bugün

entry'ler (545)

türk ocakları

Genel merkezi sıkıntılıdır. Lakin Diğer şubelere hunharca eleştri yapılamaz.
Öncelikle taşra teşkilatlarında 3,5 yıl gidip gelmiş birisi olarak söylüyorum; Türk Ocaklarının her şubesi aynı değildir. Hala taşrada bazı şeyleri düzeltmeye çalışan, halen Milli mücadelenin karargahı, Türkiye Cumhuriyetinin ideolojik temelinin atıldığı eski Türk ocağının seviyesine yakın ocaklarımız vardır.

Lakin mesele genel merkeze gelince iş sakat, mevcut hükümet düşünen Türk milliyetçisi entelektüel bireyleri tehlike olarak adlettiği için (ülkü ocağının çaycı ergenleri değil, gerçekten okuyan ve düşünen Türk milliyetçileri) genel merkez dolayısıyla yönetim kadrosunu elinde tutmak istemekte, o sebeple evveli Nuri gürgür olan f tipi başkanlar kervanını Mehmet öz ile devam ettirtmekte.

O sebepledir ki Türk ocakları denildiğinde tüm Türkiye karıştırılmamalı, şube şube eleştirilmelidir.

Not: ırkçı değiller... Lakin fikirlere saygı duyacak kadar olgun insanlar oldukları için kötülemezler... Türk milliyetçileri için ayakta durabilen nadir kurumlardan belki en büyüğüdür... Ülkü ocağında olsanız ırkçı diye döverlerdi sizi....

aşkın bittiği nasıl anlaşılır

"Aşk bitiyorsa, biz 9 senedir acı çekiyoz bizimki ne? Saplantı mı?" diye sordurtur.

selim pusat

Karakteristik özelliklerim, askeri liseden atılmam, yaşadıklarım dahil hepsi, hepsi tutar mı arkadaş? Kitap beni anlatıyor açık ve net... Tek fark açığma-kün ölmüyor kitapta, Burkayın ıstırabı hala kanımda dolaşır...

Bu arada Türkçü bir kandaşımız, esen olsun anda...

ruh adam

Hayat hikayemi sorsalar bu kitap derdim.

(bkz: Istırap çekiyorum sende beni seviyor musun)
(bkz: Sus sus! Bende ıstırap çekiyorum !)

bir kürt için cennet

(bkz: Cennette milli içeceğin molotof kokteyli olması)
Bunlar cennete kaçak elektrik bağlatırlar.

en iyi kürt ölü kürt

Çok çok yanlış bir söylem.
Bunun gömülmesi var, cesedinin yayacağı pis koku var, leşindeki biti pisliği * falan var.

(bkz: En iyi kürt hiç doğmayan kürt)

ölünce tanrı nın söyleyeceği ilk söz

Ruh Adam romanının o malum mahkeme sahnelerinin gerçek olacağından korkmuyor değilim...

(bkz: Hem beni ve o kızı yarat) (bkz: Hem aşkı gönlüme sal) (bkz: Hemde onu benden al) (bkz: Sonra günah işledin diye ateşe at)(bkz: Bunu Tanrı kudretinde 5 yaşındaki bir çocuk yapabilir)

bir kürtle aynı cenneti paylaşmak

Siz arabın cennetinde 14 yaşındaki hurilerle fantezileri kafada kurup, namazınıza koşun...
Ben Tanrı Dağı'nın doruğunda, atalar huzurunda olacağım...

Gelin Göktanrı inancını seçin, en azından k*rt yok.

2 yıl bekleyelim 5g ye geçelim

(bkz: 300 yıl daha bekleyelim ışınlanmaya geçelim)

bu gün ağlamak sana mübah

Çakmışım mahallesine. Bas feryadı yumrukla duvarları kan izlerin acının izlerini akıtsın duvarlara. Bağıra bağıra ağla, en azından göz pınarların sağlam demektir. Ağlayamamak, acıyı içinde hissetmek ve acıdan ağlayamadığı için ağlamak diye birşey yaşıyorum 5 haftadır, ağlamak dert mi?
Keşke ağlayabilsem.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Altai kai-Argimak attar.

pepe izleyen nesil

Biz ilkokulda Arap Şükrü, Ferdi, Müslüm dinleyerek büyüdük,
gir kanıma klibiyle dalga geçip, Sensiz sabah olmuyor da ağlayan bir nesil.

