bugün

entry'ler (15)

olcay şahan

olcay şahan ve müthiş sol ayağı için:

https://www.youtube.com/watch?v=kWtaD0J_BLw

erdoğan bayraktar ın para dağıtması

mide bulandıran, insanlıktan utandıran görüntüler... kimseyi o parayı alan-veren durumuna düşürmesin...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

lana del rey - queen of disaster.

bir kere öğrenilince unutulmayan şeyler

konuşmak, ama öğrenmesi uzun sürüyor 1.5-2 yıl

sözlük kızlarının şu an aklından geçenler

(bkz: filiz sevişelim mi)

mumsöndü

bu söylentilere prim veren gözde üniversitelerden mezun insanlar tanıyıp, bu insanları tanıdığımdan utanıyorum

kışın sahilde tek başına yürümek

biz sahili sadece yazları görüyoruz "bir angara bebesi"

beşiktaş maçlarının derbi olmaktan çıkması

bir beşiktaşlı olarak ilk kez bu sezon heyecanla maç izlemeye dönmüştüm Lucesco gitti gideli, GS maçının sonundaki saçmalıklar yüzünden bu sezon da tadımız kaçtı... hafta sonu iyi bir sonuç alsak da geri dönsek

kahve

bahsi geçen Türk kahvesi ise, en önemlisi yanında gelecek lokum, lokmalık bir kurabiye ve benzeridir

konuşacak insan bulamamak

konuşulabilecek insanlarla sözcüklerin artık tükendiği noktadır
ya da hayatın konuşacak bir şey olmayacak kadar standarda bağlaması, aynı tas aynı hamam modu, konuşacak şey bulamamak

sözlük erkeklerinin sözlük kızlarına bakışı

Her erkeğin kıza bakışı gibi: a)Kezban b)kaşar ...

serdar ortaç ın yazacağı kitaba isim önerileri

- 29 harfle bu kadar...
- bu kitabı basacağım kağıda yazık...

türk erkeklerinin koktuğu gerçeği

diş fırçalamamakla övüneni gördüm! gözümün önüne zavallı kız arkadaşı geldi, ıyk...

esra erola katılsanız kriterleriniz ne olurdu

sırtı kıllı olmasın, boyu uzun olmasın *olmasın ne lan! olsun tabi, boyu uzun olsun, geniş omuzlu olsun! Allah yazdırttı, kesin kısa boylu olacak :(*, işi gücü mesleği full+full, tabi en önemlisi de elektrik...

bir kadınla sadece sevişilmez

Zaten bizde sevişmek pek doğal karşılanmadığından, isteklerimiz "ayıp" olarak bilinç altımıza sokuşturulduğundan, sevişmeyi pek bilmeyiz. Sevişmek dışında kalan kısımda, sohbet, muhabbet, sosyallik babında, daha başarılıyızdır diye düşünüyorum.