he bana kalırsa ötenazi iyi bir seçenek.

dört büyük futbol takımı yalanı

(bkz: yanlış bildiğimiz doğrular)
Yine mi kandırıldık ey halkım.

faşizm

Kendini sosyalist devrimci sol görüşlü vs olarak adlandıran insanların son dönemde ağzına sakız yaptığı kelimedir.ülkemde sağcılar mı faşist oluyordu yoksa solcular mı faşist hele desin gerçek bir faşist.

düzce belediye başkanının büyük dramı

Hakettiği yere ilkokul birinci sınıfa başkan olarak görevlendirsin biri şunu.

türk dizi tarihinin yarattığı en iyi karakter

Sıdıka 'nin abisi samim vardı zamanında bende böyle bir abimiyim düşüncesine sevketmişliği vardır.

recep tayyip erdoğan

Gine ziyaretinde "buradaki Cumhurbaşkanlığı külliyesini de değiştirmek faydalı olur, çok daha güzel bir hale gelmiş olur. Çünkü balkona çıkıp denize baktığımız zaman dedim ki burası Gine'nin makamına yakışmıyor, bunu da halletmemiz lazım" diyerek müteahhitliğe göz kırptığını düşünmeye başladığım reisi cumhurumuz.ya git siyasal mı ekonomik mi herneyse artık o ilişkileri geliştir sen niye bunlarla kafa yorusuyorsun.

osmanlı savaştan başka ne yaptı

Bu kez güldürmedi be çocuk.

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün bir kez daha anladım insan hayatinda bir çok kez sevebilir ama aşık olmak o işte bir kez oluyormuş sağol tekrar karşıma çıkarak bunu hatırlattiğın için.

evlilik mi çocuk mu

En iyisi gayrı meşru çocuk.

tanrı nın varlığına ve dine dair sorular

Tek merak ettiğim şey daha yeni doğmuş bir bebeğin fiziksel veya biyolojik olarak sakat dünyaya gelmesinin nedeni nedir çocuk anne karnında mı günah işlemeye başlıyor ne.

türkiyenin texası

insan öldürmek için nefes almanin bir bahane olduğu kodumun ülkesinde teksas ne ki.

ezan okunurken müziği kapamayan insan

"insan kapamayan müziği okunurken ezan".saçmalamakta sınır tanımayin devam.

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

Hani diyom fazla da ciddiye alma koy geç.