bugün

cevat babunanın oğlu,beyin cerrahı,eski lösemi hastası ve ne yazıkki boş bir tarikata gönül vermiş değişik bir beyin göçü vakasıdır.
hakkında başlattığı "kemik iliği kampanyası" nedeniyle "gen yapımızı türkiye dışına çıkarıyor" suçlamasında bulunulan beyin cerrahı.
chuck palahniuksal (bkz: götünden sıfat uydurmak) bir bakış açısıyla diyebiirm ki bu barbunya kişisi popülerliği özlemiştir, herkes onbeş dakkalığına meşhur olacak derken ona onbeş dakika yetmemiş şöhretin tadı damağında kalmıştır. madem o kadar özledin canım kardeşim getir çorladığın* gen havuzunu, ver o gen havuzunu satarak kazandığın paraları canımı ye.
ailesi icin sabetaycılar deyip, kendisinin 5 vakit namaz kılan dini butun musluman oldugunu, bundan oturu yapılan kan kampanyasının sabetaycılar tarafından durduruldugunu iddia eden sahsiyet. sitesinde babasının ickili fotolarını yayınlamaktan utanmazken kendisi icin amerikan bayraklı fotograflarda hicbir sakınca gormemis, ilginc.

http://oktarbabuna.com/index.php
oktar babuna nın babası da 1-2 sene önce dinci bir kanalda evrim teorisini bilimsel olarak çürütme amaçlı bir program yapıyordu. nasıl bir aile yapısı, nasıl ilişkiler yumağı olduğu anlaşılmayan acayip bir aile olduğu kesin...
(bkz: babun)
zekeriya beyaz'ın ehli sünnet inancına laf söyleyen, allah ıslah etsin kişisi.
geçmişte bir tanesi kuran-ı kerimin şifresini yazmıştı; bu da islam alimi kesilmiş; cerrahpaşada tıp eğitimi veriliyor değil mi?
şimdi de adnan oktarı dünyanın en zeki insanı ilan etmiş kişidir. (bkz: küheylan acele et)
adı ve soyadından tekerleme türetilebilecek nadir kişilerden...bir diğeri için:

(bkz: cem ceminay)
uludağ sözlükte an itibarıyle net adresinin reklamını gördüğüm kişi.
şa-şır-dım.
bu adamların dahil olduları gurup ve hoca(!)ları hakkında sözlüklerde hiç bir şey yazılamazken, mesnetsiz iddialarla insanları suçlayıp mağdur ederlerken sözlükte reklamının yapılması hiç olmadı.
üstelik hatırlanacağı üzere veb sayfasında akıl almaz hakaretler ettiği için daha önce kapatılmıştı.
edit: site inanılmaz ve utanç verici bir biçimde bunlara karşı dava açmış ve mücadele eden kişilere cinsel içerikli benzetmelerle saldırıları, maymun ve domuz resimleri ile göndermeleri kapsıyor. uludağ sözlüğümün böyle bir sitenin reklamını yapmasını asla kabul edemiyorum.
genlerin değişimine inanmadığını söyleyen, genetik ve evrim bilimini kafirlik atfeden bir hocaya şakirtlik* yapmış, (lakin sonradan görüldü hocasının ne kadar arkasında olduğu düşüncelerinin, malum genlerimizi bu adam ve onun sorgulanamaz-zira sorgulanınca siteniz bile kapatılabilir bu süper "demokratikamaherşeyinbirsınırıvar" ülkesinde- düşünceleri sayesinde amerikalara vermedik mi?) allah kitap diyerek çıkar sağlayan, -onu da geçin, resmen türkiye halkının genetik kodunu peşkeşleyen- tiplerin en ünlülerinden.

not: malesef ağababasının kitapları hala bugün bu ülkede satılmakta ve cahil insanlarımız tarafından ciddiyetle okunmakta, üstelik, bağlantıları bilinmesine rağmen ağababasına kimse de dokunamamakta*. üstelik bu malum zat adalet mekanizmasında baya bir rağbet görmekte anlaşılan.

neyse, her nedense aklıma zeitgeist: the movie'nin başındaki o tam 1+1=2 yazacakken tuttuğu kalem ve kağıt başka bir el tarafından çekilerek altına amerikan bayrağı ve incil konan el sahnesi gelmekte bu adamları* düşündüğümde.

"düşünme evladım sen o kadar, onlar yalan. ilmin fazlası küfürdür. al sen bunu oku, allah kitap vs... biz senin yerine düşünürüz. merak etme.. nıhaha..."

*bildiğim kadarıyla ismini verince paranoyası tutup* sitenizi kapattıran bu malum şahıs hakkında bu konuyla ilgili herhangi bir soruşturma başlatılmadı.
Sahtekarın önde gideni, milletten toplanan paralar, yurtdışına gönderilen o kanlar, bunun kadar sahtekarı bu ülkeye az geldi ve adam içerde değil.
haber sunucusu ali kırcanın yönettiği kampanya ile oktar babuna için amerikaya gönderilen türk milletini kanlarından, ne kampanyayı yöneten ali kırcanın ne de kan verenlerin bu kanların nereye gittiğinden haberleri yok.
adnan hoca lakaplı adnan oktar'ın kankası. harun yahya'nın gerçek kimliği olan adnan oktar'ın darwin olayına tepkisini vatikan'da koyarak dikkat çekmiştir.
an itibari ile haber türk'te evrim teorisini tartışmaktadır.

