bugün

yanlış yapmaktadır amuda kalkıp ayağıyla yemelidir.
asıl öküzlük, lahmacunu çatal bıçak eşliğinde yemekte yatar.
tanrı lahmacunu elle yensin diye yarattı.
Yediği yemekten zevk almasını bilen insandır. Nasıl ki şarap içmenin , karides yemenin bir kültürü var ise lahmacun yemeninde kültürü budur.
lahmacunun yeme şeklini bilen insandır.

sırf bazılarına özenerek yemek yemenin çagdaşlık olduğunu sanan andavalların çagdışı hareketler olarak görmesinden çekinseydik lahmancun yemezdik.

bu çağdaşlığı aldıgınız insanlar zamanında kuleler yapıp içine sıçıyormuş siz neden yapmıyorsunuz.
dötüyle yiyenlerce marjinal olmakla suçlanan er kişi.
çağdaşlaşmayı yemek yeme biçimiyle ölçme saçmalığından başka bir şey değildir.
çağdaşlaşma kafadadır, böyle malca şeylere takılmakla çağdaşlaşma filan olmaz. ben istersem elimle yerim istersem havaya atıp yerim bunun çağdaşlıkla ne alakası var?

ha bir de demiş ki, lahmacun gerekli materyallerle yenilir. eğer senin o kafayla gidersek çağdaş dünya'da lahmacun yenmesi zaten saçmalıktır.

(bkz: fakirler isyanda)

bir fakir olarak bu başlığın bir an önce kaldırılması için başvuracağım bu basbaya fakirlere hakarettir, bu kadar ileri gitme cesareti gösteren bir zengin yokedilmelidir.

yaşasın fakirlik!
kahrolsun zenginlik ve para!
yaptığı şey abes olmayan insandır.şayet şöyleki lahmacun yumuşak ve içi dökülebilen bir hamur işidir.çatalla yesen olmaz, kaşıkla hele hiç olmaz.olsa olsa şöyle güzelce saracaksın, içine limonu sıkacaksın, birazda maydanoz..tadından yenmezmiş * yani usul böyleymiş.eğer ben lahmacun yeseydim ağzımla yerdim hani.el biraz garip geliyor.neyse ya çok saçmaladım herhalde.*
zira başka türlü zevk alınmaz yediğin lahmacundan, eğer toplumda yanında annen de varsa elle yerken ; 'ayıp ayıp kız olacaksın biraz temiz ol! ' diye alttan alttan lahmacunla birlikte laf yenilebilir fakat yine lahmmacunun elle yenirken alınan keyfi bozamaz.
Yanlış yapıyordur çünkü lahmacun chopstickle yenilmelidir.
maalesef fagositoz yapamayan bizlerin gerçekleştirdiği mecburi eylem. yapabilen varsa saygım sonsuz.
en doğrusunu yapandır hamuru ince olduğu içün çatalla lahmacun yenmez zaten
(bkz: italyanlar da pizzayı elle yiyormuş)
pizza değil ki bu çatal bıçakla rahat rahat yenilsin . *
(bkz: güneş hala sıcak fazla uzağa gitmiş olamazlar) *
doğal ve olması gerektiği gibi davranan insandır.

(bkz: lahmacunu çatalla yiyen görgüsüz)
gereksiz ve göstermelik kibarlığın alemi yoktur. (bkz: lahmacunu catalla yiyen insanlar)
LAhmacun tabi elle yenilecek. Çatal bıçakla yemek mallık .
her fani gibi, (bkz: ibrahim tatlıses)
Eliyle yiyorsa normaldir çatalla yiyorsa kaç.
neyle yicez amına koyim?
cağdaşlık adı altında çatal, bıcakla yiyip mal bi görüntü elde etmemek adına, elle yemek iyidir.
yapılacak tek şey kendisine afiyet olsun demektir.
medeni olmaya çalışırken ufak bir abartıya kaçarak çorbayı çatal bıçakla yemeye kalkan, medeniyeti götten anlayan insanın yerine tercih edilmesi gerekli insan.
pizzayı çatal bıçakla yiyen öküze de medeniyet dersi vermesi gerekir yeri geldiğinde.

ayrıca o medenileşme değil batılılaşmadır. ama pizzayı italyanlar elle yiyor. demek ki onlar bir şeyleri yanlış yapıyor. demek ki öyle buluş yapıp elle dalmayacakmışsın. öküz zaten bu italyanlar da. bulmuşlar pizzayı ama nasıl yenmesi gerektiğini bilememişler.

medeni olmak adına ekmeğe de çatal bıçakla dalar bunlar yakında. tehlikenin farkında mısınız?
lahmacunu alacaksın limonu elinle sıkacaksın maydonozları elinle tutup lahmacunun içine koyacaksın. sonra onu rulo yapıp ısıra ısıra yiyeceksin. alt tarafından eline yağlar damlicak. Olay budur. medeniyet yemek yeme şekliyle ölçülcek bişey değildir. saygılar.
suyu karpuz kabuğuylamı içsek acaba? sorusuna karşılık lahmacunu eliyle yemiştir. (bkz: normal bir insanın yapabilecekleri)
lahmacunun nasıl yendiğinden haberi olan insandır.kasma bu kadar aq.
lahmacunu çatalla yiyen özentiden iyidir.