bugün

acı çekmeden, kimseye yük olmadan. en güzeli bu değil mi.
Güzel ölmek isterim.
şehit olarak.
imanımla ölmek isterim. Allah nasip etsin herkese.
Gülümseyerek.
şehit olarak.
Nasıl ölmek istemem diyim ben en iyisi. Yanarak,boğularak,bıçak veya silah,intihar,ameliyatta ölmek istemem.
Sanırım ben ölmek istemiyorum.
Sıcak bir yaz günü, asfalt bir yolun üzerinde, birden! Rüzgardan başka hiçbir şeye ait ses olmasın o an.
Eğer seçebiliyosak böyle bir şeyi uyku esnasında,sağlıklı bir şekilde kimseye borçlu harçlı ya da kalp kırmamıs olarak, isterim.
http://galeri3.uludagsozl...an-bats%C4%B1n_259313.jpg
donarak.
Uykudayken.
rahmetli kazım koyuncu çok güzel anlatmıştır.

işte gidiyorum
Bir şey demeden
Arkamı dönmeden
Şikayet etmeden
Hiçbir şey almadan
Bir şey vermeden
Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum
Uyurken isterim.
gece uyumaya diye yatağa girip sabaha çıkamamak güzel olurdu mesela. hiçbir şey hissetmezsin gibime geliyor.
ölmeden ölmek isterim.

bu da havam olsun.
Genç öl cesedin yakışıklı olsun.
Uyurken..
Herkesten sonra tek başına, etrafı izleyecek kadar yüksek bir yerde, sanki tüm benliğiyle savaşmışçasına yaralı yaralı, elinde sigara captain price gibi, pycho-pass taki turuncu saçlı yan karakter satoshi gibi ama yavaş yavaş.. insanları hala anlamaya çalışarak, ve nedense gülerek.
Ecelimle.
Ben istediğim zaman uyuşturucudan.
Tek bir kurşunla, önceden haberim olmadan.
Imanli sekilde.
Kimse ölmek istemez ve nasıl öleceğini bilemez ama sessiz sakin mümkünse uyurken.
Arabayla, uçuruma (uçurum yaklaşık 30 saniye kayalıklara, ardından 15 saniyede denize düşme mesafesinde), yaklaşık 15-20 km uzaklıktan, 0 km/s ile başlayıp 200 km/s'e ulaşınca cebimden çıkardığım samsun 216'yı arabanın çakmağıyla yakacağım. Ardından bir elimde sigarayla son sürat uçuruma doğru hızla süreceğim. Sigara bitmeden uçuruma ulaşmış olmam gerekiyor. Biraz daha hızlanabilirim sigarayı yaktıktan sonra.

Uçurumdan uçarken son kez "come with me hail mary run quick see" diyecek rahmetli tupac shakur (R.i.p.). Bu sırada sigaramdan derin bir nefes çekeceğim. 30 saniye sonra kayalıklara çakıldığımda hava yastıkları açılacak ve ben sadece sarsıntıyla yaşamış olacağım. Fakat araba alev alacak. Ben de yanacağım. Acı çekeceğim. 15 saniye boyunca, her saniye alevi hissedeceğim. Ardından suya düşerek sönecek ve boğulmaya başlayacağım. Arabanın kapısını açma çabalarım sırasında Ciğerlerime su doluşunu hissedeceğim.

Midemden boğazıma kadar su dolana kadar yaşayacağım. Bu sırada arabanın kapısını açıp dışarı çıkacağım. Yukarı doğru yüzmek için son bir gayretle çırpınırken, küçük hain köpekbalıkları gelecek. Küçük olmaları önemli, çünkü küçük ısırıklar alacaklar. Küçük küçük yiyecekler beni. En son beynimi yiyecekler ki bütün acıyı hissedebileyim.

Not: araba cadillac escalade. Heyecanlara dayanıklıdır.
http://upload.wikimedia.o...calade_front_20090331.jpg