bugün

entry'ler (5)

hoşlanılan kızın facede kardeş olarak eklemesi

zeki erkeklerin kullandığına inandığım bir yöntem. yakınında tutup neyi var neyi yok öğrenirsin, hoşlandığı insanlardan teker teker soğutursun son aşamada kızın bütün dünyası olursun. emek ister ama sonucu güzel olur. tabi pek masumca birşey olduğu söylenemez.

sınav öncesi bilgisayarı kaldıran öğrenci

sınav öncesi bilgisayarını kaldıran öğrenci tipi 3 e ayrılır.

çakal öğrenci tipi: anne yemin ederim çalıştım, bilgisayarı bile kaldırdım gördün yani. olmadı işte bu hoca taktı bana. (kitaplarının arasında telefon bulunur. odalarının kapısı ne açıktır ne kapalı.)

inek öğrenci tipi: .... (sanırım birşey söylemeye gerek yok.)

orta şeker: gerçekten iyi notlar almak ister bu arkadaşlar. hatta hoşlandığı erkeğin yada kızın facebook'ta online olup yazabilme ihtimalini bile hiçe sayıp ders çalışmaya bakarlar. ama gelin görün ki istedikleri başarıya ulaşamazlar.

kadının aşık olduğunda yaptıkları

karşılıklı ise dünyanın en mutlu, en anlayışlı ve en sevecen insanıdır.
karşılıksız ise dünyanın (kademe kademe olur bunlar) en depresif, can sıkıcı, kıskanç ve en paranoyak kadınları olurlar. bazıları da kendinlerini işlerine adarlar.

yakışıklı değil ama sempatik

yakışıklı da değil anlamıyorum niye böyle hissettiğimi. aşık oldum galiba tarzında söylemlerin oluşmasını sağlayan erkek modelleri.

aniden kosmaya baslayan camasir makinesi

anneme soracak olursanız, insanı manyak eden en sonunda makineyle konuşmaya karar verdiren durumdur. ama sonra düzeldi. gerçekten..