cümle kuramayan bir insanın eleştirisine maruz kalmış liseli ergendir. ha bir de ironi yapmış. helal lan.

--spoiler--
onun türkiye ye uyarlamasının ne kadar komikçe ne kadar salakça, ve sırf hala düşünemeyen insanlara hitap ettiğini daha önce anlatmıştık. işte hala düşünemeyen safhasındaki liseli gencimiz
--spoiler--
lise hayatı boyunca klasik müziğe kendini adamış, çello, viyolonsel, keman çalan über yazarlar tarafından eleştirilen liselidir.
en az beş beden büyük kıyafetler giyip, elinden içki sigarayı düşürmeyen (tarz olacak, gösterecek ya kendini) lise veletleridir.
evet, çok tanıyorum. bi de bir savunmaya sahiplerdir ki allah göstermesindir, 'rock müzik müzik değil, ne duygu var ne birşey. anca kafanızı sallayın durun. zira biz duygudan anlarız, biz hayatı biliriz' şeklinde tezleri bulunmaktadır.
şöyle ki, (bkz: lan hayırsız oğlum bi boka yara diyen adamın oğlu).
doğru yolu bulucaktır . gün gelecektir ki kıçından düşmek üzere olan kotla, ilginç saç stilleriyle hayatta pek de kaale alınmayacağını farkına varacak duygusal ergen triplerinden sıyrılacaktır .
eleştirmek için eleştirilen liselidir. ne yapsın o yaşta ne dinlesin. zaten kimlik oluşturma çabasında bırak da dinlesin rapini. ayrıca bu bir kültürdür özenti değildir. bir tarzdır. ve yaşı ilerledikçe geçmiş günlere bakıp gülecektir. (bkz: ben)bu genelde her ergenin yaşadığı süreçtir. kimi bu süreci raple atlatırken kimi rock vs tarzlarla atlatır. o zaman ben de diyorum ki hayatında küpe nedir bilmeyen üniversiteli olunca he tarafı küpe ya da piercing olan hatta ergen olmayanlara ne demeli. sanırım bunlar da özenti oluyor...
bu yaşında kulaklarına zarar. yavaş yavaş, alıştırarak bıraktırmak gerekir.
Birçok insanın lise hayatında ilgi duyduğu müzik tarzıdır. Daha da abartıp kayıt yapanlar bile vardır.(evde) Önemli olan hemen bırakabilmektir.

(bkz: dj crazy)
(bkz: mc lazkopat)
zamanla türkçe rap in ne demek olduğunu kavrayıp, dinlediği müziğin ya da etkinlendiği tarzın sadece dış görünüşle olmadığını anlayıp ileriki yaşlarında 15-16 yaşlarında dinlediği parçalardan uzaklaşıp daha protest ve onun düşünce tarzını geliştirecek -evet gerçekten böyle parçalar var- ona bir şeyler katacak parçalara yönelen ve parçalarda dinlediği sözleri -üniversite 3. sınıfta herhangi bir ders esnasında yahut arkadaşlarla bir gece hararetli tartışmaların birinde- her zaman bir yerde görecek lisedir. bırakınız dinlesindir. zaten hayat şartları ve çevresi onu bir şekilde yönlendirip onu müzik piyasasında belli bir kıvama getirecektir. fazla da üstünde durulmamalıdır.
Rihanna klip cekse de meme, got gorsek diyen el'ci tiplerin elestiremeyecegidir.
facebookta, twitterda etkilenip paylaştığı çoğu sözün bir mcnin kaleminden çıktığını bilmeden bok atmaya çalışan, dinlediği müziğin boşluktan ibaret olmasına alışmış, 3-5 eleştiri ve gerçek duymaktan haz etmeyen yazar beyanıdır.
Artık lütfen benden uzak dursun dedigim liselidir.