bugün

eğer cehennem varsa ilk yanacak kişidir.
Bekleyin, Allah sizin için güzel bir son hazırlıyor!
böyle bir durum mümkün olmamakla birlikte, diyelim ki oldu. Cehennem ateşinin sönüp cennete dönüşeceği durumdur. Cehennem ateşi O'nu yakmaz ama seni yakacağına emin olabilirsin.
marjinal olduğunu kanıtlamak isteyen ergen yazar beyanıdır.

(bkz: başlık şıçmak)
Nasıl bir maddeyse kullandıkları.. he deyin geçin ne diyelim çoktan yakmış contayı..
Eğer bir tanrı olsaydım en çok onu yakardım, adımı kullanıp binlerce kişiyi kandırıp kötü yola sürüklediği ve onları kullanarak milyonlarca kişinin hakkına girip milyarlarca kötülüğe neden olduğu için.

(bkz: islam savaşları)
(bkz: Talkan katliamı)
(bkz: islamda kadının yeri)
(bkz: Ey kadınlar siz ekseriyetle cehennem odunlarısınız)
(bkz: Türkler nasıl Müslüman oldu)
Hay ebeni sikeyim senin acacagin basligin yemin diyorum merak ediyorum daha neler dusunup soyleyebileceksiniz artik.
(bkz: zalimler için yaşasın cehennem)

muta nikahı demiş arkadaş muta nikahının islam da yeri yoktur Peygamber efendimiz S.A.V tarafından yasaklanmıştır.

müslümanım diyen milletlerin geri kalmış olması islamı bağlamaz. Onların islam inancından ayrıldığını gösterir.

(bkz: bi bitmediniz a q)
inşAllah bizler öbür tarafta Hz Muhammed'e komşu oluruz. Siz gidin ataputa komşu olun.
Bismillâhirrahmânirrahîm

1, 2, 3. Battığı zaman yıldıza andolsun ki, arkadaşınız (Muhammed) sapmadı ve bâtıla inanmadı; o, arzusuna göre de konuşmaz.

4. O (bildirdikleri) vahyedilenden başkası değildir.
Böyle adamlar(!) sözlükten siktirlenmeli gerçekten. Hatta ibreti alem için hep beraber ağzına sıçalım.
Moderasyon dan Önemli Ricam lütfen Bu başlığı Kaldırın Ve Başlığı Açan yazarı silik yapın . Bu başlığı Açan kişi Bir gün çok pişman Olucaksın buna emin olabilirsin !
Beyin ne büyük bir nimet arkadaş ya Allaha ne kadar şükretsek az.
burada değil. benim evime girmesi babam tarafından yasaklandı.
daha doğrusu hiç bir peygamber benim evime giremez. onlarla biraz problemliyiz de...
(bkz: iftira)
(bkz: keşke baban dışarı boşalsaymış be oğlum)

(bkz: baban anana atlayacağına dağa taşa atlasaymış)
hristiyanlara göre sahte peygamber olduğu için cehenneme gidecektir. müslümanlara göre cennete gidecektir. yahudilere göre belli olmaz.

bana göre ölmüştür bir yere gitmeyecektir.

durumlar değişiktir yani.
Eğer orospu çocukluğu diye bir şey varsa o sensin.
Bunlar çok hassas konulardır. Bu başlığı açan yazar kardeşimizi merak ettiren durumdur. Biri çıkar ortaya olur olmadık laf atar velveleye verir.
Şerefsizce kurulmuş bir ateist hayalidir.
Ulan köpek ne demek peygamber efendimiz pedofili lan? Ne demek zalimdi he ne demek? Akıllı olun yoksa sonunuz hiç iyi olmaz. Yaşasın islam.
dante alighierinin hülyasıdır. ağır ırkçı bir zihniyetin temayül-ü hülyası kabilinden bir saçmalamadır.