bugün

entry'ler (56)

anti tecavüz külotu icat eden hindu kız

Böyle bir şeyin hindistandan gelmesi doğaldır zira insanı insanlığından utandıran olaylar yaşanmaktadır ülkede

https://www.google.com.tr/amp/s/m.haberler.com/amp/kanseri-yenen-15-yasindaki-kiz-kendisine-10337562-haberi/

ilkokulda bitişik eğik el yazısının kaldırılması

Bitişik eğik el yazısının sırrı kolaylığındadır.
Şöyle ki bileği kaldırmadan okunaklı yazılan yazı daha kısa sürede daha az güç tüketir.

Bu yüzdendir ki gerici arap zihniyetinde olan insanlar arapçanın bu özelliğinden dolayı hep üstün olduğunu savunurlar.

Ancak bilmezler ki türkçe ayrı yazılma özelliği ile yazım konusunda arapçadan çok üstün bir dildir.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Kendine vakit ayırmak istemene rağmen yakın arkadaşlarının seni yalnız bırakmaması ve yapışmış olmaları durumu.

ortadoğu toplumları neden yobaz

islamiyet.

bazen denizin gri olması

Havanın bozuk olduğu zamanlarda karşılaştığım durumdur.

Nedense bende insanın kötüye veya sona duyduğu hayranlığı uyandırır. Yahut bu doğrultuda daha tuhaf duyguları.

Yine de severim.

seni intihar etmekten alıkoyan nedir

Okuyamadığım bir sürü kitap.

atatürke inanmıyorum

Allah a nasıl inanabiliyorsun peki?

soda ayran karışımı

Bir zamanlar ''pasifik ayranı'' adıyla satılmış ayrandır.

Tadı harikadır yapımı kolaydır.

abd de başkanlık var diyen çomar

Has çomardır.
Safkandır.
Yozgatlı olma olasılığı ise yüksektir.

atm lerin çok yavaş olması

akşamdan vermediği bu yüzden sabah çekmek zorunda kaldığım son10 lira para yüzünden servisi kaçırdığım, hayat çalan cihazlardır.

Kartı çıkarması ayrı para yatırması ayrı uzun sürer.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

(bkz: tükendim dön gel ezo)

insanı kanser eden şeyler

Cahil insanlar.

Yaratıcının varlığına inanıyor musunuz sorusuna hayır deyip sebebini açıklayamayan yobaz ateistler özellikle.

Müslümanlar da tabiki beni kanser eden şeylerdendir.

biranın uyku yapması

Bir tane de içilse altı tane içilip de sarhoş da olunsa uyku yapan vazgeçilmezimizdir.

Dün öğleden sonra mekanda oturuken iki tane içtim. Saat yedi, eve geldiğimde düşüp yatmışım. Yeni uyanıyorum.

(bkz: günaydın sözlük)

ölümüne en çok üzülünen dizi karakterleri

Uchiha itachi.

tükenen bir kalemin adını tükenmez koymak

(bkz: rötar yapan başlık)

allah ile meryem in aşkı

Ferhat ile şirin'in, leyla ile mecnun'un aşkı bu ikisinin yanında halt yemiştir.

Allah meryem ölesiye seviyordur. Ancak allah ta aslında homo olduğu için bir zaman sonra allahın ilgisi meryemden muhammed'e kayar. Allah artık muhammed'e aşıktır. Meryem başlar dırdıra. Allahın kafasının etini yer.

Artık dayanamayan allah meryem'e bir ceza verir ve onu dünyaya yollar. Kendisine nispet olarak aynı zamanda muhammed'i de yollar ki meryem onu kıskansın. Tabi ara ara yanına çağırıp ilişki yaşamayı da ihmal etmezler.

Allahın meryem'e öfkesi geçmemiştir. Ona bir ceza daha verir ki akıllara zarar. Ondan bir çocuk peydahlamıştır: ''isa''. Hem metremin adını kötüye çıkartmış hem de günahsız isa'piç durumunda düşmüştür.

Gel zaman git zaman allah tekrar meryem'e aşık olmuştur. Onun için allah kıyamet senaryosunu hazırlamış ve kendini affettirmeyi başarmıştır. Bu iki aşık birlikte olacakları günü beklemektedirler.

psikolojik olarak rahatlatan şeyler

Sınav haftasının bitmesini tek geçerim.

agnostik insanların korkak olması

Her şeyi bilinmezliğe ve aklın yetersizliğine vuran insanlardır.

Asıl gayeleri farklı olmaktır. Aslında kalbinin ta derinliklerinde yatan tanrı inancına sığınarak öteki tarafı kurtarmış olduğunu düşünürler. buna sığınarak diğer insanlara ''agnostik''olduğunu söylerler.

bu sığıntı düşüncenin insanların ateist olmaya cesaretleri; mümin olmaya gururları yoktur.

ateistlerin uğrayamadığı başlıklar

En büyük kanıt olarak görülen kuranı dahi sorgulamaktan, sorgulayarak inleyen ve araştıran insanın zaten öyle başlıklarda işi olmaz.

korkmadan binlerce defa hayır

(bkz: kaç oy kullanacaksın ki)