bugün

ileride iyi yerlere gelmesini temenni ettiğim gelecek vaat eden genç oyuncu. öyle bir geçer zaman ki dizisinde evin büyük oğlu mete'yi canlandırıyor. canlandırmak ne kelime adeta yaşıyor bir gencin bluğ çağındaki yalpalamalarını...
güzel işler yapacağı şimdiden belli olan genç oyuncu.

gelecekte, yaklaşık 5-6 yıl sonra o da başlar oyuncu abileri gibi, köyden büyük şehre göç etmiş, aşık olduğu fakir kızla ailesinin arasında kalan bir ağayı canlandırmaya. kimler oynamadı ki bu rolü. sanki bu oyunculuk camiasından geçmek için bir yapı taşıymış gibi zengin ağa rolünü oynamayan ilerleyemiyor veya oyunculukta dikiş tutturamıyor. kimler olduklarını bilir herkes genelde ama yine de örnekleri için:
(bkz: yavuz bingöl) (bkz: özcan deniz) (bkz: mehmet akif alakurt) (bkz: murat yıldırım) ve daha niceleri..

eminim ki 2155 yılında da aynı diziler oynamaya devam edecektir. biz türk halkı da arz talep meselesi adı altında böyle projeleri görmeye devam edeceğiz. zaten televizyonda iki şeyden çekiyoruz.

1- ağa, aşiret dizileri.
2- acunmedya işleri.

şimdi acun uludağ sözlüğü sevdiğini söyledi diye eleştirmeyecek miyiz hafız?
(bkz: ıyyy nemlii)
liseden arkadaşım olan, yeni oyuncu, sarı çocuk.
oyunculuğu iyidir, hoştur. çocuk akıllıdır da.. iyi yerler kazanmıştır.
ama zaten kendini beğenmiş olan aras, bir de bu dizi mizi işlerinden sonra iyice havalanırsa ne olur bilmiyorum.
abisi tiyatrocuydu, bu kadar hızlı yükselmesinin sebeplerinden biri de bu olsa gerek.
aman sakın yanlış anlaşılmasın, dün bende izledim diziyi, valla beğendim.
arascım öpüyorum çok kib öpt bye *
öyle bir geçer zaman ki dizisindeki performansı vee oynadığı bu dizinin kalitesi ile de dikkat çeken ve beğeniye layık bir oyuncu ,başarıların devamını dileriz,bekleriz, isteriz, bir de soyadı bir garip geldi * * *
öyle bir geçer zaman ki" adlı dizide ergen Mete yi canlandıran oyuncudur.
ismi google a yazıldığında facebook hesabına kadar bilgi sunan güzide arama motoru sayesinde görüyoruz ki, taze oyuncu Beşiktaş Anadolu Lisesi nden mezun olmuştur.Öyle ki, istanbul technical university 2014 olarak görünen okul bilgileri ile göz doldurmuş mini mini oyuncudur.
dizi iyiymiş.sevdik.osman a bayıldık.ağlatmayın o çocuğu ulen!
daha tanıtımlarda kendisinden çok farklı bir enerji almış olduğum, bu yüzden diziyi seyrettikten sonra, oyunculuk konusunda döktürdüğünü gördüğüm oyuncu. o nasıl bir dayak yemektir, o nedir öyle?
çok beğendiğim, hayran kaldığım, ilerde büyük işler başarması beklenen ve istenen çok yetenekli taptaze bir cevher.
geleceğin nejat işler'i.
öyle bir geçer ki zaman dizisindeki ilk rolüyle bence sınıfı geçti. Özellikle de arkadaşlarından dayak yediği sahnedeki performansıyla harikaydı.
bi kaç arkadaşımın yakın arkadaşı olduğunu öğrendiğim "beni niye tanıştırmadınız yaağğğğ" diyerek ağladığım *** insandır.

hoştur, iyidir, pek güzel rol yapıyordur. doya doya kesiyorum efenim. yani şey izliyorum. *
garip bir şekilde bkm oyuncularından emre canpolata benzettiğim şahsiyet.
öyle bir geçer zamanki adlı dizide canlandırdığı mete rolüyle kendisine hayran bırakan ünlü kişisi.
yaşıt olmamızdan mütevellit, adam ekran başında bir sürü insanı etkiliyor sen ne yapıyorsun diye kendime kızmama sebebiyet vermiş oyuncu insan.
mimiklerini ve tavırlarını hayranlıkla takip ediyoruz, sancılı bir ergenlik mi geçirdi acaba böyle hakim rolüne. sevdik kendisini, sevdik.
gençken yapılacak yüz şey sloganlı reklamlarda, italyan taklidi yaparak ev kiralamaya çalışan öğrenci olarak da karşımıza çıkmıştı..

Cidden çok başarılı lan!
Rolüne çok uygun seçilmiş.
Psikopat bi yüz ifadesi var bu çocukta..

Diziyi bi bunun için bi de ufaklık için izliyorum..

(bkz: yirim yirim)
turkcell reklamlarında oynamıştır bir ara. hani şu topuklore diye nidalar atan sahte italyan.
dizinin büyük oğlu olarak öne çıkan müthiş oyuncu. büyük yetenek daha iyi yerlerde görmek isterim .

bu arada kendisi öğrenci evi arayan sahte italyan futbolcu rolüyle gnctrkcll reklamlarında oynamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=UEHx-5x4VTU

aynı zamanda beren saat'li patos rolls reklamlarında.

http://www.youtube.com/watch?v=VCzlOHvs7OY
oyunculuğunu çok beğendiğim, öyle bir geçer zaman ki dizisinin asi çoçuğu mete.
bu hafta izleyenleri ağlatan çocuk. aşk olsun sana be çocuk aşk olsun.
(bkz: nazar boncuğu)
(bkz: pü maşşallah)
alınan son duyumlara göre kendisi zeki ve çalışkan bir üniversite öğrencisiymiş. beşiktaş anadolu lisesi nden mezun olmuş şu an öğrenimini itü uçak mühendisliği nde devam ettirmektedir. *

edit: uludağ sözlük okuyodur bence yani genç çocuk sonuçta eğer öyleyse falan bi şekilde ulaşabilir diye umuyorum yani ben her zamanki yerimdeyim jimmypageisgod *
anakin skywalker'a benzettiğim genç oyuncu. ya bir tek ben mi benzetiyorum acaba.

görsel

görsel
iyi, güzel rol yapıyor da bazen sinirlendiği sahnelerde tuhaf oluyor. mimikleri abartı gibi geliyor ama ilk 2 bölümdeki yeteneği apayrı. ayrıca uçak mühendisi de olacakmış zeki de yani...
(bkz: e daha ne olsun)
ebeveynlerinin kendisine isim koyarken bulut aras'tan esinlendiklerini tahmin ettiğim,gelecekte avrupa sinemasında güzel işler çıkartacağını düşündüğüm ,başarılı genç oyuncu..
abisine epey benzeyen oyuncu. (bkz: orçun iynemli)

görsel
görsel
sağlam oyuncu olacağının sinyallerini veren eleman. hadi hayırlısı...
müthiş bir oyuncu ta ergen rolünün hakkını veriyor. mimikleri vs. tek kelime müthiş uzun zamandan beri böyle oyuncu görmedim özellikle 5. bölümde babasına gel lan buraya diyip saldırdığı sahne ile ben senin babanım dediği sahne müthişti..
Hadi yolu açık olsun bize de su dökmek düşer.
güncel Önemli Başlıklar