bugün

entry'ler (29)

hasan yalnızoğlu

2002 yılında kaan urgancıoğlu ile birlikte karaoğlan dizisinde camokayı oynamış olan yarı ünlü.

inanılabilecek en ideal din

(bkz: şamanizm)

60 yaşına gelip hala makyaj yapan kadın

bilgisayarlardaki gibi sağa tıkyayıp kendini yenileyeceğini düşünen kadındır.

aykuterdoan

orjinal adını kullanacak kadar delikanlı olan aynı zamanda ktü de beraber reklamcılık okuduğum aynı evi paylaştığım yazardır hoşgelmiş.

acun ılıcalı nın sevgilisi

yaklaşık 6.000 civarında gömlek ütülemeye mahkum olan kadındır.

şarkılarda geçen mükemmel sözler

''seni ben ellerin olsun diye mi sevdim'' dir ötesini tanımam sizde tanımayın.

türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük lideri

dünyanın en büyük devrimcisi ve türkiye'nin en büyük lideri mustafa kemal atatürk tabikide.tayyip erdoğan yazanlara şu güzide swf yi armağan ediyorum http://inciswf.com/bitmednz.swf.

ugg giymeyen kız

bkz:ayaklar baş başlar ayak olduğu zaman hadi çıkın işin içinden.

salihli

öğrenci gurmesi bir salihli'li olarak türkiye'nin en iyi kokoreçi salihlidedir diyebilirim hatta kocaçeşme mahallesindeki sosyete kokoreç çok iyidir gelirseniz bir deneyin dostlar.

sözlükteki salihlililer

bizde varız burda heyo toplandığınızda haberimiz olsunculuk yapmak istemiyorum haber verin işte.

sevgilinin vücudunun her santimetrekaresini öpmek

şarap yapım aşamasındaki emekle eşdeğer eylemdir. ayrıca tutkuyla öpüşmeyi bilmeyen arkadaşlar için http://www.youtube.com/watch?v=9Vl2QO6YgH4

25 yaşına gelip hala mastürbasyon yapan erkek

erkek boşalan adamdır kendisi aynı zamanda.

özgürlük heykeli türkiye de olsa olacaklar

üzerine spreyle ''telefonun başında çaresiz bekliyorum.oldboy'' yazardı beyinden yoksunun biri kesin.

aynı evde kalan üniversiteli 3 kız

arkadaş grubunda çok iyi anlaştıkları konusunda rol yapan ama ani gelişen olaylarda birbirini boğazlayacakları anlaşılan üçlü kombindir.ayrıca üçü bir arada olarak düşünürsek üçünden sadece birisi şekerdir diğerleri çirkin kahve ve kremadır.

tatmin olma ifadesi

yüzündeki tatmin olma ifadesiyle baş parmağın kasılması aynı ana denkgeliyorsa boşalmışsın demektir.

dokuzuncu neslin sözlüğün kalitesini düşürmesi

onuncu nesil gelsede bu piçlikten kurtulsak

sezaryen

turkiyenin en büyük dijital reklam ajanslarından biri olan c-section ın ilham aldığı tıbbi doğum operasyonudur.

abi bu kız diğerlerinden çok farklı ya

patates baskıyla çoğaltılmış kızlardan farklı yapıya sahip gerçekten farklı olan kızdır.

kızlara sürekli iltifat eden tip

genelde ağzında balgam varmış gibi kaypak kaypak konuşan tiplerdir. bunların erkek arkadaşından çok kız arkadaşı vardır zaten.

askerlik durum belgesi

dün itibariyle askerlik düzenleme getirilmiş durumdur.