bugün

entry'ler (24)

babaanne evindeki naftalin kokulu yün battaniye

hatırlıyorum da simdi,kücükken sagda solda uyukladıgımda babaanne evinde,annem alır üstüme koyardı.sonrada sıkı sıkı sarıp benim pestilimi cıkartırdı.sonra uyandıgımda terden sırılsıklam olmus ve vücudumun her zerresi,her alyuvarı,her akyuvarı naftalin kokusuna bürünürdü.özledim lan simdi o günlerimi.ah ulen ah!

beşiktaş maçında renkdaş juventus forması giymek

ortamda ki siyah beyaz ın arasında kamufle olayım diye yapılan bi taktik.ilginc.

rüyanın sonunda to be continued yazısını görmek

hayre alamettir herhal,zira kücükken daha önce yarım kaldıgım rüyanın kaldıgı yerden devam etmesi bi kac kez olmustur.darısıda to be continued lisini görmeye.

bim de iphone 5 beklemek

çölde kutup ayısı beklemekle eş değerdir.

başlık açmış olmak için başlık açan yazar

sözlüge cok sıradan bi hava getirip,sözlügün sıradısılıgını ortadan kaldıran yazar ,yazarcık,yazarcagımız.yapma arkadas ! önce düşün taşın hesap yap kitap yap.sonra aç,yazalım.canımsın,cicimsin,panpişimsin.

avusturya deplasman maçında türkçe anons uyarı

buda sadece türklerde olur denilecek vaka,ilk defa deplasman takımın anons uyarısı aldıgını gördüm.seviyorum türkleri,tabii kendimide.

maçlarda yorumcunun spikerden çok konuşması

şu an avusturya- türkiye milli macında rıdvan dilmen in ercan tanere yaptıgı olay.

akbilindeki kalan para miktarını bilen insan tipi

bugun uzuncayır metrobus duragındaki kafede oturup insanları izlerken aklıma gelen başlık.
cok dikkat gerektiren durum.ondan in ,buna bin,sonra 2 saat içinde 5 aktarma yaparsan her biri 40 kuruş .hepsini hatırlayıp saat e bakıp para miktarını bilmek kolay mesele değil.tebrik ettim vatandasımı!

sadece stv ve kanal 7 dizilerinde oynayan oyuncu

muhtemelen oyunculugu ek iş olarak yapıyordur.

trt çocuk korosu

ileride trt de emekli olması kuvvetle muhtemel olan çoçuk.

penaltı yaptırmış arif erdem bakışı

sabrinin uzaktan attığı şutla gol bulması ile aynı bakışdır sanırım.

bim in kozmetik ürünleri

yaz günlerinde terli terli buz gibi bim e girilir, rahatlanır sonra da bir iki fısfıs atılırak yola devam edilir. formula 1 deki pit - stop diyebiliriz bu uygulamaya.

herkesin fotoğrafçı olduğu ülke

sosyal medya aglarının oluşması ile herkesin başımıza fotoğrafçı kesilmesi olan vatan parçası.

bu devirde halen tüplü tv kullanmak

evdeki kombi ile de çalışabilecek alet, ne de olsa tüp değil mi arkadas bağla kombiye onla çalışsın bu zamanda.

kılıçdaroğlu bayram namazına gidecek mi sorunsalı

arkadaş alevi adam camii ye girmez diye fıkıh da bişey yok, bu ne dumur bi durum.

medyanın somali yavşaklığından da ben utanıyorum

ulan bu ünlüleri bıraksak somali yi bile etiler yapacaklar. orayı bile bi moda haline getirmeye calısıyorlar sanki? bebek vs somali yani o derece.

sözlük yüzünden bayram namazına gidememek

lan ahiretde de sana kaç entry girdin diye soracaklar demi? denilebilir, hatta bak dedim.

çaylaksınız

arkadaş sanki kızını bana verecek bu sözlük baba, bu ne trip , bu ne ihtiras. o nu yaparsan böyle olur şunu yaparsan böyle olur deyip durur sana eger çaylaksan.

facebook ta çok doğru bi söz diye yorum yapanlar

gereksiz yorumlar silsilesinden bir tanesi dahadır, sanki kendi söylemese biz anlamıcaz ne kadar dogru oldugunu, ha bu arada fevkalede ihtimalle kızdır, bakim evet kizdir kesin.

oruç tutmayıp bayram namazına giden insan

ulen bayram hepimizin bayramı , tabiikide giderim diyecek insan türüdür. ee sorasım gelir ramazan da hepimiz in ramazanı değilmiydi be adam? ne diye oruç tutmadın?