bugün

CÜMLE SONLARINDAKi YILDIZLI BAKINIZ iÇiNE KONULACAK YENi BULUŞ. EFENDiM ANLAMI HAKKINDA ÇEŞiTLi RiVAYETLER OLMAKLA BERABER, BENiM ANLADIĞIM (bkz: GÖGÜMÜ GE) DiR. BU, ÖZELLiKLE LAF SOKTUĞUNUZ KiŞiLER iÇiN HAZIRLANMIŞTIR. ÖYLE DENiYOR YANi... BEN DE DUYDUM...
ragnarok online'da sinsice gulmek icin kullanilan emotion icin kisaltma. kullanimi /gg seklindedir.
carom3d bilardo oyununda her bitişte yazılan harfler.
GOOD GAME ANLAMINA GELiR KISALTMA
artık pes edip, bırakırken kullanılan ibare
gg çektim
(bkz: delikanlı adam tamamını söyler)
(bkz: 99)
gaming gods.. zamanında türkiye'nin en iyi counter-strike klanıydı kendileri. aueternum ki$iliğinin özellikle hastası fanı her$eyiydim.
(bkz: cici)*
(bkz: gökhan güleç)
Guernsey'in internet ülke kodu.

"- Guernsey neresi skicem akşam akşam bi tarafından ülke uydurma" dediğinizi duyar gibiyim. ben de bilmiyorum neresi olduğunu.

"- hadi böyle bi ülke var bi de internet ülke kodu mu verdiniz" diyenlere de sonuna katılıyorum.
ks. garanti galeri.
dota da yenilmeye yakın söylenmesi centilmenlik icabı olan iki harf. good game anlamına gelir, farzdır, fair playdir. *
sayemizde gerçek anlamının dışına çıkıp günlük konuşmalarımıza yerleşen, söylemesi farz olmuş olumsuzluk ön eki.
eleman 1: sınav nasıl geçti?
eleman 2: gg abi ya, kalıcam galiba.
göte girebilir manasında da kullanılır. özellikle de sözlüğü yasal yönden zora sokabilecek entryler için.
genelde lisede yazılı kağıdını elimizde alıp, soruları gördüğümüz an verdiğimiz bir tepki. Aha şimdi "gg".. Manası göte gelmektir. (bkz: yy) * *
(bkz: göte gelmek)
(bkz: gani gani)
good game'in kısaltılmasıdır. gegü diye de söylenir.
online oynadığım red alert 2 de**yenilmişimdir artık ve yapılacak herşey bitmiştir.Cünkü adam iyidir.Çünkü oyunu 10 yıldır oynamaktadır (bkz: 2000 yıllarda netten ra2 oynamak)Ve karşısına cıkabilecek her haritayı içindeki agacına,tasına,börtüsüne,böcüğüne kadar ezberlemiş,oyun başladıkdan sonra yapılacak bütün binaları ve birimleri kafasına kaydetmiştir.ve bakılır hayran hayran adama vay be denir; 'elin gevuruna bak şiir gibi oynuyor'.Daha sonra gggood game denir eğer onun da keyfi olursa o da karsılık verir gg diye.yada söylede diyebilir
**for me
**not really*
**noob
daha da kötüsü f10 basıp gülebilir
ve siz de o sinirle ona küfür edersiniz belki de chaeter dersiniz ya da mapper yada sadece susup içinize atarsınız..(benim yaptığım gibi)
öğrencisi bulunduğum okulda göte gelmek manasında kullanılır. bu sayede öğretmen sınıftayken dahi arkadaşlar ile rahatça küfürleşme olanağı sağlar. "gg olmak" şeklinde kullanılır.
göte gelmek manasında kullanılan bu kelime insanda bağımlılık yapmaktadır. dikkat ediniz.
-selam gg, gg olum, hacı gg yaa, oha gg, açım gg, nassın eyisin gg, neyaptın nettin gg gibi.
dotada gang anlamına gelen kısaltma. msn dilin de güle güle olabilir.
ks. göte gelmek. bunun bir başka versiyonu alt+f4 şeklindedir
(bkz: gittigidiyor)

(bkz: gg sıfır risk sistemi)
güncel Önemli Başlıklar