bugün

entry'ler (181)

21 ocak 2010 hesap dondurma eylemi

Tauren Chieftain ve Kaptan Flamingo ile birlikte katıldığım eylem.

Ek: Bazı andavallar çıkıp admine yalakalık yapacağım diye ''Ne var yeaa! 1 saat sizin için bu kadar önemli mi yeaaa!'' diyorlar. Yalakalık olayını bir tarafa bırakırsak, 1 saat bizim için hardcore önemlidir derim. Kendi zamanımın çalınması ve hakkımızın yenilmesini de yok sayarsak, bunun yapılma sebebinin para olduğunu bilmek daha da can sıkıcıdır.

kutsal ruh

Fetoşcu, ermeni ve pkk'lı ibnelerin yeni hedefi.
5 ibi$in bir araya gelipte baş edemediği zat.

cemaat evinde doğum günü kutlanması

çok şükür doğdun cuma!
çok şükür doğdun cumaa!
Çok şükür doğdun,
Çok şükür doğdun,
Çok şükür doğdun Cumaaaa!

Gibi cümlelerle kutlanabilecek olan şakirt partysidir

sözlük yazarlarının itirafları

artı oy aldıkça karma kaybeden tek yazarım.
Biri bana büyü yapmış. Ökküz büyüsü.

tanrı ya sorulacak tek soru

-Harbi, sayıyla mı gönderiyon?

akp nin iktidar olma nedenleri

Ülkedeki terörist sayısının çok olmasından dolayı da olabilir.

Diyarbakır'da DTP'nin kazandığını duyupta sevinen it horoz, Ankara'da AKP'nin kazanmasıyla beraber sevincinin 3'e katlandığını söylüyor. Ne ilginç, değil mi?

ebu kalel

Ouuuvv!
Kat'a!
Zinhar!

--Çakma Spoiler--

Kafanı kapat! Ört türbanı! Yoksa ne olur biliyon mu? Cehenneme giden. Alevlerde cıbarın. Cürümlerde kavrulun. Yaa. Kat'a açma kafanı. kafanı örtersen Allah * senin için cennet-ül mekânül'ün kapılarını açar.

Sakal bırağk! bırağğk! En az 1 karış olsun. Haaa! Yok, olmaz diyorsan bilesin ki cehennemlerde yanan. Kazanlarda kaynan. Zebanilere z*kilen mazallah! Yaa! Demek ki neymiş? Sakal bırakmak farz-ül sünnetmiş.*

Çıkağr! Çıkağr o pantolonu! çabuğk! Neden biliyon mu? Çünküüüüü, eğer çıkarmazsan Allah * tarafından çarpılın. ağzın g*tüne döner de, kaşığı g*tüne götürün. yaa. O yüzden heman o pantolonu çıkar ve ayak bileğine kadar uzanan gösterişsiz bir etek giy; Ki, cennete girebilesin...

7 nokta 4 yetmedi mi lan kâfirler! Namaz kılın, yoksa Allah * dünyayı başınıza yıkar.
Ayrıca cehennemde de kavrulun.

--Çakma Spoiler--

Ve benzeri entryler giren, arap kökenli olup beyazdan sarıya kaymış gömlek-etek karışımı bir elbise giyerek sokaklardaki çocuklara kendi dinini aşılayan, ve de sözlüğe nereden girdiğini kimsenin keşfedemediği çakma muhterem.

Resmi de şöyle birşey olmalı:
görsel

kemalistlere fazla abanmak

Küçükken topu kemalist mahallesine kaçan mini mini bünyelerin yürekleri dağlayan höykürüşü.

zamanında bizimkiler fecii kerkinmiş olmalı. *

cool adam

http://www.youtube.com/watch?v=6cEkNW8Vedk

kürtler türkiye nin yahudileridir

(bkz: kürtler orgrimmar ın orc larıdır)

öcalan ın hayvanat bahçesine yerleştirilmesi

national geocraphic'e bile konu olmuşlardır:

(Öcalan animals live...)
-Öcalan hayvanları, yağmur ormanlarında, arazilerde, dağlarda, taşlarda yaşarlar.
(Öcalan animals love...)
-Öcalan hayvanları, sulak arazilerde oluşan çamurların içinde yuvarlanmaya bayılırlar.
(Öcalan animals eat...)
-Öcalan hayvanları ot, çer-çöp ve bilimum orman yeşillikleri ile beslenirler.
(Öcalan animals are very...)
-Öcalan hayvanları aşırı saldırgandırlar. Bu yüzden kafeslerinden dışarı çıkartılmamalıdırlar.
(Öcalan animals use...)
-Öcalan hayvanları avlanırken iri tırnaklı patilerini ve köpek dişlerini kullanırlar.
(Öcalan animals can't...)
-Öcalan hayvanları, tek başlarına yaşayamadıkları için sürekli grup hâlindedirler.
(Öcalan animals can't live...)
-Öcalan hayvanları dar alanlarda yaşayamazlar. Bulundukları yer en az 7m² olmalıdır.
Aksi taktirde saldırganlaşıp, etrafa yüklü miktarda zarar verebilirler.

laikliğin ateizme yatkın olması

(bkz: Hassiktir lan)

Madem ki burada herkes istediği gibi tespit zıçabiliyor, 1 tespitte ben zıçayım o zaman; Aşırı dincilerin kara çarşafa bürünmesinden yola çıkarak; dincilerin ninjalığa, samuraylığa yatkın olması desem ne dersin he?
Hardcore müslüman arkadaşım benim?

(bkz: The last samurai)

selam kürdistan dağlarındaki kardeşime

(bkz: Selam pkk lının çocuğu)
(bkz: nıbır)

sözlük yazarlarının itirafları

''Sevgilisiyle şöyle-böyle yapan kız'', ''şeysi 23cm olan erkek'' türevindeki başlıkları açan kişileri hiç acımadan, kütür kütür eksiliyorum. Nicklerini bir yere not alıp, girdikleri tüm entrylere ben de giriyorum eksi oy butonumla. *

kernel amadeus

(bkz: kel mel amma deyyus)

uludağ sözlük yazarları

Girilen entryleri oylamamakta direnen yazarlardır.

Yazdığım entry oylansın diye sözlükteki online sayısının artmasını beklemekten bıktım. Bıktım ama, yine de pes etmedim. Bekledim. ''Online'' kısmındaki 453 çevirimiçi yazarı görünce entryleri arka arkaya sıraladım. Fakat yine de ne bir artı, ne de eksi oy aldım.

Süper sözlük yazarlarıdır.

Düzenleme: Acıdıkları için artı oy veren yazarları da içinde barındırmaktadır.
Sağolun guzum.

yaratıcı dayak ekipmanları

(bkz: ıslak odun)
Kimin aklına gelirdi odunu ıslatmak **...

otobüste boş yer varken kapı önünde duran ergen

Otururken yorulan, tezcanlı gençtir.
Başlık sahibi de yaşının 96 olmasından dolayı onları kıskanarak, kendini sözlükte ifade etmeye çalışmıştır hellaam.
(bkz: Sağane garda$)

akp lilerin farkında olmadıkları gerçekler

Yukarı çıkan herşeyin eninde-sonunda geri aşağı inecek olduğu gerçeği.

türkiye nin ab ye alınmama sebepleri

Serbest dolaşım.

*Almanya'dan otostop çekerek Türkiye'ye ulaşmak isteyen öğrenci gençler,
*Eiffel kulesi'nin ölünden geçen beyaz şahinler,
*isveç'te mahalleden geçmekte olan metalcilere ''ibneeeee!'' diye bağıran kırolar,
Vs...