bugün

entry'ler (140)

anın görüntüsü

görsel
Bebeğim

nars

Japon pazarına girebilmek için hayvanlar üzerinde deney yapmaya başlamış dünyaca ünlü kozmetik firmasıdır.
Hayvan deneylerine katı bir şekilde karşı olduğum için bayılarak kullandığım orgasm allığından bile vazgeçmiş bulunuyor ve iki senedir alışveriş yapmıyorum.

gecenin şiiri

Maviye
Maviye çalar gözlerin,
Yangın mavisine
Rüzgarda asi,
Körsem,
Senden gayrısına yoksam,
Bozuksam,
Can benim, düş benim,
Ellere nesi?
Hadi gel,
Ay karanlık...

üniversite okumak için ideal şehirler

Eskişehirdir.
Şehrin içerisinde iki büyük üniversite bulunuyor. Hem çok güzel hem güvenli bir şehir. Yukarıdaki yazara katılmıyorum. Hepimiz üniversite okuyoruz ve tabiki şehir faktörüde çok önemli. Üniversite hayatı denilince seks, sınırsız içki, sabahlar olmasın gibi bir algıya sahip olanlar ancak öyle düşünür. insan Akademik kariyer yaparken aynı zamanda gençliğinin en güzel yıllarını gezerek, eğlenerek, müzikle uğraşarak ve arkadaşlarıyla vakit geçirerekte yaşayabilir. Ve tabiki içinde bulunduğunuz ortam sosyal çevreniz ve yaşadığınız şehrin şartlarıda çok önemlidir. Hem gezip görüp hem eğlenerek aynı zamanda kendine vakit ayırarakta eğitim tamamlanabilir. Herşey ölçüye bağlı.
Üniversite hayatı bir kez yaşanıyor ve size inanılmaz şeyler katıyor dolu dolu yaşayın

hangi mesleği yapmak isterdiniz

işletmeci olmak isterdim.bir kere kendi işinin patronu olmak gibisi var mı? Hele insanları da seviyorsan.. Şöyle deniz kenarı bir restoran veya kafe sahibi olduğumu düşünüyorum.Camlardan bakınca masmavi deniz görünüyor, insanlar kahkahalarıyla kulaklarımı çınlatıyor bir de tatlı meltem esiyor daha ne ister bir insan ?

hayata dair spoilerlar

Beyaz atlı prens yok.

internetten hastalık araştırmak

Sonunda ya kansersinizdir ya aids ya hamile.
Gözlerinizin önünden tüm hayatınız film şeridi gibi geçer. Sevdiklerinizi düşünürsünüz.. öleceksindir çünkü..
vasiyet mektubu yazdırır. Doktor doktor gezdirir sonunda nur topu gibi bir hastalığınız olur. Korkmayın Ölümcül değil ama süründürücüdür. (bkz: anksiyete bozukluğu)

rubailer

ben olmayınca bu güller, bu serviler yok.
kızıl dudaklar, mis kokulu şaraplar yok.
sabahlar, akşamlar, sevinçler, tasalar yok.
ben düşündükçe var dünya, ben yok o da yok!

ömer hayyam

14 yaşındaki oğluna cinsel tacizde bulunan baba

Ödediğim vergi ile bu hasta ruhlu sapıkların içeride paşalar gibi bakılmasını istemiyorum. Bunun hiçbir şekilde özrü veya affı yoktur. Evet artık bi gereklilik olmuştur idam geri gelmelidir.

jet sosyete

Bir işe çıtayı zirvede tutarak başlamak,en alttan yavaşça yükselmekten çok daha zordur. Gülse Birsel de bunun azizliğine uğramıştır. Benzeri için (bkz: Titanic) James Cameron, titanic ten yıllar sonra kendi rekorunu Avatar ile kırmış arada çektiği bir kaç filmi başarısız olmuştur. Avrupa Yakası gibi bir efsanenin üzerine ne yazsa kendini aşmadığı sürece ne yazık ki başarısız olacaktır. Cast seçiminde Hasibe eren ve bir kaç oyuncuya daha takıntılı olmasını da Tarantino ya benzetmeden edemedim. Ünlü yapımcı ve yönetmenlerden fazlaca esinlendigini düşünüyorum.

kitap alıntıları

“Hayat kısa diyor film. Bir şaire aşık olmalı bir de daktilo almalı. Sonra belki çay içeriz. Şansımız varsa yağmur da yağar. Damlalara huzur yüklemece oynarız. Benim damlam seninkini alnından öper .Güzel şeyler olur belki. Sen gel bence.”

