bugün

sevdiği entry'ler

dine saldırının sözlükte popülerleşmesi

özellikle yeni gelen sürünün sebep olduğu durum.

bakıyorsun elemanlara hepsi 11. nesil, yeni yeni hesaplar. tek tek listelerim ama suç sayılıyor niyeyse. artık boykot ayağına ekşiden mi organize olup geldiler başka bir numara mı var bilmiyorum ama sol frame hakaret, kışkırtma ve aşağılamadan geçilmiyor.

(bkz: muhammedin cehennemde olması)
(bkz: muhammed vs isa)
(bkz: bir müslümanın savunma mekanizması)
(bkz: insanları islamiyet den soğutan insan diyalogları)
(bkz: muhammed ayı böldü yalanı)
(bkz: muhammed sıradan bir insandır)
(bkz: müslüman değilim çünkü esrar kullanmıyorum)
(bkz: 55 yıl önce uzay keşfedildi biz hala dua ediyoruz)
(bkz: korku ile müslüman olan tek ulus)
(bkz: size dua değil bilim yardımcı olur)
(bkz: çocuk tecavüzcülerinin genelde dindar çıkması)
(bkz: ataturkun ahlakı vs muhammedin ahlakı)
(bkz: en büyük faşistlerin peygamberler olması)
(bkz: peygamberlerin dünyaya barış getirememesi)
(bkz: islam ülkelerindeki sübyancılık geleneği)
(bkz: allah ın şeytan a muhtaç olması)
(bkz: bir dini araştırınca deist olmak)
(bkz: dünyaya bir kez gelip onda da yobazlık yapmak)
(bkz: laiklik geleceğine babamız belli olmasaydı keşke)
(bkz: kuran ı kerim in müjdelediği isimler)
(bkz: cin diye bir şey olmadığı gerçeği)
(bkz: müslüman olmayanın sonsuza dek yanması) *
(bkz: hz ünvanı verilecek iller)
(bkz: islamın parçalara bölünmesi) *
(bkz: dinlerin saygısız olması)
(bkz: dinler hep emperyalizmdir)
(bkz: islamist saçmalıklar)
(bkz: dinler katildir)

sadece bugün açılan veya yukarı çıkarılmış başlıklar. bakın başlık diyorum entry değil. bir de alakalı ( atıyorum peygamberlerin başlıkları ) alakasız ( ekonomi, spor veya siyaset ) başlıklarda girilen entry ler var ki 31 sayfa başlığı tek tek açamam.

başlıkları ve entry leri takip ederseniz hep aynı tipler olduğunu siz de fark edeceksiniz. bunun iki sebebi olabilir:

1- ya gerçekten dış etkenlerden dolayı böyle bir ekip damladı mecraya.
2- ya da bizzat yönetici zümre tarafından organize edilen veyahut edilmesine göz yumulan bir durum var.

lamı cimi yok arkadaş. bizzat moderasyon yapıyorsa da veya yapılana göz yumuyorsa da sorumludur. peşin! soru cevap:

--spoiler--
a- ya islam hoşgörü dini değil miydi?

arkadaş, sizin hoşgörüden ne anlıyorsunuz? oradaki hoşgörü iyi niyetli ama bilmeyen veyahut hata yapmış/ hatası olan için vurgulanan bir şey. art niyetli, hedefi dinin/ peygamberin ( sallallâhu aleyhi ve sellem) olan adam için değil.
--spoiler--
--spoiler--
b-) ya sorguluyoruz, araştırıyoruz ve bunu da paylaşıyoruz. bunda sorun ne anlamadım?

hadi oradan. iyi niyetli araştırmacı gazeteci ayağınızı severim sizin. aleni kışkırtıcı, alaycı, hakaret içerikli başlıklar/ giriler. aynı isimlerden organize olması da cabası.
--spoiler--
--spoiler--
c-) ya sözlükte her şeyle dalga geçiliyor. beğenmiyorsan gitsen?

bak bak... burada müslüman kimseler var mı? var. olmasında bir engel var mı sözlük formatı olarak? yok. peki bu giriler sözlük formatına aykırı mı? anayasal suç olanlar var aralarında.

hepsini geçtim, sözlükte organize seri eksi oy vermek bile suç geçtim dezenformasyon/ propaganda yapmayı.
--spoiler--
--spoiler--
ç-) ya iyi de sen bunların organize olduğunu nereden çıkardın?

nickleri inceleyin, izin verilsin ifşa edeyim diyorum. size göre rastgele olmayan bir şey yok ki.
--spoiler--
--spoiler--
d-) ya burada cinsiyetlerle, ideolojilerle, sporla vs aklına gelebilecek her şeyle dalga geçiliyor. tek derdin bu mu? diğerlerine niye tepki koymuyorsun?

yav ona da sen koy kardeşim. herifler istedikleri gibi at koşturuyor engel olması gerekenler vazife yapmıyor zaten. ayrıca inanan için dinden önemli mesele mi var? bir tane ne olduğu belirsizin bir girdisi yüzünden imanından olacak millet.
--spoiler--

böyleyken böyle durumlar. bakın arkadaşlar, bu yeni bir olay değil. birkaç aydır devam ediyor. geçici bir durum mu diye bekledik ama yok yani böyle gelmiş böyle gidiyor. şurada bir futbolcuya veya kuruma; hepsini geçtim bir yazara küfredilse yaptırımı var ama iş dine gelince savsaklama, ayıptır.

dediğim gibi, ya bizzat siz yapıyorsunuz trollerinizle ya da yapılmasına göz yumuyorsunuz. *