Bir sonraki nesil Tripkolic, fundy, yok asi stayla yok arsız bilmemne dinleyerek büyüdü.

Sonraki nesli düşünmek bile istemiyorum.

(bkz: Çişimiz tualeteyi bağıra bağıra söyleyen bir nesil)
(bkz: Obey yerine pepe şapkası takan bir nesil)

21 nisan 2015 hdp nin seçim beyannamesi

"-Öşex zihmex zerböst olacağhhk"
"-Yöngeylen övlönmö hakkı geleceğh"
"-Gaçaq elektrih zerbest olacahk"
"-aksaraya elehtrih bağlanacah"
"-Moyotof gohteyli milli içeceğımız olocağğhhkk"

Gibi maddelerin eklenmesi gereken k*rt saçmalığı.

sözlük yazarlarının itirafları

Hala Selçuk Hukuk 1. sınıfım.
ve 2 senedir.

rte

- Biz RTE var diye PAZARTESiyi bile çok sevdik hüloooğğ
+ içinde AK var diye * da çok seviyorsunuz herhalde?

uludağ sözlük aşık atışması

Aşk adam etmez aşık şaşkını
sen gel durdur bu lal taşkını
Koy gitsin harman be pampa
Sikeyim böyle ıztırapını aşkını.

uludağ sözlük aşık atışması

Slm deniz ben Bozkurt kırkiki
çüçuvt yapıp zıplatırım oynuruk tiki
Sen bana acıdı macıdı dersin
Bense içinden çıkartmam *

ölen sevgilinin geceleri hayalini görmek

Hep mutluluğumu isterdi, bende onu. Ve aslında ikimizde aynı şeyi isterdik...

Ve gitti, belki isteyerek belki de istemsizce... O gittikten sonra kimseye hayatımda yer vermedim. istemiyorum çünkü. Anneme bile 'o'nun ismiyle hitap ettim kaç defa... Ev arkadaşım 'Ulan gece senden korkuyorum, karındeşek Jack gibi sokakta geziyorsun ve saat 3.5 ta, Allah belanı versin amk delisi ben gidiyorum, gece evde kesecek misin lan beni?! Unut artık o öldü olm öldü!' diyerek terketti gitti. Bende bütün gece karanlık bir yerde oturup 'O' na bakıp sigaramı tellendiriyorum... Hem bazen ara ara gülümsüyor Belki de Serhat haklı *, terkedip gitmekle de haklı. Bir ölüye aşık olmak, hala ilk günki gibi sevmek... Ama ölmedi o diyorum, her gece karşımda diyorum,'Bir doktora git allasen' diyip kaçıyorlar... Yoksa ben gerçekten delirmeye mi başladım Ulu Tanrı? Neden aldın onu benden diye saatlerce Yaradan'a sövüyorum... Ölümünden 9 sene geçti, hala her gece göğsünden kan sızıyor amk evinin parkelerine... Her gece sigaramın ucu kadar yakın bana... Ne vardı be intihar edecek kadar yâr... Seni bukadar severken, şuan bile gözyaşlarımdan bulanık gördüğüm klavyeme bunları yazdırtmana sebep neydi? Bunu düşünmekten delirme evresine geçiş de olabilir.

Tanım: Deliriyorum galiba sözlük, 9 yıl önce intihar eden sevgilimin hayaleti her gece karşımda.

2 sene önceki entryimi gördüm de durumum iyiden çok kötüye gidiyor... (#19446196)

ramazanda sokakta su içiyoruz kampanyası

Tengrici olarak oruç tutmuyorum ama kampanyanızı sikerim saygılı olmak zorundasınız ibineler.

free gaza

13-14 yaşındaki arap yalayıcısı.
Suriye'de Türk Türkmen kardeşlerimizi öldüren ışid * i destekleyen trolümsü. Cihadcığını burada yapma küçük müslüman, bak orada suriye de filisinde israil askerleri, şebbihalar açmış kucağını seni bekliyor.