bugün

entry'ler (12)

kaş

Bu sene tatilimi geçirdiğim şirin ilçe. insanlarının çok sıcak olduğu çok sessiz ve sakin bir yerdir . Ama tekrar gidersem Çukurbağ Yarımadasında kalmak yerine Kaş'ın içerisinde mümkün oldupunca ucuz bir pansiyonda kalırım. Çünkü yarımadada kaldığınız süre boyunca deniz havuz ve uyku üçlüsünden başka yapılacak birşey yoktur . Neyse ki her yarım saatte Kaşa dolmuş bulunmaktadır . Ve her gün bir aktivite yapmanızı tavsiye ederim . Bir gün yamaç paraşütü bir gün dalış ve diğer günlerinizi tekne turları, jeeple safari gezisiyle geçirirseniz eminim keyifli bir tatil olacaktır.

rap dinleyen özenti ve ergen liseli

doğru yolu bulucaktır . gün gelecektir ki kıçından düşmek üzere olan kotla, ilginç saç stilleriyle hayatta pek de kaale alınmayacağını farkına varacak duygusal ergen triplerinden sıyrılacaktır .

my sister s keeper

filmin başından sonuna kadar ağlayıp ertesi gün hala etkisinde olunan film . cameron diaz'ın oyunculuğu aşmıştır.

recep tayyip erdoğan

"al sattın sattın ." dmek istiyorum kendilerine

muhalefet

çok sağ görüşlü dinci birinin yanında ben solcuyum ben demokratım vs diye geçinip ateist bir kişinin yanında ise allah inancından bahsetme durumudur . bi insan hem inançlı hem demokrat olamaz mı ?

sevgili

arada aşk olmadığı taktirde her yaptığı her söylediği güzel söz size batan ve bir süre sonra nefrete dönüşmesi muhtemel kişidir .

house md

izlendikten ( dolayısıyla bağımlısı olduktan sonra ) türk yapımı hastane dizilerine olmamış abi dedirten hadise . ailecek izliyoruz evet.

facebook

herkesin her bi b.k'unu öğrenebileceğiniz ortam . yan pc'deki arkadaşla duvara yazışarak konusmak nası bir mantıktır . çözemedim .

fırat

tapılası karakter . hayalimdeki çocuk . yenir kii ama bu fırat .

sevgiliden soğutan hareketler

hava yapmak amacıyla, olmayan şeyleri olmuş gibi anlatması . sürekli ilgi ve şefkat beklemesi. arkadaşlarınızdan bile kıskanması . ota b.ka tavır yapması. evet soğutur efendim .

sinema tv

küçüklükten beri okunması hedeflenen ancak büyüdükçe yerini para kazanma ihtimalinin daha yüksek olduğu hedeflere bırakan-bıraktırılan güzel sanatlar bölümü ..

sözlük formatı

bunların hepsini okuduktan sonra yazar olmakta ümitsizliğe düşmek . allahım sen beni yazar eyle. (amen)