ayrıca;

Oktar Babuna, adına yapılan ilik bulma kampanyasıyla tanınır. TGRT'de yaratılışçı belgesel ve programlar sunduğu zamanlardan ve Harun Yahya belgeselleriyle tanınan Jinekolog Prof. Dr Cevat Babuna'nın oğludur. 1987 yılında istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Babuna jinekoloji konusunda eğitimini devam ettirdi. Daha sonra beyin cerrahisi alanına yönelerek Amerika'ya (Haziran 1998) gitti. 1994'te Türkiye'ye döndü. 1997 yılında eksik rotasyonlarını tamamlamak üzere Şişli Etfal Hastanesi'ne atandı. Daha sonra buradaki görevinden de istifa etti. Adını ilik bulmak için verdiği gazete ilanıyla duyurdu. Daha sonra ilik kampanyası başlatarak 160 bin kişiden ilik örneği alınmasının ardından ilik ve kan örneklerinin 120.000'inin kaybolması suçlamasıyla yargılandı. Harun Yahya (Adnan Oktar-Adnan Hoca) ile bağlantısı olduğu ve kan ve ilik örneklerinin Amerika Birleşik devletlerine gönderildiği iddialarıyla gündeme geldi. Kan ve ilik kampanyasında Akit (gazete) ve Milli Gazete 16 sayfalık özel eklerle kampanyaya katılmıştır. Kampanyada kuşkular olduğu gerekçesiyle dönemin Sağlık Bakanı Osman Durmuş tarafından soruşturma başlatıldı. Toplanan ilik ve kanların Türk sağlık mercilerine iade edilmesi için girişimde bulunmuşsa da büyük oranda başarısız olmuştur. Sağlık Bakanlığı'nın girişimiyle Türkiye'de durdurulan kampanyanın Avustralya'da sürdürülmeye çalışılması üzerine Türk yetkililer Avustralya bakanlığını uyararak kampanyanın durdurulmasını sağlamışlardır.

"Oktar Babuna Kampanyasında Belgeler: Genişletilmiş 2. baskı" başlığıyla Harun Yahya yayınlarının basıldığı "Vural Yayıncılık" imzasıyla basına dağıtılan kitapçık kampanyadaki Adnan Oktar (Adnan Hoca, Harun Yayha) kuşkularını güçlendirmiştir. Oktar Babuna, Adnan Oktar aleyhine açtıkları davada, anne ve babasının sabetaycı olduğunu ileri süren ifadeler vermiş, bu konuyla ilgili olarak basında yer almıştır. *
mine g kırıkkanat'ın ortamı salyalayıp önüne gelene sövüp telefonu kapatmasından sonra sıkıysa gelsin buraya filan diyen kişi.iyi ihtimalle terbiyesinden yaptığını,kötü ihtimalle karaktersiz olduğunu olduğunu düşünüyorum ama keşke ayağa fırlayıp bir iki ayar çaksaydı telefondaki gerizekalıya...
an itibariyle efsaneni laflar sıçmaktadır. O kadar çok bilimsel kelime kullanıyor ki, bir an ben bile inandım dediklerime.
"Masonluk şeytani bir sistemdir, başında da şeytan var" gibisinden bir laf etti. Oksijen miktarının hiç değişmediğini iddia etmesi apayrı bir konu. eklemeden olmaz, big bang'i de ispat etti adam. Evrime "fact" diyince çıldırırlar, sonra gelir big bang'i ispatlarlar.
(bkz: vampir)
"nerede ulan bizim ilikler" diye yakasına yapışılası herif.

"ölüyorum, bitiyorum, neooooluuur yardııım ediiiin" diye yalvardı, milyonlarca ilik örneğini topladı bu halktan, sonrası yok, kendisi de ölmedi taş gibi.

ne yaptın herif ilik örneklerini? en azından açıkla, yok birşey yapmadıysan ben ilik örneğimi geri istiyorum, bul ve bana gönder...
bu adam atestlerin ve darwincilerin aşırı fazla olduğu bir ülkede konuşsa, kendisine ''vampir, hortlak'' gibi yakıştırmalar yapılır mıydı, bilemiyorum cidden. tip ve fiziksel olarak gayet yakışıklı ve karizmatik bir kişidir. bu 1.

2. çok güzel ve sakin bir uslupla, evrim teorisini çökertmiştir, türk ve özenti satanist tipli ateistlerin alayına ayarı vermiştir naha buda 2.
suratından yapmacıklık akan insan. bilim adamı vs. değildir. amma velakin arkaları çok sağlam. abd'deki villalarında havuz sefası yapıyordur şimdi. bizde anadolunun sıcak bozkırında götümüz yanarken böyle insanları tartışır dururuz.
4 kardeşiyle birlikte sabetayist olduğunu açıklamış adnan oktar'ın müridi. kökenleri bugün makedonya'nın veles kenti olan köprülü'den gelmektedir.
bundan birkaç yıl önce babasının musevi olduğunu ve sinagog a gittiğini ve tevrat okuduğunu annesinininde fahişe olduğunu iddia eden eleman.
adnan oktar'ın müridi. adamın soyadı bunun adı. ilginç bir nokta.
güncel Önemli Başlıklar