Lale Müldür

çocuk istismarı

görsel
Lütfen!

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

Bu saatte bile yoğun olmasına şaşırdığımdır. Sanırım herkes geç saatte sistem daha az yoğun olur düşüncesinde. Başka bir açıklaması olamaz

Edit: Ekşide rastladığım ve deneyince belgeye eriştiğim yöntem şudur : tarayıcıda tüm çerezleri silin. sonra modemi kapatıp açın ip değiştirin ve ulaşın. Ayrıca chrom yerine firefox ile deneyip sisteme girebilenler de olmuş.

aydinoglu 45

insan kategorisine koyamadığım sapık ve hasta ruhlu biridir. Bi insan evladı nasil bu kadar utanç kavramından yoksun terbiyesiz hasta bir sapık olabilir şaşırıyorum. Sanal bi platformda yazıyorsun okey ama iyice bokunu çıkarana kadar çirkinleşmenin anlamı nedir? Adın soyadın çıksa acaba yer mi yazmaya? Donuzladim ama malesef açtığı sapık ve seks içerikli başlıklardan anlıyorum bu ruh hastasinin yazdığını. Artik görmekten bıktım. Uzun süredir entry girmiyorum ancak artik sessiz kalamadım bu insan müsveddesine.

uludağ sözlük düzelene kadar yazmama kararı

Destekliyorum.

antidepresan kullananların geri zekalı olması

Cahilliğin bu kadarına pes dedirten başlık. Antidepresanı reddediyorsan demek ki psikoloji bilimini ve psikiyatriyi de reddediyorsun. Demek bu kadar adam doktorlar doçentler proflar gerizekalı ki bu ilaçları yazıyorlar doğal olarak kullananda gerizekalı oluyor öyle mi ? Bilim tıp herşey yalan senin fikrin doğru? Allahın cahilleri dünyada antidepresanları sadece aşk acısı çekenler morali bozuk olanlar mı kullanıyor sanıyorsunuz? Şizofreni, manik depresif bozukluk depresyon gibi ağır akıl ve ruh hastalıkları yaşayan intiharı kurtuluş gören yaşarken acı çeken insanlar da kullanıyor bu ilaçları.. Anksiyete sorunum sebebiyle uzun süre bende kullandım çünkü mecburdum. Ha şimdi diyeceksin kendini meşgul et, kendi kendinin doktoru ol, kafaya takma... öyle değil o işler. Umarım hiç panik atak geçirip acillerde tir tir titremezsin.. Anksiyete krizlerinde ölecek gibi olmazsın.. Senin gibi bi malın bile bunları yaşamasını istemem çünkü.

en iyi rimel

Maybelline lash sensational dan çok memnunum. Onun dışında essence i love extreme de fiyat performans açısından iyi bir üründür.

afyonkarahisar

Çok kaba olmalarının yanı sıra kot pantolon giymişsindir ancak tanga giymiş muamelesi görürsün. Uzaylı görmüş gibi bakarlar. Ayrıca nüfusun neredeyse yarısı peçeli veya çarşaflı. Oldukça tutucu bir şehir. ilk kez bulunduğum bir yerde kendimi huzursuz hissetmiştim. Bir daha gider miyim ? Sanmam.

insanlardaki devlet memuru olma çabası

(bkz: çaresizlik) Ancak günümüz koşullarında memur olmak bile çok zor ve insanlar devlete kapağı atmak için uğraşıyorlar. Çünkü özel sektör seni asgari ücretle sömürüyor ve sigortasız çalıştırıyor.. yıllarca çalışıyorsun ancak sosyal güvencen yok emekli bile olamıyorsun.

atarax

Uyku için işe yaramayandır ve her hangi bi sedatif etkisini de görmemiştim. Doktorum desyrel ile değiştirmişti zamanında onun faydasını gördüm.
(bkz: anksiyete bozukluğu)